neurochirurg — cairns hospital
37 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh, I love it and I hate it at the same time
Hidin' all of our sins from the daylight
mallory henderson
zapracowana, wzgardzona żona / nienaganna kobieta z wyższych sfer / sekretnie miłośniczka lotr, kick-boxingu i karaoke
meera henderson
młodsza siostra

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Hejeczka mallory henderson <3
To tak:
Marianne jest bardzo chora, ale z przyczyn kardiochirurgicznych, jednak jest narzeczoną dyrektora szpitala i jej przyszły szwagier jest neurochirurgiem, więc czasem zagłada na oddział, tym bardziej, że bardzo boi się szpitali i odwala jakieś maniany za każdym razem gdy tam jest, więc Mallory mogła ją poznać, albo kojarzyć z plotek pielęgniarek narzekających na to, że uciekała przed badaniem :lol:
Mam też Lisę, której ojciec był starym dyrektorem, jej mama ordynatorką, a jej ojciec chrzestny jest aktualnym dyrektorem (skomplikowane, wiem :lol:) rodzice wyjechali, a ona teraz przebywa w szpitalu, bo przedawkowała i ma parę problemów z głową, ale to dobra dziewczyna :tear:
No i jak chodzi o wyższe sfery, to Celestine Hemingway jest trochę kłopotliwym elementem bardzo wpływowej rodziny, działającej głównie w prawie (ojciec jest sławnym sędzią, brat prokuratorem koronnym, a drugi brat agentem FBI), więc mogą się kojarzyć.
No i moja Laurissa co prawda jest z Francji, ale też z zamożnej i wpływowej rodziny, jej kuzyn jest w Australi znanym producentem filmowym D:
Przedstawiłam myślę te postacie, które najmocniej mogłyby Ciebie zainteresować, ale mam jeszcze Pearl i Divinę, więc może kogoś sobie wybierzesz i coś wymyślimy :oops:
influencerka na urlopie — internet
30 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
don't wanna complicate the rhythm that we've got, but I'm speechless. when everything's so pure, can it be aimless?
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
mallory henderson jeśli Mallory jest kobietą z towarzystwa to podrzucam Julię, która pochodzi z bardzo dobrej rodziny i jest całkiem uznaną malarką w środowisku artystycznym, może dziewczyny mogłyby się zaprzyjaźnić?
dodatkowo w szpitalu mam Desiree, która jest onkologiem
neurochirurg — cairns hospital
37 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh, I love it and I hate it at the same time
Hidin' all of our sins from the daylight
pearl campbell dobra, to tak:
Marianne kiedyś mogła wbiec do gabinetu Mal, kiedy uciekała przed jakąś wielką igłą i tak mogły się poznać oficjalnie, bo o stałej bywalczyni szpitala zapewne słyszała już wcześniej :lol:
Lisa ma problemy z głową natury psychicznej czy neurologicznej?
Z Celestine i Laurissą może się kojarzyć, ale to raczej z widzenia, bo Mal jest raczej zamknięta na nowsze znajomości podczas tych wszystkich wydarzeń, na które niechętnie chodzi :tear:

astoria lindbergh no hej ^^

Julia Crane myślę, że jak najbardziej mogą być przyjaciółkami, nawet od kilku lat. Skoro Julia tu przyjechała pewnie bez zbyt wielu znajomych to mogły się poznać na jakimś przyjęciu albo wystawie jej prac <3 z Deisree też mogą mieć raczej przyjacielską relację, wsparcie w szpitalu zawsze się przyda :hug:
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Julia Crane myślę, że jak najbardziej mogą być przyjaciółkami, nawet od kilku lat. Skoro Julia tu przyjechała pewnie bez zbyt wielu znajomych to mogły się poznać na jakimś przyjęciu albo wystawie jej prac <3 z Deisree też mogą mieć raczej przyjacielską relację, wsparcie w szpitalu zawsze się przyda :hug:
super <33 to ci wystosuję PW, żeby ci tu nie zaśmiecać tematu, bo mam kilka pomysłów!
dźwiękowiec — eclipse pictures
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
is it cool that I said all that? is it chill that you're in my head? 'cause I know that it's delicate
Meera z nia na karaoke pójdzie zawsze chętnie, ale bije to się ona tylko po pijaku :lol: mallory henderson
ambitny krab
yang
neurochirurg — cairns hospital
37 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh, I love it and I hate it at the same time
Hidin' all of our sins from the daylight
meera henderson nie muszą się bić, mogą tylko śpiewać :fox:
chirurg urazowy — Cairns Hospital
37 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Pani doktor z Włoch, która przeniosła się do Australii i choć nadal jest na wizie pracowniczej, to powoli zapuszcza korzenie u boku Beverly.
Mam już jedną szpitalną żonę i nie wzgardzę drugą. :lol:
Margarita jak na Włoszkę przystało jest bardzo towarzyska, emanuje cudowną energią, którą przyciąga do siebie ludzi i bywa bardzo temperamentna, co ma swój urok. Od paru miesięcy mieszka w Lorne Bay i równo tyle pracuje w szpitalu trochę kłamiąc w CV, ale to się wytnie. Ma świetnie układy z Emmą (ortopedką), ale jak wspomniałam druga szpitalna żona również się przyda. Zalet jest wiele; poczynając od świetnej włoskiej kuchni po jeszcze cudowniejszą kawę, którą Margo parzy jak nikt inny i choć tego pierwszego Mallory jeszcze nie próbowała to kawą Margo na pewno kupiła jej serce. :lol: Bertinelli nie da się nie lubić i jak trzeba to nawet wprowadzę jakąś szaloną akcję w szpitalu (postrzelone ramię Emmy tego świadkiem). Jestem otwarta na pozytyw. Coś w rodzaju wspólnego jedzenia lunchu lub pogawędek w szpitalnej szatni. Mogą też plotkować na nocnej zmianie obstawiając, która stażystka zakocha się w Marku-ciacho-chirurgu albo kto pierwszy porzyga się na widok wylatującego z ciała jelita. Margo na pewno też sporo opowiadała o swojej ex żonie (flądrze), więc może kiedyś Mallory otworzy się i opowie o tym, jak bardzo (nie)kocha swego męża.
mistyczny poszukiwacz
Lorde
neurochirurg — cairns hospital
37 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Oh, I love it and I hate it at the same time
Hidin' all of our sins from the daylight
Margo Bertinelli brzmi to wspaniale <3 jak to mówią: żon nigdy za dużo :lol: odezwę się jak będę miała miejsce na grę
ODPOWIEDZ