posterunkowy — lorne bay police station
39 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
od sześciu lat w Lorne i też od tylu zajmuje stanowisko zwykłego posterunkowego, próbując w sobie zdusić przynajmniej część ambicji na coś "więcej". należy do NA, żyje aktywnie, ma dwa psy i... syna, którego nigdy nie poznał

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/be7f1cb182643a196330ce742f66a6da/f2a42ac10f07c713-e7/s400x600/d3cf5dac2cee47059b961b71eeb140650c5a8d81.jpg][/telimg1]
[tel10]rufus
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
Rufus Winthrop
ejmi
lorne bay — lorne bay
31 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
W Lorne Bay znalazła schronienie przed przeraźliwą przeszłością. I chociaż boi się dotyku, cholernie ciągnie ją do ludzi, bo wierzy w to, że nowe miasteczko da jej nowe życie...
Lu
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Hej... Nie powiem, ale niezwykle to dziwne. Tylko, że co nam szkodzi spróbować? Skoro mówisz, że to działa... Chciałabym także zaryzykować w takim razie :D
1. Nauczę się prowadzić.
2. Wynajmę normalne mieszkanie.
3. Zacznę pisać bloga kulinarnego.
4. Przejdę się plażą po zmroku.
5. Pójdę na karaoke.
6. Zakocham się...
7. Będę nurkować na rafie.
8. Zaadoptuję kota.
9. Zacznę trenować yogę, albo przynajmniej medytować.
10. Skończę jakiś kurs... Może fotografia?
Nie wiem, czy jakiekolwiek z tych postanowień wypali, ale... Może z Twoją, nieznaną mi pomocą, będzie to możliwe. Trzymajmy za siebie kciuki, nieznajomy <3
Rufus Winthrop
ambitny krab
nick
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:11
Dzięki, Rufus! Tobie też życzę wszystkiego dobrego. Żeby wszystko się poukładało, tak po prostu.


Rufus Winthrop
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane
Jaki wypadek? Wszystko w porządku? Jesteś cały?
Rufus Winthrop
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Diane
Jej, to dobrze! Gdybyś czegoś potrzebował, daj znać!
Zdecydowanie będę w stanie z tobą wytrzymać
Rufus Winthrop
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:11
Jasne, nie ma problemu. Podjadę po nie.
Co się w ogóle stało?


Rufus Winthrop
ODPOWIEDZ