zastępca prokuratora — crown prosecutor’s office
40 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
patrze na świat z nawyku wiec to nie od narkotykow mam czerwone oczy doswiadczalnych krolikow
PHILIP RIORDIAN BLAESE
zastępca prokuratora, człowiek uciekający przed swoją przeszłością, niezwykle ugodowy, choć z problemem z nawiązywaniem stałych relacji
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
as
-
agentka federalna — Australian Federal Police
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Posterunek policji w Lorne Bay zamieniła na oddział policji federalnej w Cairns i teraz próbuje godzić jakoś wszystkie obowiązki świeżo upieczonej agentki z rolą młodej mamy oraz żony marynarza Robina.
:welcome: Chętnie podrzucę ci dwie z moich pań, bo zawodowo mogą znać Philipa ^^
Annie pracuje w policji federalnej, z nią stawiałabym raczej na dobre relacje, Gwen Fitzgerald jest adwokatem, z nią Philip może się spierać w sądzie :sneaky:
Philip Riordian Blaese
zastępca prokuratora — crown prosecutor’s office
40 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
patrze na świat z nawyku wiec to nie od narkotykow mam czerwone oczy doswiadczalnych krolikow
przyjmuję obydwie panie <3
Annie Halsworth-Callaway
powitalny kokos
as
-
aplikantka w prokuraturze — Crown Prosecutor's Office
28 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Od 5 lat wmawia sobie, że jej narzeczony wcale nie zginął, ale potrzebowała zmiany otoczenia, więc wyjechała z Francji i próbuje skupić się na karierze zawodowej.
Hej, witaj Philip Riordian Blaese <3

Pracujemy razem w tym samym miejscu, więc należy się znać! Laurissa jest aplikantką, bardzo ambitną panią z Francji, której trochę załatwili tą aplikację po znajomości, ale wychodzi z siebie, by pokazać, że w pełni na nią zasługuje. Jeśli dobrze rozumiem, to Philip zaczął pracę w tutejszym biurze pół roku temu, czyli podobnie do Laurissy, więc może jako tako złapali wspólny język? Ona już ma zatargi z prokuratorem, więc dobrze, jak chociaż z zastępcą się dogada, ale oczywiście jak nie chcesz, to możemy iść w każdą stronę <3

I mogę Ci jeszcze podrzucić moją Celestinę, bo to czarna owca od Hemingwayów, a jako, że jej starszy brat jest prokuratorem, to czasem wbija do biura i robi tam zamęt D:
No i jeszcze Pearl bym mogła, bo jest dziennikarką śledczą, a jej zmarła siostra była żoną prokuratora, więc czasem też węszy w biurze, żeby znaleźć jakieś istotne informacje! :hihihi:

Mam też inne postacie, jeśli te Ci niekoniecznie leżą <3
ODPOWIEDZ