lorne bay — lorne bay
33 yo — 420 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
cole houghton
#motywacja #ojciec #nowyja #workout
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick autora
brak multikont
lorne bay — lorne bay
28 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
We don't make sense enough to give this time, but if you'll be mine we'll keep it optional.
hejka cole houghton , co i dla kogo mi dasz?
lorne bay — lorne bay
33 yo — 420 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
romeine h. simmons pisze: 06 gru 2023, 12:45
hejka cole houghton , co i dla kogo mi dasz?
witam serdecznie, niestety cole jest bardzo oddalony od społeczności Lorne Bay, a zwłaszcza mieszkańców, którzy brylowali w sferach towarzyskich przez ostatnie dziesięć lat. czy jesteś może w jakiejkolwiek relacji z fawn, która jest siostrą cole'a?

jeżeli nie to sugeruję, żeby Cole, który wrócił jakiś czas temu do miasta po dziesięciu latach, spotkał przypadkiem Darcy'ego kilka razy? jak Cole był dzieciakiem to mógł się przyczepić do niego, bo mieszkali koło siebie i jak się z ziomeczkami widywał to on mógł za nimi łazić i tak jakoś zostało.. chociaż nie jestem osobiście pewien czy mieszkał w Lorne Bay w tym czasie. proszę o odpowiedź, pozdrawiam serdecznie
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
właścicielka — THE DEEP RETREAT & DEEP YOGA STUDIO
33 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
talking with my lawyer, she said “where’d you find this guy?, I said “young people fall in love with the wrong people sometimes”
hejka! cole houghton pomyślałam sobie, że może pozna się z Jem przy okazji jakiegoś remontu w jej studiu? obrażona na cały świat może wynosić jakąś starą szafkę, którą miała zająć się ekipa sprzątająca, ale zostawiła to biednej Jem, która uznała, że przecież poradzi sobie sama na pewno! poradziłaby sobie tak, że upuści mu to na nogę bidnemu, nie widząc dokąd idzie, ale może go śmiało na przeprosinową kawę zaprosić, jak coś :oops: i dalej zobaczymy :hihi:
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
cześć cole houghton :hi: może chciałbyś przygarnąć jakiegoś dobrego kumpla, co? takowych mocno mi brakuje, a myślę, że milo lub theseus pasowaliby wiekowo idealnie :hm:
lorne bay — lorne bay
33 yo — 420 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
jemima rosenberg pisze: 10 gru 2023, 19:19
hejka! cole houghton pomyślałam sobie, że może pozna się z Jem przy okazji jakiegoś remontu w jej studiu? obrażona na cały świat może wynosić jakąś starą szafkę, którą miała zająć się ekipa sprzątająca, ale zostawiła to biednej Jem, która uznała, że przecież poradzi sobie sama na pewno! poradziłaby sobie tak, że upuści mu to na nogę bidnemu, nie widząc dokąd idzie, ale może go śmiało na przeprosinową kawę zaprosić, jak coś :oops: i dalej zobaczymy :hihi:
po tak długim pobycie w Anglii już się pewnie przyzwyczaił do tego ich zagadywania, myślę, że nawet mógł do samego studia pójść, żeby zobaczyć czy nie ma jakichś zajęć i tak :oops: wyszło, jak najbardziej chętnie!
lennart halsworth pisze: 11 gru 2023, 09:13
cześć cole houghton :hi: może chciałbyś przygarnąć jakiegoś dobrego kumpla, co? takowych mocno mi brakuje, a myślę, że milo lub theseus pasowaliby wiekowo idealnie :hm:
hmmm, myslę, że to mogłoby się udać no ale pewnie poznaliby się jakoś mniej więcej teraz bo ostatnie ~10 lat spędził za granicą, więc może po prostu poznali się w jakimś barze przy rzutkach i zaczną gadać ze sobą o życiu po 30? :lol:
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
ODPOWIEDZ