Opiekuje się staruszkami — Oak Tree Retirement Village
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości, a wieczorami poluje na bogatą parę portek, której mogłaby się uczepić. Mieszka w wynajmowanej przyczepie, ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie traci pogody ducha
Patrizia Tribbiani
Pochodzi z Włoch, ale wychowywała się w Lorne Bay. Obecnie mieszka w wynajmowanym kamerze na polu kempingowym, a pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości. Dorastała w domu pełnym biedy, długów ojca i alkoholizmu; żeby się z tego wyrwać zaczęła szukać bogatego typa. Możemy znać się z Carnelian Land, z dzieciństwa, a może Patz opiekuje się Twoją babcią w Oak Tree Retirement Village? :hihihi:
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Totalnie widzę Pati, która węszy wszędzie dla Makayli, a ta odpala jej jakiś hajsik :lol: Podrzucę też Dajankę, bo są z tej samej dzielnicy, a jeśli chcesz jeszcze kogoś, to bierz śmiało :hihihi:
Patrizia Tribbiani
Opiekuje się staruszkami — Oak Tree Retirement Village
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości, a wieczorami poluje na bogatą parę portek, której mogłaby się uczepić. Mieszka w wynajmowanej przyczepie, ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie traci pogody ducha
Chętnie wezmę obie panie! Z Makaylą faktycznie może współpracować i nadstawiać ucho tam gdzie trzeba, tylko pamiętaj, nie ceni się tanio!! :lol:
Z Dajanką z kolei widzę takie początkowo trochę niezręczne relacje sąsiedzkie :hihihi: Pati może mieć kiedyś jakiś problem ze swoją przyczepą, a że jej sąsiadów nie będzie to ruszy na poszukiwania pomocy na farmy :hihihi:
No i jeszcze możesz dać Thomasa, ona może próbować go wyrwać nie widząc, że Tom jest biedny :lol:
Makayla Wyatt
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Cześć! Czy jesteś tą Anetą, którą myślę że jesteś? :lol:

Czy tak, czy nie - nieważne, przybywam w każdym razie z moją Sage Gilmore! Nie poszukujesz może jakieś psiapsi? :>
piekarz/budowlaniec/striptizer — trochę wszędzie
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
wyrabia bułki, biega na budowie, a potem ukrywa zmartwienia w białym proszku, żyjąc w swojej fantazji, a nie prawdziwym życiu
Halo! <3
Opiekuje się staruszkami — Oak Tree Retirement Village
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości, a wieczorami poluje na bogatą parę portek, której mogłaby się uczepić. Mieszka w wynajmowanej przyczepie, ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie traci pogody ducha
Ainsley Remington pisze: 16 sty 2023, 18:11
Cześć! Czy jesteś tą Anetą, którą myślę że jesteś? :lol:

Czy tak, czy nie - nieważne, przybywam w każdym razie z moją Sage Gilmore! Nie poszukujesz może jakieś psiapsi? :>
O kurcze, obawiam się że nie :lol: w zeszłym roku wróciłam do pisania po baaaaardzo długiej przerwie :hihi: No chyba że coś grałyśmy razem z 6-7 lat temu! :D

No ale do rzeczy! Bardzo chętnie przyjmę Sage na psiapsi i tak myślę, że dziewczyny mogły się poznać kiedy Pat robiła u Sage paznokcie :hihi: A no i jak czytam kp to bardzo mi się podoba sekcja z grzeszkami Gilmorki, więc laski mogą też szaleć razem na imprezach :evil:

nico tribbiani pisze: 16 sty 2023, 22:17
Halo! <3
No elo bobasie, Pat nigdy w życiu nie powie tego głośno, ale Nico to jej ukochany little bro, aaaaale nie zawaha się użyć wobec niego przemocy jeśli będzie potrzeba! :lol: Zwłąszcza jak będzie się niemiło wypowiadł o Harpii :haha:
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Patrizia Tribbiani pisze: 19 sty 2023, 11:47
O kurcze, obawiam się że nie :lol: w zeszłym roku wróciłam do pisania po baaaaardzo długiej przerwie :hihi: No chyba że coś grałyśmy razem z 6-7 lat temu! :D

No ale do rzeczy! Bardzo chętnie przyjmę Sage na psiapsi i tak myślę, że dziewczyny mogły się poznać kiedy Pat robiła u Sage paznokcie :hihi: A no i jak czytam kp to bardzo mi się podoba sekcja z grzeszkami Gilmorki, więc laski mogą też szaleć razem na imprezach :evil:
Jeśli moje podejrzenia są właściwe, to grałyśmy (i adminowałyśmy nawet!) razem nawet dalej niż te 6-7 lat temu :lol:
Co do samej Sage Gilmore, biorę w ciemno! Dziewczyny mogły się poznać przy okazji jakiegoś zabiegu last minute typu "stara, ja cię błagam, życie mi tym uratujesz, zostawię napiwek!!!", na którym finalnie zeszło im dwa razy więcej czasu niż powinno, bo bojcowały jak stare psiapsióły. Od wtedy pazury robione są za ładny uśmiech w domowym zaciszu, przy winku, a laski to takie psiapsi-papużki-nierozłączki może? :> Co do grzeszków, rękoma i nogami się pod tym podpisuję, chętnie pogram coś gdzie będą one wychodzić <3
ordynator oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
42 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Szefowa oddziału ratunkowego w Cairns. Doświadczenie zdobywała w pogotowiu ratunkowym oraz Afganistanie. Ma na koncie kilka związków, dorosłego syna i fajnego byłego męża. Niedawno wróciła z zagranicznego wyjazdu.
Spoko spoko, Wyatt da więcej, niż zapłacą Pati w domu starców :lol:
Pomagająca Diane <3 Pewnie biedactwo dostanie wcześniej zawału, ale będzie się starała :lol:
A Tom będzie w siódmym niebie! :lol:

Patrizia Tribbiani
Opiekuje się staruszkami — Oak Tree Retirement Village
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości, a wieczorami poluje na bogatą parę portek, której mogłaby się uczepić. Mieszka w wynajmowanej przyczepie, ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie traci pogody ducha
Ainsley Remington pisze: 19 sty 2023, 12:06
Patrizia Tribbiani pisze: 19 sty 2023, 11:47
O kurcze, obawiam się że nie :lol: w zeszłym roku wróciłam do pisania po baaaaardzo długiej przerwie :hihi: No chyba że coś grałyśmy razem z 6-7 lat temu! :D

No ale do rzeczy! Bardzo chętnie przyjmę Sage na psiapsi i tak myślę, że dziewczyny mogły się poznać kiedy Pat robiła u Sage paznokcie :hihi: A no i jak czytam kp to bardzo mi się podoba sekcja z grzeszkami Gilmorki, więc laski mogą też szaleć razem na imprezach :evil:
Jeśli moje podejrzenia są właściwe, to grałyśmy (i adminowałyśmy nawet!) razem nawet dalej niż te 6-7 lat temu :lol:
Co do samej Sage Gilmore, biorę w ciemno! Dziewczyny mogły się poznać przy okazji jakiegoś zabiegu last minute typu "stara, ja cię błagam, życie mi tym uratujesz, zostawię napiwek!!!", na którym finalnie zeszło im dwa razy więcej czasu niż powinno, bo bojcowały jak stare psiapsióły. Od wtedy pazury robione są za ładny uśmiech w domowym zaciszu, przy winku, a laski to takie psiapsi-papużki-nierozłączki może? :> Co do grzeszków, rękoma i nogami się pod tym podpisuję, chętnie pogram coś gdzie będą one wychodzić <3
Oj to nie ja na pewno, bo nigdy nie adminowałam :( Anyway, wszystko z Sage mi pasuję i też bym zagrała! Odezwę się na pw na Sage :hihi:
Charlotte Hargreeves pisze: 19 sty 2023, 12:10
Spoko spoko, Wyatt da więcej, niż zapłacą Pati w domu starców :lol:
Pomagająca Diane <3 Pewnie biedactwo dostanie wcześniej zawału, ale będzie się starała :lol:
A Tom będzie w siódmym niebie! :lol:
I gitówa, widzimy się w grze! 8)
Obsługuje klientów przy stolikach — Rudd's pub
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Przez całe dotychczasowe życie była sierotą przewalaną między domami zastępczymi, jednak po tym jak uciekła z ostatniego i się usamodzielniła, poznała swą biologiczną matkę-alkoholiczkę. Teraz zaś znowu ucieka; tym razem od rodzinnego życia, które jak się okazało nie jest tym na co liczyła i szuka skarbów by pójść na studia.
przychodzę bo dziewczyny są w tym samym wieku i mają podobne, życiowe doświadczenia. celowałabym nawet w jakąś przyjaciółkę i gdybyś była zainteresowana, możemy zaproponować ci razem z cooper routledge miejsce w naszej paczce (patrz szukajki) <3


Patrizia Tribbiani
powitalny kokos
marta
Opiekuje się staruszkami — Oak Tree Retirement Village
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia pracuje jako opiekunka w domu spokojnej starości, a wieczorami poluje na bogatą parę portek, której mogłaby się uczepić. Mieszka w wynajmowanej przyczepie, ledwo wiąże koniec z końcem, ale nie traci pogody ducha
britta rothwell pisze: 28 lut 2023, 08:04
przychodzę bo dziewczyny są w tym samym wieku i mają podobne, życiowe doświadczenia. celowałabym nawet w jakąś przyjaciółkę i gdybyś była zainteresowana, możemy zaproponować ci razem z cooper routledge miejsce w naszej paczce (patrz szukajki) <3


Patrizia Tribbiani
Ooo tak, bardzo chętnie przyjmę przyjaźń *.* Britta pewnie była jedną z niewielu osób przed którą Pati mogła nie kryć się z tym jaką ma sytuację w domu i wcale nie jest tak kolorowo jak wszystkim przedstawia. Iii bardzo chętnie dołączyłabym do paczki! Pati pewnie trochę sceptycznie podchodzi do tematu skarbu, ale z drugiej strony jeśli jednak coś jest na rzeczy to mimo wszystko ilepiej w to iść z całą resztą, chociaż i tak co chwilę pewnie komentuje że to bez sensu :lol: britta rothwell
Obsługuje klientów przy stolikach — Rudd's pub
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Przez całe dotychczasowe życie była sierotą przewalaną między domami zastępczymi, jednak po tym jak uciekła z ostatniego i się usamodzielniła, poznała swą biologiczną matkę-alkoholiczkę. Teraz zaś znowu ucieka; tym razem od rodzinnego życia, które jak się okazało nie jest tym na co liczyła i szuka skarbów by pójść na studia.
Patrizia Tribbiani pisze: 04 mar 2023, 12:43
britta rothwell pisze: 28 lut 2023, 08:04
przychodzę bo dziewczyny są w tym samym wieku i mają podobne, życiowe doświadczenia. celowałabym nawet w jakąś przyjaciółkę i gdybyś była zainteresowana, możemy zaproponować ci razem z cooper routledge miejsce w naszej paczce (patrz szukajki) <3


Patrizia Tribbiani
Ooo tak, bardzo chętnie przyjmę przyjaźń *.* Britta pewnie była jedną z niewielu osób przed którą Pati mogła nie kryć się z tym jaką ma sytuację w domu i wcale nie jest tak kolorowo jak wszystkim przedstawia. Iii bardzo chętnie dołączyłabym do paczki! Pati pewnie trochę sceptycznie podchodzi do tematu skarbu, ale z drugiej strony jeśli jednak coś jest na rzeczy to mimo wszystko ilepiej w to iść z całą resztą, chociaż i tak co chwilę pewnie komentuje że to bez sensu :lol: britta rothwell

wiesz, to tak jak britta :lol: nie do końca wierzy w kolejny pomysł coopera, jednak potrzebuje kasy i łapie się każdej, durnej wizji jak stworzy blondyn :lol:
powitalny kokos
marta
ODPOWIEDZ