rzeźbiarko-farmerka — własna farma
28 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Rzeźbi, lepi garnki z gliny, a w międzyczasie stara się ogarnąć chaos, którym jest odziedziczona po dziadku farma.
Gayla Farnham
Urodzona i wychowana w Brisbane, choć jej rodzina wywodzi się z Lorne Bay. Od kilku lat rzeźbi i tworzy gliniane wazony. Przed kilkoma miesiącami jeden z dziadków przepisał na nią farmę, na którą teraz przeprowadziła się, aby odnaleźć tu inspirację i zbudować relacje z rodziną, której do tej pory nie znała.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

pracuje w porcie — w Sapphire River
31 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę namieszał, narobił hazardowych długów i zniknął. Kilka lat temu został uznany za zmarłego. Nikogo nie wyprowadził z błędu. Teraz wraca do miasta. Ciekawe, jak zniosą to jego bliscy, zwłaszcza ojciec i żona.
:welcome: chętnie podrzucę ci Diane Mason. Ona od niedawna tez mieszka na farmie, Mason trochę udaje artystkę, więc jakiś punkt zaczepienia już mamy 8)
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Gayla Farnham :welcome:
Jeśli chcesz, to też mogę podrzucić kogoś od siebie, myślę, że mogłaby się dogadać z Laurissą, może w centrum ogrodniczym Hemingway Gayla mogłaby wystawiać jakieś swoje dzieła i je sprzedawać? Chyba, że coś takiego Ci nie pasuje, albo wolisz kogoś innego ode mnie? Najbliżej wiekowo poza Laurissą mam chyba Mari :3
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
Gayla Farnham cześć kuzynko! jakbyś chciała zagrać to mów <3
sprzedawca / farmer — Basara
27 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
po części farmer, po części sprzedawca staroci i w pełni cynik
rzeźbiarko-farmerka — własna farma
28 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Rzeźbi, lepi garnki z gliny, a w międzyczasie stara się ogarnąć chaos, którym jest odziedziczona po dziadku farma.
Joshua Martin pisze: 22 sie 2022, 22:50
:welcome: chętnie podrzucę ci Diane Mason. Ona od niedawna tez mieszka na farmie, Mason trochę udaje artystkę, więc jakiś punkt zaczepienia już mamy 8)
skoro obie są w mieście względnie nowe, to myślę, że mogłyby stać się dla siebie pewnego rodzaju wsparciem; może więc pójdziemy w kierunku tego, że Diane natknęła się kiedyś na Gaylę ozdabiającą garnki na swoim podwórku? mogły trochę porozmawiać i umówić się na jakąś kawę, którą już zostawiłabym ewentualnie do rozegrania, ponieważ Farnham jest tu naprawdę króciutko :hm:

Divina Norwood pisze: 22 sie 2022, 23:44
Jeśli chcesz, to też mogę podrzucić kogoś od siebie, myślę, że mogłaby się dogadać z Laurissą, może w centrum ogrodniczym Hemingway Gayla mogłaby wystawiać jakieś swoje dzieła i je sprzedawać? Chyba, że coś takiego Ci nie pasuje, albo wolisz kogoś innego ode mnie? Najbliżej wiekowo poza Laurissą mam chyba Mari :3
pasuje mi to jak najbardziej, ale wolałabym, żeby to dopiero wyszło w praniu, bo Gayla nie jest tu na tyle długo, aby mogła mieć to już za sobą, więc no, musiałybyśmy dopiero na fabule to wprowadzić :hm:

melis huntington pisze: 23 sie 2022, 08:18
Gayla Farnham cześć kuzynko! jakbyś chciała zagrać to mów <3
tu już załatwione, buźka <3

Lin Hainsworth pisze: 23 sie 2022, 14:48
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ