uczeń — lorne bay state school
18 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Nastolatek, który nie zaznał w życiu miłości ani przyjaźni, ale za to zaznał bardzo wielu pieniędzy. Nie znosi Lorne Bay i ciężko jest go znieść.
Pelle Åström
W Lorne od 05.2022 przez widzi-mi-się jego ojca oraz rozwód rodziców. Buntownik przez wielkie B, który mści się na otoczeniu za poczucie odosobnienia na które go (jego zdaniem) skazano. Ma w sobie ogromne pokłady frustracji i nie do końca potrafi sobie z nimi poradzić. Prawda jest jednak taka, że to zagubiony dzieciak, który nie zaznał w życiu tyle miłości ze strony rodziców ile mu było trzeba.
Szlaja się po okolicy i podgląda co robicie, a do tego jeśli jest na to okazja, to udaje starszego just to feel something.
TORSTEN ÅSTRÖM {npc}
Ojciec, CEO największego systemu ATS na rynku. Więcej go nie ma niż jest. W trakcie rozwodu z matką Pelle.


IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis


zig lipinski {sąsiad}
się okaże

percy matthews {obrońca}
Percy uratował go przed zostaniem dotkliwie pobitym z czym jest mu głupio, ale też szczerze jest mu za to wdzięczny.

instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
hejeczka pelle åström ! strasznie tu pusto i pomyślałam, że wpadnę z moją Poppy, która co prawda jest troszkę starsza, ale pewnie coś tam musiała słyszeć o "tym jedynym Szwedzie" w szkole. A jeśli nie to skoro Pelle ma tendencje do udawania starszego to może jakimś cudem wpadł na Poppy niedaleko domu kultury i od słowa do słowa padło twierdzenie, że jest studentem? I teraz właśnie za takiego uważa go Poppy? Z tych młodszych mam też percy matthews , ale tutaj nie bardzo mam pomysł, więc z Percym wrócę później :hm:
sumienny żółwik
anu
uczeń — lorne bay state school
18 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Nastolatek, który nie zaznał w życiu miłości ani przyjaźni, ale za to zaznał bardzo wielu pieniędzy. Nie znosi Lorne Bay i ciężko jest go znieść.
hejo poppy weasley
Dziękuję za przybycie, means a lot <3
Poppy jest wszystkim tym czym Pelle nie. Strach pomyśleć jakby się zachowywał gdyby to on stracił w taki sposób rodziców. Podoba mi się bardzo pomysł z udawaniem studenta, bo to totalnie w jego stylu. On może i ma długie nogi, ale kłamstwo zdecydowanie nie i prędzej czy później Poppy się zorientuje, że coś tu śmierdzi.

Co do Percy'ego to chciałem pisać szukajki na kogoś kto będzie jego autorytetem, ale Percy się idealnie nadaje, więc zaproponuję Ci tu na szybko.
Pelle nie wzbudza pozytywnych emocji wśród innych uczniów, nie jest to żadną tajemnicą i nietrudno się tego domyślić. Jego defensywna i złośliwa natura coraz częściej biorą nad nim górę i prowokują tych, którzy już na dzień dobry postanowili go nie lubić jako intruza. Percy byłby świadkiem bójki w której Pelle zostałby prawdopodobnie rozszarpany na kawałki (jego ręce są jak patyczki) gdyby nie jego ingerencja. No i tutaj pytanie czy byłby na tyle jakiś sentymentalny, aby zobaczyć w nim coś z siebie i postanowić zaoferować mu pomoc w nauce bicia się. Pelle mógłby z początku odmówić bo jest zbyt dumny, ale ostatecznie stanąłby mu pod drzwiami z podkulonym ogonem. Nie byłoby łatwo, bo chciałbym żeby on serio powoli się otwierał, ale na pewno zacząłby go postrzegać jako swój autorytet i być może Percy stałby się jedynym co mu w Lorne Bay odpowiadało?
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
pelle åström ooo to zdecydowanie! Poppy nie przepada za kłamstwami – wiadomka – ale z drugiej strony przejawia cechy typowej mateczki w grupie, więc pewnie będzie nim się chciała tak troszkę zająć. :lol: I być może jak już dotrze do niej, że Pelle nie jest w takim wieku jak początkowo myślała, że jest to odetchnie z ulgą, bo "ufff jestem dla Ciebie za stara, żebyśmy się mogli kiedykolwiek umawiać" i pewnie traktowałaby go jak takiego dobrego młodszego kumpla.

Co do Percy'ego to jak najbardziej! Bo opisana sytuacja to coś, w co Percy na bank by się wtrącił. I później pewnie sprawdziłby czy z młodym wszystko w porządku, bo taki już jest Percy, że się troszczy o każdą chodzącą po tym globie istotę. Nawet jak go nikt o to nie prosi, ups. Z tym proponowaniem pomocy w biciu się to byłby pewnie ostrożny, bo ma za sobą pewną historię, ale pewnie rzuciłby coś w stylu, że hej, możemy poćwiczyć obronę na siłce jeśli chcesz. Zaproponowałby to pewnie raz i do tematu już by nie wracał, zwłaszcza po odmowie. Ale gdyby Pelle z podkulonym ogonem (i może znów poobijany?) pojawił się w progu jego drzwi to z bólem serca i pogardą do siebie, iż jest takim miękkim misiem,przyjąłby chłopaka pod swoje skrzydła. Także nie musisz pisać szukajek, bo mi takie relki bardzo pasują na Percym i wezmę! <3 Polecam się łapać na pw <3
sumienny żółwik
anu
sprzedawczyni — lost in vibes
20 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
a negroni
sbagliato
with prosecco in it
pelle åström, chcesz Rudą do relacji? W sumie mogą się nie lubić, przez co będą wychodzić jakiejś krzywe akcje :lol: Pelle to taki trochę gburowaty dzieciak. Monty jest wyszczekana i kłótliwa, więc nie ma szans, żebyś się w pewnym momencie na czymś nie złapali XD
ambitny krab
bubu
uczeń — lorne bay state school
18 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Nastolatek, który nie zaznał w życiu miłości ani przyjaźni, ale za to zaznał bardzo wielu pieniędzy. Nie znosi Lorne Bay i ciężko jest go znieść.
Monty Fairweather no jasne, że chcę! Co to w ogóle za pytanie...
To prawda, zbyt wybuchowi ludzie. Chociaż kto wie, bo Monty jest po prostu bardzo cool i pomimo tego, że by go wkurzała, to jednak by to dostrzegał.
ODPOWIEDZ