IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
Jake Hargreeves
Nieślubny syn Charlotte i Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje na polibudzie, programuje, mieszka z psem na bagnach. Typ introwertyka, który mocno średnio lubi ludzi, ale coś się zawsze wymyśli! :jupi:
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
halko Jake Hargreeves ! <3
jak przeczytałam, że jest przedsiębiorczy to sobie wyobraziłam jak biegnie za nim w ostatniej klasie szkoły średniej po parkingu przed szkołą i woła "Percy, Percy, Percy, załatwiłem ci wejście na podziemne walki za miastem, ale masz mi odpalić kilka procent z wygranej" :lol: Ale no, już tak na poważnie. Są w tym samym wieku, więc muszą się znać!
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Mój malutki synuś :excited: Jake Hargreeves
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
percy matthews pisze: 05 maja 2022, 22:10
halko Jake Hargreeves ! <3
jak przeczytałam, że jest przedsiębiorczy to sobie wyobraziłam jak biegnie za nim w ostatniej klasie szkoły średniej po parkingu przed szkołą i woła "Percy, Percy, Percy, załatwiłem ci wejście na podziemne walki za miastem, ale masz mi odpalić kilka procent z wygranej" :lol: Ale no, już tak na poważnie. Są w tym samym wieku, więc muszą się znać!
percy matthews ale to wcale nie jest taka nieprawdopodobna opcja! :lol: Ale ogólnie to ja tu widzę mega świetnych kumpli ze szkolnej ławy - może babcia Jake'a, która też go poniekąd wychowywała, była jedną z tych staruszek które odwiedzały dziadka Percy'ego i gotowały dla nich obiadki? Jake mógł wtedy wpadać z babcią i jak Percy zaczął rok szkolny w Lorne to tak naturalnie wyszło, że usiadł z Jakiem? No i trochę na zasadzie przeciwieństw - bo Percy widzę to towarzyska gadułka, a Jake trochę jednak mniej - mogli stworzyć taki nieoczywisty duet, nawet bym tu zahaczyła o taką męską przyjaźń *.*
Charlotte Hargreeves pisze: 05 maja 2022, 22:16
Mój malutki synuś :excited: Jake Hargreeves
Charlotte Hargreeves dżiz matka, nie rób wiochy ok :/ :milosc:
pięściarz/instruktor karate dla dzieci — Dom Kultury
23 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Nielegalnie obija mordki różnym ludziom, żeby dostać szybką kasę i zapłacić rachunki, bo emerytura dziadka nie wystarcza. Uczy też dzieciaczki karate. I ma maks przyjazną mordkę, więc zna praktycznie każdego w tej dziurze.
Jake Hargreeves ooo, totalnie tak! bromance zawsze przytulę. <3
i tym bardziej, że dziadek i babcia tutaj też by się faktycznie znali, to tym bardziej Jake i Percy na pewno by mieli zażyłą relkę. Jak będziesz potrzebować gry to krzycz <3
posterunkowy — lorne bay police station
39 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
od sześciu lat w Lorne i też od tylu zajmuje stanowisko zwykłego posterunkowego, próbując w sobie zdusić przynajmniej część ambicji na coś "więcej". należy do NA, żyje aktywnie, ma dwa psy i... syna, którego nigdy nie poznał
Siema, synu, chyba czas się poznać! <33 Jake Hargreeves tak sobie myślę, że skoro Rufus już trochę w tym Lorne siedzi, to mogli mieć już ze sobą jakiś drobny kontakt, nie wyjmieniając się nawet imionami i nie mając pojęcia, kim dla siebie są... może w bibliotece przy regale z komiksami Rufus zapytał o jakieś polecajki niekoniecznie dla staruchów? :lol: może przy kolejnej okazji sam polecił mu jakiś dobry kryminał? W sumie, jeśli chcesz, któreś z takich "nieświadomych" spotkań możemy na luzie sobie rozegrać, jeszcze przed oficjalnym "Jake, I am your father" xd

Podrzuciłabym Ci też chętnie moją Marlee Doherty , skoro są w tym samym wieku! W szkole pewnie nie trzymali się w tych samych kręgach, ale mogli się znać, wiedzieć o sobie, mógł jej parę razy pomóc z rozbitym czy zepsutym telefonem, za co właściwie mu nigdy nie zapłaciła, ale może było mu jej trochę żal, bo no, raczej nie dało się ukryć, że nie ma kasy i pewnie miała jakiś super stary model xd Obecnie wyszłabym od tego, że Marlee wpadnie na kolejny ze swoich genialnych pomysłów i uzna, że mądry sąsiad pewnie też hakerzy i mógłby jej pomóc znaleźć brudy na pewnego niedobrego człowieka :>
Rufus Winthrop
ejmi
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
Rufus Winthrop idealnie *.* przyznam się, że pisząc w kp o kryminałach i komiksach inspirowałam się rufusowymi ciekawostkami, także syna się nie wyprzesz :evil: :lol: I chętnie rozegram!
I z Marlee Doherty też cud, miód i to również chętnie rozegram jak będziesz miała slocik <33
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Będę robić, ok :/

Łap też Diane, mieszka w tej samej dzielnicy i jest najbardziej zbliżona wiekiem :jupi:
Jake Hargreeves
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
Diane Mason no i przede wszystkim tatusiek pilnuje Diane, więc wyczuwam pole do komplikacji! Oni są oboje dzikusami, więc mogą lubić sobie czasami wspólnie pomilczeć, udzielić sąsiedzkiej pomocy, a pewnego pięknego dnia, jak już wyebie bomba z tatuśkiem, Jake może zobaczy ich gdzieś razem i sobie dopowie historię, że Rufus ma młodszą pannicę? :wohoo:
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane nie jest dzikusem. Bo nie jest, prawda?
Dobra, jest :lol:
Idealnie, biorę w całości :hell: Jake Hargreeves
ja tu tylko sprzątam — forum
626 yo — 1 cm
Awatar użytkownika
about
ohana means family
Cudownie *.* Spodziewaj się pw jakoś w najbliższym czasie z linkami do gier Jake Hargreeves <33
sumienny żółwik
ejmi
brak multikont
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
Jake Hargreeves siema kuzynie!
sumienny żółwik
rorka
ODPOWIEDZ