doktorantka antropologii — na james cook university
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Cut people out like
tags on my clothin'
I end up all alone
but I still keep hopin'
madeline burnett
antropolożka ● chodząca własnymi ścieżkami ● spadkobierczyni wielopokoleniowej tradycji burnettów
ephraim burnett
traveler, there are no paths. paths are made by walking.

niesamowity odkrywca
sobie
weterynarz oraz opiekun lwów — cairns zoo
33 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz i opiekunka lwów w Cairns zoo. Przeszło trzy lata temu wróciła z długoletniego pobytu w Kenii, gdzie pracowała ze zwierzętami w Parku Narodowym Nairobi. Aktualnie myśli o założeniu własnej fundacji, a poza tym próbuje zbudować swoją przyszłość z Clayem.
hej madeline s. burnett! Gem jakoś dekadę temu spotykała się z jej bratem, a w zasadzie to byli ze sobą całkiem na poważnie i miała też chyba okazję poznać jego rodzinę; myślę, że mogły się lubić, Gem mogła być dla niej kimś w rodzaju starszej siostry, ale wszystko się sypnęło, kiedy Ephraim ją zostawił, a ona wyjechała na kilka lat do Afryki :welcome:
doktorantka antropologii — na james cook university
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Cut people out like
tags on my clothin'
I end up all alone
but I still keep hopin'
Gem Fernwell, musiała, musiała wywrzeć jakiś wpływ na madeline. obie poszukiwały w swoim życiu okazji do wypełnienia niezrozumiałej pustki, obie poświęciły się do pewnego stopnia nauce i mają za sobą poważne wyjazdy w celach naukowych. być może nawet do pewnego stopnia gem była dla madeline inspiracją? być może nie utrzymywały stałego kontaktu, ale wyobrażam sobie, że na pewno musiał pozostać ze strony madeline spory sentyment sympatii do kogoś tak bliskiego nie tylko jej bratu, ale i jej samej *.*
niesamowity odkrywca
sobie
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Z mojej gromadki najwięcej wspólnego ze sztuką aborygeńską ma Diane - udaje, że się na niej zna, choć w rzeczywistości nie wie o niej nic :lol: To z pewnością wspaniałe pole do budowania ciekawej relacji :lol: madeline s. burnett
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
my wiemy wszystko i o nic się nie martwimy. za to widzimy się w tasmanii. i pamiętaj — nobody puts baby shark in the corner.

Gem Fernwell, czy ta emotka była tam potrzebna? wybrzmiewa tak pasywno-agresywnie z tym ostatnim zdaniem... :rain:

madeline s. burnett
easter bunny
chubby dumpling
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
madeline s. burnett dzień dobry demonie przeszłości :lol: I jeszcze bym Ci podrzuciła Mia Montgomery, która jest eks narzeczoną Haydena, którego zdradziła i z którym masz się chyba kumplować z uczelni (tak, jestem stalkerem sb, ok :lol:) i może dziewczyny kiedyś się znały i lubiły, a po zdradzie Mii Mad wzięła stronę Haydena? Całkiem słusznie zresztą :lol: Albo właśnie jest neutralna? :hm: To tak podrzucam powiązanie, bo zależy co Wy tam sobie ustalicie 8)
Mama na pełen etat — Sprzątająca ładne domy
21 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Marzycielka, która projektuje ołówkiem szczęście innych, choć sama dla siebie nie potrafi naszkicować własnego.
Ja jestem aborygenką, a Ty jesteś taka ładna... Może coś udałoby się wymyślić? <33
Mathie na pewno byłaby na maksa zazdrosna (ale nie przyznałaby się do tego), że Madelaine odnosi sukcesy naukowe, bo sama przez wyboje życiowe przerwała uczelnie, ale chętnie może zabrać Maddie do zakamarków Tingaree!
happy halloween
Booyah
brak multikont
komandor porucznik, prawnik — Australian Defence Force
34 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
The woman who follows the crowd will usually go no further than the crowd. The woman who walks alone is likely to find herself in places no one has ever been before.
madeline s. burnett - hej, co prawda dzieli nas duża różnica wieku, ale musimy się znać, przez wzgląd na przyjaźń naszych braci. Co myślisz o tym, żeby Joe traktowała Maddy trochę jak młodszą siostrę? Też pochodzi z wojskowej rodziny i trochę przydałby jej się chociaż odrobinę taki babski vibe - bezprzesadnie, bo jednak Joe to też trochę bliżej mentalnie do żołnierskiej musztry.
ambitny krab
Joe
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
Cześć madeline s. burnett wreszcie udało mi się do Ciebie dotrzeć, wybacz opóźnienia! Witam się z Tobą, wciąż jeszcze jako żona Twojego brata :lol: Świat Turner jest zupełnie inny od tego Burnettów, blondyna znalazła się w nim przypadkiem i zapewne miała wiele większych bądź mniejszych wpadek. I jeśli byś chciała, może Madeline była mimo wszystkim takim wsparciem, promykiem? Może początku nie miały najłatwiejszego, bo ogólnie wszyscy mieli dystans i dość chłodne podejście do Leo, ale... Myślę, że mogły mieć panie taki niespodziewany moment, w którym się do siebie przekonały. Słyszałam też od pewnego ptaszka, że młoda Burnett chciała być druhną na ślubie, jeśli to aktualne i faktycznie miały ten swój "moment" to jak najbardziej mogła pełnić taką rolę :)
Ach, jak długo jesteś w Lorne? Obiło mi się o uszy, że coś od około roku, ale może się mylę, nie mniej Leonie i Tessie na pewno były dobrymi przewodniczkami pod nieobecność Ephraima. Myślę też, że Tess uwielbia swoją ciocię, także zawsze jest miło widziana u Leo, choć pewnie sama Leo nieco boi się zostawać sam na sam z Mad ze względu na kryzys w małżeństwie, o którym nie chce z nią rozmawiać i właśnie... Jak ten kryzys wpłynął na relację kobiet?
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
ODPOWIEDZ