były żołnierz royal navy — prywatny ochroniarz jednej nieznośnej panny
37 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
“People who talk less frequently notice more.”
harold drysdale
przyszedł na świat na wyspach brytyjskich, gdzie spędził większość młodzieńczych lat | do niedawna dowódca royal navy, obecnie prywatny ochroniarz rodziny znanego polityka (a ściślej, jego narzeczonej)
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

christmas special
-
-
hydraulik, złota rączka — warsztat w magazynie portowym
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Wcześniej wykonywał rozkazy, teraz robi, co do niego należy.
Brad wprawdzie odsłużył swoje w piechocie, ale może kiedyś ich zawodowe ścieżki się skrzyżowały i mieli okazję się poznać? :hm:
harold drysdale
były żołnierz royal navy — prywatny ochroniarz jednej nieznośnej panny
37 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
“People who talk less frequently notice more.”
Bradley U. Weatherly szkoda byłoby przegapić taką okazję znajomości, więc jestem jak najbardziej na tak <3 Założyłam sobie, że podczas misji na Pacyfiku (i pobytu na australijskich ziemiach, co trochę szło ze sobą w parze) Harold poznał najwięcej osób, z którymi wciąż ma kontakt i widzę Brada jako jedną z nich. Na pewno przydałby się mu ktoś, do kogo mógłby otworzyć gębę po przeprowadzce raz na jakiś czas, a gdyby okazało się, że ma go właściwie po sąsiedzku tu, w miejscu, z którym został związany pracą, na pewno byłoby mu trochę raźniej! Jego przyjazd miał miejsce jakoś końcem wakacji prawdopodobnie, więc pozostawię ci do zdecydowania, czy już na siebie wpadli czy chcesz to dopiero rozegrać :h5:
christmas special
-
-
hydraulik, złota rączka — warsztat w magazynie portowym
40 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Wcześniej wykonywał rozkazy, teraz robi, co do niego należy.
harold drysdale, mieszkają w tej samej dzielnicy, więc myślę, że mogli już na siebie wpaść. Bradley mógł mu zasugerować, że przyda mu się pomoc przy łódce, na której mieszka i tak zaczęli wieczorami dłubać przy małych naprawach - wiesz, po męsku :lol: Aczkolwiek bez alkoholu, bo Brad rzucił picie.
były żołnierz royal navy — prywatny ochroniarz jednej nieznośnej panny
37 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
“People who talk less frequently notice more.”
Bradley U. Weatherly, tak zróbmy. Hal nie ma tutaj żadnych zajęć poza pracą, a więc na pewno chętnie pomoże, a że raczej nie jest z tych pijących, to myślę, że będzie idealnym towarzystwem :hihihi: Daj mi znać, gdyby znalazło się miejsce na jakąś grę!
christmas special
-
-
ODPOWIEDZ