żona — poszukuje czegoś odpowiedniego dla siebie
27 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
liam wheeler pisze: 09 mar 2023, 20:22
może chcesz przygarnąć Liama do jakiejś relacji? Mogę podrzucić również miles horton <3

adeline tremaine
Jasne, zawsze chętnie! Jeśli chcesz, Liam może o coś podejrzewać Addie. Nie mam bladego pojęcia, o co - może Liam uważa, że jej mąż może coś wiedzieć o morderstwie jego brata? Może stwierdzi z jakiegoś powodu, że Addie na pewno coś wie, bo prowadzi ten swój mały klub książki, a tam na pewno baby plotkują? :lol: Lub ewentualnie możemy iść w zupełnie inną stronę i poznać ich w totalnie neutralnych warunkach? Addie jest w tym miasteczku obca, Liam również, to może im dać jakieś podstawy do posiadania wspólnych tematów i w ogóle ^^
Synergolog || Wykładowca — James Cook University
41 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Spojrzał ostatni raz na zdjęcie opatrzone słowami "To Twoja córka", po czym wsunął je między stronnice czytanej przez siebie książki. Długi lot niebawem miał dobiec końca, zabierając Otto do domu, gdzie mógł rozpocząć życie na nowo.
Hello adeline tremaine <3

Wpadam z pomysłem odnoszącym się do klubu książki :| Widzę jak Octavian znudzony przesiadywaniem w głuchej puszczy, w ciemnym domku decyduje się na sprawdzenie lokalnego klubu książki z czystej ciekawości... Widziałam, że preferujecie kobiety, ale może taki rodzynek byłby ciekawym wyjątkiem i od czasu do czasu wpadał na sabat? :lol:
ODPOWIEDZ