walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Falcone
Ten biedny dzieciak z końca ulicy, który wciąż sprawiał problemy. Były wojskowy. Obecnie bierze udział w nielegalnych walkach w klatce, szarpie się z miłością swojego życia i ogląda się za innymi kobietami.
Lubię skomplikowane, nieoczywiste i trudne relacje < 3
przyjazna koala
Falcone
30 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
kokainistka po odwyku, która po dwóch latach nieobecności wróciła do miasteczka, aby ułożyć sobie życie i zacząć pracę w jednym z hoteli jako managerka, choć i tak nadal pakuje się w różne kłopoty
Lorenzo Thompson pewnie przy następnej okazji rzucę w ciebie talerzem, ale pamiętaj, że cię kocham <33 :lol:
powitalny kokos
nick
16 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
małoda, ufna, łatwo...wierna, ale na swój sposób mądra. Poczuła już wolę bożą, więc jej największe życiowe marzenie na tą chwilę - dobrze wydać się za mąż i to jak najszybciej. Dobrze, znaczy z miłości. Całe życie szuka tatusia...
Dzień doby panie Lorenzo Thompson, damy radę wymyślić jakąś nieoczywistą relację?
"Cytując Hamleta, akt piąty, scenę pierwszą, wers 425: NIE"

POSZUKIWANIA
Szukam rodzeństwa/ich małżonków/dzieci. Peggy Sue jest najmłodsza. Na farmie mieszka ze starszym bratem - ten powinnien być jeśli nie fanatycznie, to jednak bardzo religijny, przynajmniej pozornie. Reszta zupełnie może się odcinać od tej nawiedzonej gałęzi rodzinki. Nie musisz mieć tego przypałowego nazwiska.
powitalny kokos
anubis#9958
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Puść jom!
Powiedziałam puść jom!
Skoro lubisz trudności, to mam do zaoferowania lekarza, policjantkę, striptizerkę i aktorkę?
Czy miałbyś chęć na relację z którąś z nich? ^^
Lorenzo Thompson
powitalny kokos
Nif
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
:dupa:
Wymowniej się nie da.

Lorenzo Thompson
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Lubię skomplikowane i trudne relację, więc przychodzę z Minnie, która jest trochę młodsza, ale myślę, że to nie problem. Mamy punkt zaczepienia, bo mieszkają na jednym osiedlu, ale też jak Lorenzo nie jest wierny swojej dziewczynie, to mogli na siebie wpaść, tak naprawdę wszędzie, aby nie było przewidywalnie :hero:

Lorenzo Thompson
dzielny krokodyl
Minnie mouse
zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
Hejka! Ja przychodzę z Inej, która jest szkoloną płatną morderczynią i tez była w wojsku, izraelskim co prawda, ale jednak! Myślę, że mogli się poznać gdzieś podczas tych nielegalnych walk i może Inej, by się sama z nim chciała bić w tej klatce xd
towarzyska meduza
catlady#7921
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Iliana Rainford Dzisiaj rzucę ci cały świat do stóp, skarbie, a jutro znów przypomnę sobie dlaczego cię nie cierpię <3

peggy sue hitchhiker Ohoho, to jest dobre wyzwanie : D
Pierwsze co przychodzi mi do głowy znajomość z najstarszym bratem Peggy Sue, który pewnie będzie gdzieś wiekowo w okolicach Lorenzo? Mogli znać się ze szkoły (stawiam, że raczej nie byliby dobrymi kumplami z ławki) i stąd w ogóle miał mgliste pojęcie o istnieniu kogoś takiego jak Peggy.
A obecnie mógł przyłapać ją na podsłuchiwaniu kogoś albo w miejscu, w którym zdecydowanie nie powinna przebywać młoda dama — ale zamiast ją ochrzanić albo przegonić, raczej podjudził ją do złego, bo to zawsze wydawało mu się ciekawsze. On z nastolatkami nie ma zbyt wiele wspólnego i może właśnie dlatego takie u niego podejście mało dorosłe : d
Myślę że sam uznałby za całkiem zabawne traktowanie ją jak dorosłą bardziej niż dziecko, mimo jej zachowania.

Niamh O'Connelly No raczej!
Lekarz na pewno się Thompsonowi przyda kiedy potrzebuje wylizać się po kolejnej nielegalnej walce, a do szpitala nie może pójść, bo musiałby się tłumaczyć skąd ma takie obrażenia — dlatego mógłby wielokrotnie prosić ją o pomoc. Jeśli chodzi o początki znajomości, to cóż, jaka jest szansa że jeśli spotkałaby go na ulicy w słabym stanie to by mu pomogła? : D Tak mogła zacząć się ich znajomość, najpierw byłoby pewnie niezręcznie, bo po pierwsze Lorenzo podejrzewałby że Hope go zgłosi na policję, a poza tym nie lubi mieć długów, więc chciałby się jakoś jej zrewanżować. I tak doszliby do czegoś na kształt koleżeństwa. A poza tym wciąż by ją dręczył o pomoc i proponował różne ciekawe (w jego opinii) rzeczy w zamian, w stylu pływania po oceanie nocą, bilety na walki czy jakiś dobry alkohol.
Widzę w karcie, że Niamh ma doświadczenie z takimi sukinsynami jak Lorenzo :hahaha: Jakoś mam wrażenie że oni to by się mogli naprawdę ostro pożreć, nawet gdyby wiedział że ona jest z policji. Pomyślę nad jakąś większą akcją jeśli masz ochotę c:
Resztę też chętnie wezmę tylko muszę się zastanowić. Będę pisać na pw jak mi coś ciekawego przyjdzie do głowy <3

Eve Paxton Ja ciebie też, bardzo :lick:

Minnie Goldberg Jaka ona młoda : D Wydaje mi się, że Lorenzo mimo wszystko ma na tyle jakiegoś głęboko skrytego honoru, żeby nie robić maślanych oczu do osiemnastolatki.
Widzę to tak: Mogło się tak złożyć, że Lorenzo przeprowadził się w sąsiedztwo Goldbergów w czasie, kiedy Minnie już nie było w Lorne Bay. Niedługo później stał się jednym z kolegów jej ojca — chociaż nie platonicznie, bo przychodziłby do niego po wypisywane na lewo leki przeciwbólowe jeśli miał do niech dostęp w koncernie farmaceutycznym. W związku z tym Lorenzo mógł więc nawet nie wiedzieć, że facet ma córkę i to dorosłą, zwłaszcza że jego żona, a macocha Minnie, jest taka młoda. I pewnego dnia, zupełnie nieświadomy, stanął spokojnie w progu sąsiadów żeby zwyczajnie odebrać swoje tabletki, a drzwi otwiera mu nie kto inny jak Minnie, wzbudzając tym samym jego konsternację co najmniej. Co dalej, to już zależy jak sama to widzisz, no i oczywiście możemy w ogóle nie iść w taką stronę albo jakoś to zmodyfikować :3

Inej Marlowe Bić się z kobietą w klatce :hahaha: Pewnie nie wziąłby tej oferty na poważnie, tak sądzę, ale sama propozycja spowodowałaby, że zainteresowałby się nią bardziej niż to przyzwoite. Powiem ci, że chętnie zagrałabym coś takiego żeby za dużo nie narzucać i zobaczyć jak samo się to potoczy :>
przyjazna koala
Falcone
zabójczyni na zlecenie — gdzie tylko chcesz
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
I think my monster encourages your monster, right?
Lorenzo Thompson pisze: 14 wrz 2021, 17:34

Inej Marlowe Bić się z kobietą w klatce :hahaha: Pewnie nie wziąłby tej oferty na poważnie, tak sądzę, ale sama propozycja spowodowałaby, że zainteresowałby się nią bardziej niż to przyzwoite. Powiem ci, że chętnie zagrałabym coś takiego żeby za dużo nie narzucać i zobaczyć jak samo się to potoczy :>
Jak dla mnie super <3 Możemy zagrać i zobaczymy co wyjdzie na fabule xd
towarzyska meduza
catlady#7921
16 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
małoda, ufna, łatwo...wierna, ale na swój sposób mądra. Poczuła już wolę bożą, więc jej największe życiowe marzenie na tą chwilę - dobrze wydać się za mąż i to jak najszybciej. Dobrze, znaczy z miłości. Całe życie szuka tatusia...
Lorenzo Thompson pisze: 14 wrz 2021, 17:34
Ohoho, to jest dobre wyzwanie : D
Pierwsze co przychodzi mi do głowy znajomość z najstarszym bratem Peggy Sue, który pewnie będzie gdzieś wiekowo w okolicach Lorenzo? Mogli znać się ze szkoły (stawiam, że raczej nie byliby dobrymi kumplami z ławki) i stąd w ogóle miał mgliste pojęcie o istnieniu kogoś takiego jak Peggy.
A obecnie mógł przyłapać ją na podsłuchiwaniu kogoś albo w miejscu, w którym zdecydowanie nie powinna przebywać młoda dama — ale zamiast ją ochrzanić albo przegonić, raczej podjudził ją do złego, bo to zawsze wydawało mu się ciekawsze. On z nastolatkami nie ma zbyt wiele wspólnego i może właśnie dlatego takie u niego podejście mało dorosłe : d
Myślę że sam uznałby za całkiem zabawne traktowanie ją jak dorosłą bardziej niż dziecko, mimo jej zachowania
No ba, Lorenzo Thompson na pewno gdzieś się kiedyś zakręciła i widziała tą walkę. Armia Boga też potrzebuje dobrze wyszkolonych wojowników, a kto wie czy nowa Joanna D'Arc nie doznała wizji, w której z nakazu sił niebieskich nie poszła wybierać kandydatów. xD

Jak już się obrobisz z tymi wszystkimi babeczkami, co wzdychają na twój śliczny wiz, slinią się na te tatuaże i obietnice co której nie dasz, to - Peggy Się z chęcią popatrzy na końcowkę twojej walki, poda ręcznik, poprosi o autograf. Może stwierdzi, że jej brat jest zwyczajnie zazdrosny i nie widzi potencjału Enzo.
Odezwij się wtedy na PW.

Peggy Sue bardzo ładnie wzdycha do panów. :lol:
"Cytując Hamleta, akt piąty, scenę pierwszą, wers 425: NIE"

POSZUKIWANIA
Szukam rodzeństwa/ich małżonków/dzieci. Peggy Sue jest najmłodsza. Na farmie mieszka ze starszym bratem - ten powinnien być jeśli nie fanatycznie, to jednak bardzo religijny, przynajmniej pozornie. Reszta zupełnie może się odcinać od tej nawiedzonej gałęzi rodzinki. Nie musisz mieć tego przypałowego nazwiska.
powitalny kokos
anubis#9958
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Super, jak najbardziej mi taka wersja pasuje. Minnie już nie ma macochy, ale w tamtym czasie, faktycznie mógłby na nią wpaść, a nie na nastolatkę, która dość rzadko pojawiała się w domu. Jakby wpadł, gdy byłaby sama, pewnie próbowałaby z nim flirtować i byłoby duże zaskoczenie dla niej, jak się okaże, że Lorenzo nie reaguje, w taki sposób jakby chciała. Może, będzie chciała nawet odwiedzić miejsce jego pracy tak dla zasady, skoro przy pierwszym spotkaniu był taki honorowy i upije się, żeby odwiózł ją do domu :hihihi:
Jak będziesz chciała, to zawsze, można coś rozegrać, nawet ich pierwsze spotkanie!

Lorenzo Thompson
dzielny krokodyl
Minnie mouse
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Inej Marlowe Super, to odezwę się na dniach <3

peggy sue hitchhiker Haha, tak, sądząc po adorowaniu Jebediaha śmiem twierdzić że to prawda :hahaha: Będę pisać na pw!

Minnie Goldberg Uuu, podoba mi się : D I w sumie to chętnie zagram już te odwiedziny Minnie gdzieś na jego walce albo raczej po jego walce jak już się trochę ogarnie, bo myślę że to może być ciekawe ;>
przyjazna koala
Falcone
ODPOWIEDZ