prawnik — flemming and partners
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
griffin flemming
35 lat, prawnik, ciężki w obyciu, trochę bardzo buc, ale poza tym, to spoko ziomek, naprawdę
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
mojboze
brak multikont
Dziennikarka śledcza — The Cairns Post
26 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
W przeszłości mocno narozrabiała, więc teraz po skończonych studiach, próbuje rozrabiać w dobrej wierze, szukając zabójcy starszej siostry...
Hejka griffin flemming <3
Moja Mari jest asystentką w innej kancelarii i chorym na serduszko słoneczkiem, więc mogę ją na coś podrzucić, to taki typ zabawnej wiejskiej panny xD
No i Laurissa jest aplikantką w prokuraturze, to już taka pani z wyższych sfer, w dodatku niedawno przyleciała tu z Francji, ale generalnie jest miła i ciepła
No i jeszcze Pearl mam z tych nieco starszych, ona to dziennikarka śledcza, niemiła i mieszającą się w nieswoje sprawy xD
Także wybierz sobie kto Ci pasuje <3
prawnik — flemming and partners
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
pearl campbell <3
Laurissa jest piękna, więc myślę, że tutaj Griffin z przyjemnością się z nią zaznajomi :lol: oczywiście przy okazji jakiejś współpracy! z Pearl mogą mieć na pieńku, nie przepadać za sobą, ale też współpracować - czasami on jej coś powie po cichu, innym razem ona mu w czymś pomoże, więc to taka relacja wiązana, ale widziałabym tutaj raczej to, że prędzej skoczyliby sobie do gardeł, niż podali rękę :lol:
Mari... nie wiem :lol: możemy uznać, że na przykład zna jego żonę (której sobie zaraz poszukam!)? może nie są przyjaciółkami, ale się znają, a grffinowi jest daleko do wzoru idealnego męża, więc mogą się też nie lubić :lol:
NIE WIEM DLACZEGO SĆIĄGAM NA NIEGO SAME NEGATYWNE RELACJE Z KOBIETAMI, CO ZA TYP :tear:
powitalny kokos
mojboze
brak multikont
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
griffin flemming
Myślę, że z Mari bardzo trudno się nie lubić, ona jest najmniej problemową osobą z mojej trzody, a jej facet to gbur, jakich mało, więc potrafi do takich podejść, ale za to Griffin może jej nie lubić, a ona może udawać, że tego nie dostrzega :lol:
Co do Laurissy to w imieniu wiza, dziękuję za komplement :oops: No i jak najbardziej mogą się poznać, jak Laurissa, jako aplikantka będzie musiała dostarczyć jakieś dokumenty, albo coś zdobyć :hihihi:
Jeśli zaś chodzi o Pearl, to tu totalnie mogą mieć na pieńku, bo ona chyba inaczej nie potrafi kształtować relacji z ludźmi :lol: Więc tak, mogą być dla siebie nieszczególnie uprzejmi, bo oboje wiedzą, że czasem im się przydaje wiedza tego drugiego. To brzmi jak dobra współpraca <3 Jak będziesz potrzebowała jakiejś gry, to łap mnie na priv <3
prawnik — flemming and partners
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Mari Chambers
to mamy wszystko ustalone <3
i z chęcią zagram, jeśli chcesz którąś z dziewczyn sprzedać do gry, to biorę w ciemno <3
powitalny kokos
mojboze
brak multikont
współwłaściciel agencji reklamowej — Cairns B&C Advertising Agency
27 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Został współwłaścicielem firmy marketingowej, którą prowadzi nowy facet jego matki, ale największym życiowym zwycięstwem jest to, że Maddie została jego dziewczyną.
Jak powiedziałem tak robię, to jak bratku, dogadamy się? <3
przyjazna koala
mils
liam
ODPOWIEDZ