Opiekuje się kangurami — Lorne Bay Wildlife Sanctuary
29 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Rok temu podjęła decyzje o wyjeździe z miasteczka by poszerzyć swoje kompetencje i zostać uprawnionym opiekunem dzikich zwierząt, na czym ucierpiał jej wieloletni związek. Wraca i zatrzymuje się w domu rodzinnym, próbując na nowo poukładać swoje życie.
berrie donoghue
Rok temu podjęła decyzje o wyjeździe z miasteczka by poszerzyć swoje kompetencje i zostać uprawnionym opiekunem dzikich zwierząt, na czym ucierpiał jej związek z Gazem. Wraca i zatrzymuje się w domu rodzinnym, próbując na nowo poukładać swoje życie.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

koślawa barmanka — w moonlight bar
27 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Porzuciła bezrobocie na rzecz u d a w a n i a, że potrafi robić alkoholowe koktajle. Ponadto zadłużyła się, remontując chatkę po dziadkach i trochę panikuje na widok seksownego sąsiada.
Przyszłam się przywitać i powiedzieć, że skoro wróciłaś, to pewnie znowu będę ci kradła ciuchy, jak kiedy byłyśmy małe :hihihi:
berrie donoghue
Opiekuje się kangurami — Lorne Bay Wildlife Sanctuary
29 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Rok temu podjęła decyzje o wyjeździe z miasteczka by poszerzyć swoje kompetencje i zostać uprawnionym opiekunem dzikich zwierząt, na czym ucierpiał jej wieloletni związek. Wraca i zatrzymuje się w domu rodzinnym, próbując na nowo poukładać swoje życie.
ell c. donoghue pisze: 06 kwie 2023, 18:51
Przyszłam się przywitać i powiedzieć, że skoro wróciłaś, to pewnie znowu będę ci kradła ciuchy, jak kiedy byłyśmy małe :hihihi:
berrie donoghue


ciuchy, ciuchami ale obyśmy facetami się tak chętnie nie wymieniały :lol: a najlepiej wcale!
bezrobotny — na zasiłku
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Zbyt wiele rzeczy się nawarstwiło, przedawkował i ostatni czas spędził na odwyku. Obecnie jest bez pracy, ambicji i planów na przyszłość.
To moja cudowna Marto, wpadnę tu sobie z Liamem albo Mercurym <3

berrie donoghue
piesio
banshee
Opiekuje się kangurami — Lorne Bay Wildlife Sanctuary
29 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Rok temu podjęła decyzje o wyjeździe z miasteczka by poszerzyć swoje kompetencje i zostać uprawnionym opiekunem dzikich zwierząt, na czym ucierpiał jej wieloletni związek. Wraca i zatrzymuje się w domu rodzinnym, próbując na nowo poukładać swoje życie.
mercury fairweather pisze: 24 maja 2023, 12:29
To moja cudowna Marto, wpadnę tu sobie z Liamem albo Mercurym <3

berrie donoghue
a no, dzień dobry <33 z tego co widzę to mercury jest dwa lata młodszy od berrie ale wiem, że fairweatherowie i donoghue znają się od pokoleń, mieszkając po sąsiedzku. dzieciaki obu rodzin się znają, rodzice także! koligacji jest cała masa ale na pewno berrie zna też jego siostry. pytanie czego potrzebujesz?


a z liamem mogli się poznać przez jakichś znajomych może?
ODPOWIEDZ