malarka — na przerwie
28 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
trwająca latami tułaczka po świecie doczekała się swojego zakończenia, a lorne bay z pewnością nie było i nie jest gotowe na kolejną artystkę-ekoświruskę
maradee fairweather
wróciła do Lorne miesiąc temu i chociaż utrzymuje, że nie jest to powrót na stałe już kupiła farmę i przegląda poradniki w dziedzinie ogrodnictwa i wykupuje zapasy nasion z miasteczka
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
stevie nicks
brak multikont
bogacz/właściciel — LORNE BAY GYM
32 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
i've been looking love in you, but only thing i found was your angry and pain
maradee fairweather

Bensu top <3 więc Ci się tu wpiszę może coś z tego wyjdzie, jakaś znajomość.
sumienny żółwik
nick
brak multikont
malarka — na przerwie
28 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
trwająca latami tułaczka po świecie doczekała się swojego zakończenia, a lorne bay z pewnością nie było i nie jest gotowe na kolejną artystkę-ekoświruskę
hej, hej dużych podobieństw między nimi nie udało mi się znaleźć, szczególnie że Seth wydaje się być osobą, od których Dee całkowicie stroni. W dodatku ona przebywała dłuuuugo poza Lorne, a w szkole pewnie tylko się mijali, bo jednak te lata różnicy między nimi są :lol: Ze swojej strony mogę zaproponować jakiś były układ biznesowy? Chociaż to za dużo powiedziane, po prostu kiedyś Seth mógł kupić jej obraz lub dokonać zamówienia na taki malunek, a że ona potrzebowała kasy na podróże to najpewniej się zgodziła bez względu na to czy był jej typem człowieka, czy też nie. Wiadomo, każdy ma swoją cenę i wtedy pieniądze były jej potrzebne, jednak teraz raczej nie podjęłaby się kolejnej takiej transakcji, bo uświęca totalnie inny styl życia :medit:

Seth Reyner
powitalny kokos
stevie nicks
brak multikont
hydraulik, złota rączka — warsztat w magazynie portowym
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Wcześniej wykonywał rozkazy, teraz robi, co do niego należy.
Przyszłam tylko się przywitać i dać znać, że czekam na grę <33
maradee fairweather
właściciel zakładu kaletniczego — west end
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Zakończył wieloletni związek, przejął rodzinny dom i próbuje zdobyć serce jednej wariatki.
malarka — na przerwie
28 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
trwająca latami tułaczka po świecie doczekała się swojego zakończenia, a lorne bay z pewnością nie było i nie jest gotowe na kolejną artystkę-ekoświruskę
Bradley U. Weatherly i w końcu się doczekasz <33 ALE skoro tutaj już jesteś, to przypomnę się o pozytywne relacje z Ell, bo są do siebie dość podobne i Milo jest doprowadzany przez nie do białej gorączki :lol:

milo fairweather no cześć bracie, w fajnej dzielnicy mieszkasz, mogę cię często odwiedzać??
powitalny kokos
stevie nicks
brak multikont
Sprzedaje cześci i naprawia auta — ALL MUSCLE CAR PARTS / PRZYDOMOWA STODOŁA
28 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
You can tell them that I've been from hell and back.
maradee fairweather pisze: 07 mar 2023, 08:34

milo fairweather no cześć bracie, w fajnej dzielnicy mieszkasz, mogę cię często odwiedzać??

u milo planuje na fabule wprowadzić małe zmiany odnośnie rodzinnego domu, bo jak już kilka miesięcy temu pisałam, ich rodzice zamieszkają z babką, która będą się zajmować, a domem zajmie się milo :lol: miała z nim mieszkać młodsza siostra, która zniknęła z forka, więc od biedy, może odwiedzać go maradee.


mogę podrzucić też suzie, która przyjaźni się i z ell i z mabel, ich siostrą :lol: dziewczyny są w tym samym wieku, więc mogą znać się jeszcze ze szkoły?


no i jest tez młodszy o rok sidney, który zamieszkuje na farmie zmarłego dziadka, chcesz coś???? ^^
malarka — na przerwie
28 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
trwająca latami tułaczka po świecie doczekała się swojego zakończenia, a lorne bay z pewnością nie było i nie jest gotowe na kolejną artystkę-ekoświruskę
sidney coningsby to Dee chętnie pomoże w przeprowadzce i pewnie, jak Milo będzie chciał wyrzucić jakieś starocie zupełnie mu niepotrzebne, to ona wszystko przygarnie i da drugie życie! nieważne, że pierdolety w jej domu nie mają już miejsca na półkach :lol:

dobra proponujesz mi Suzie, ale ja myślę, że z Donnie odnajdzie wspólny język! też dzieli je rok i w dodatku obie popylają po mieście na rowerkach, więc ja widzę je jako takie dwie ciotki na damkach, które suną od jednego warzywniaka do drugiego! zresztą obie często bywają na plaży, kupują rzeczy z drugiej ręki, no i Breadsley ma duży dostęp do winka :hahaha:

czy Sid chce być spoko sąsiadem, który na początku ją irytował, ale teraz odnajdują wspólny język? ^^
powitalny kokos
stevie nicks
brak multikont
Sprzedaje cześci i naprawia auta — ALL MUSCLE CAR PARTS / PRZYDOMOWA STODOŁA
28 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
You can tell them that I've been from hell and back.
maradee fairweather pisze: 07 mar 2023, 09:04
sidney coningsby to Dee chętnie pomoże w przeprowadzce i pewnie, jak Milo będzie chciał wyrzucić jakieś starocie zupełnie mu niepotrzebne, to ona wszystko przygarnie i da drugie życie! nieważne, że pierdolety w jej domu nie mają już miejsca na półkach :lol:

dobra proponujesz mi Suzie, ale ja myślę, że z Donnie odnajdzie wspólny język! też dzieli je rok i w dodatku obie popylają po mieście na rowerkach, więc ja widzę je jako takie dwie ciotki na damkach, które suną od jednego warzywniaka do drugiego! zresztą obie często bywają na plaży, kupują rzeczy z drugiej ręki, no i Breadsley ma duży dostęp do winka :hahaha:

czy Sid chce być spoko sąsiadem, który na początku ją irytował, ale teraz odnajdują wspólny język? ^^

pewnie, może być donnie! przyda jej się koleżanka <3 i tak, sidney ma sposobność by denerwować wszystkich dookoła ale ostatecznie jest nieszkodliwy - zwłaszcza dla tak ładnych pań :ok:
ODPOWIEDZ