Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
River
14:32
Jak chcesz... Zrobię to tylko dla tego, że w innym uniwersum pewnie jesteś moim chłopakiem i musisz się ze mną użerać. Ale szczegóły odpowiedzi to tylko oko w oko będą dostępne :P


percy matthews
wystrzałowy jednorożec
River
Ratownik Wodny — MARINE RESCUE QUEENSLAND
25 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Surfer i ratownik wodny, którego rodzina ma farmę ananasów.
River
14:34
Tak, panie. I jeszcze frytki do tego.


percy matthews
wystrzałowy jednorożec
River
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
22:45
JH
O, poznałeś Gale? Jest dopiero od niedawna w Lorne
Wpadliście na siebie gdzieś na mieście?
percy matthews
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
22:45
JH
No jasne, pamiętam. Nie było to grzecznościowe zaproszenie, więc cieszę się że skorzystaliście - Ty i Twój ryj :lol:
A racja, Gale nocowała u mnie ostatnio. Ale chyba nie myślała, że jesteś jakimś włamywaczem i nie potraktowała Cię patelnią? :lol:
percy matthews
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
22:45
JH
Jezu :lol: Czyli dostałeś drugie limo do kompletu? :lol:
Ale oprócz tego dogadaliście się? Chyba jej nie oddałeś? :lol:
percy matthews
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
22:45
JH
Twój czar i urok? Nie znam :lol:
Nie wiem, czy Java jest dobrym wyznacznikiem... Jest bardzo przekupna :lol:
Hahahaha CO? FUJ to moja siostra! :lol: Znaczy taka przyszywana, ale no siostra!
Nie no, padłem. I co, spytałeś jej jak było czy jak?? Dlaczego tego nie nagraliście?? :lol:

percy matthews
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
22:45
JH
Nawet nie wiem co o tym myśleć. Bo to jednocześnie takie creepy, i takie zabawne, że myślałeś że Gale to mój one night stand :lol:
Już sobie wyobrażam jej minę... Twoją też!
NO ALE żeby uniknąć nieporozumień w przyszłości, to możemy się umówić że jeśli kiedyś mi się zdarzy przyprowadzić dziewczynę na jedną noc, to zawieszę na zewnętrznej klamce skarpetkę :lol: Dzięki temu szanse na oberwanie wazonem nie wzrosną :lol:

percy matthews
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
Tabu
Nie rzygam, ale t grr jst trudnnna :/
Sorrry, nie jstem w nia nalepszy i musiałm troche wypć
Wypic
Perry? Własnie o nm gadam z Genny
Ginny!
gdzie ten truh or dale?
percy matthews
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
No mówiee ze trdna gra :/ ale jestem brdzo dzielny i walczee
jestem to zkazane słowo, muszę znów pić
ide. Jeszcze toaleta
No, a co?
jest tm Nessa z Toba? Z ciekswości pytam

percy matthews
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
jstm uczsiwym graczem
A niic. Pozdrow ją
percy matthews
psia fryzjerka i cukierniczka — z vanem w którym prowadzi biznes
26 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Bałagani w swoim życiu i życiach innych ludzi, robi psom fantastyczne fryzury i kombinuje, jak jeszcze bardziej sobie skomplikować życie!
00:00
Nieznany numer
Dźwięki harfy, wiatru szum, wodo wodo, zmień się w rum. Dźwięki trąbki, wdowi płacz, ziemio ziemio, zmień się w piach. Dźwięki skrzypiec, wielki mur, wietrze wietrze, zmień się w bór. Dźwięki fletu, martwy szczur, ogniu ogniu, dogoń rój.
Prześlij tę wiadomość do pięciu osób albo uruchomisz klątwę gorszą od plag egipskich.
babeczka
-
uczeń — lorne bay state school
18 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Nastolatek, który nie zaznał w życiu miłości ani przyjaźni, ale za to zaznał bardzo wielu pieniędzy. Nie znosi Lorne Bay i ciężko jest go znieść.
19:17
Pelle
Słyszałem, ale nie mam z kim tam iść.
Więc się nie wybieram.


percy matthews
ODPOWIEDZ