pisarz i właściciel księgarni — "angel wings"
44 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Księgarz i pisarz, dwukrotnie żonaty, świeżo po rozstaniu z narzeczonym. Aktualnie znajduje oparcie u boku specyficznego pana policjanta, pisze książkę, pomaga przyjacielowi w opiece nad córeczką i... hoduje sobie króliczka, ale ćśś.
18:00
Arthur
treść treść treść
wysłano do @oznacz

Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]18:00
[tel3][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/564x/89/91/f5/8991f54f81bfdfc9d99e1ac3dee16089.jpg][/telimg1]
[tel10]Arthur
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tele2]
właściciel sklepu jubilerskiego — Ruby Drops
37 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Niedojrzały emocjonalnie narwaniec, który chce cię ustatkować, ale jeszcze niedawno dealował, ćpał, był panem do towarzystwa, paserem i złodziejem. Born and raised in Lorne Bay. Trzeci syn wielodzietnej patologicznej rodziny, zapewne znanej w mieście z tej patologii.
Saul
18:03
odpowiedź na wiadomość
Wesołych i spokojnych świąt i mam nadzieję, że do zobaczenia na obiedzie?
Dziekuje, Tobie tez wesołych i spokojnych (mimo, że z rodziną)! I wspaniałych prezentów pod choinką. Tak, oczywiście, że do zobaczenia na obiedzie
wysłano do Arthur C. Fell
uczennica / taksydermistka — liceum / szopa za domem
17 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
undeniably frightening and undeniably cool
viper
19:34
Obrazek
takiego robaka dzisiaj spreparowałam
wysłano do Arthur C. Fell
uczennica / taksydermistka — liceum / szopa za domem
17 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
undeniably frightening and undeniably cool
viper
20:14
z zoologicznego
adam mi przyniósł
wysłano do Arthur C. Fell
Główny nadinspektor — Lorne Bay Police Station
48 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
15:21
Val
Wybacz, że Ci o tym piszę, zamiast się wstrzymać i na spokojnie opowiedzieć, co się stało, ale jestem wciąż w szoku i potrzebuję to z siebie wyrzucić.
Przyszedł dziś do mnie dziwny chłopak, na oko dwadzieścia kilka lat. Był umówiony - wcześniej mówił, że musi się ze mną spotkać (konkretnie ze mną), bo ma jakieś ważne informacje. Myślałem, że wie coś o jakimś przestępstwie, nad którym pracuję, więc się z nim umówiłem na dzisiaj.
Ale nie o to mu chodziło. On chciał mi powiedzieć, że jest moim synem i że mnie właśnie odnalazł.
wysłano do Arthur C. Fell
ODPOWIEDZ
cron