Sekretarz — Cairns, LAN Technologies
30 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Archibald Burns
Pyłnie w nim krew brytyjska i japońska. Zapalczywy fan herbaty z mlekiem i dim sum.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick autora
brak multikont
badaczka zjawisk paranormalnych — freelancer
29 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
oj, chłopaku, nie wiesz co tracisz - magnes z Łeby jako pamiątkę z wakacji, hipoteczny kredyt, hot doga ze stacji na kolację, zawsze na szafie trójwarstwowy rumiankowy papier
Archibald Burns, cześć! Chętnie podrzucę Ci Tate lub Otis Goldsworthy na ziomka <3
sumienny żółwik
-
Sekretarz — Cairns, LAN Technologies
30 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Chętnie przygarnę!
Nie wiem dlaczego, ale z łatwością widzę Tate przekonującą Archiego do zjawisk paranormalnych. Włączając w to nocne wyprawy na jakieś dalekie pola, gdzie podobno kiedyś lądowali :hihi:
A Otis pewnie nie raz ratował mu tyłek, gdy czekał na ważne przesyłki w pracy i musiał dostać się do sortowni przed czasem, w środku nocy :hihi:
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
badaczka zjawisk paranormalnych — freelancer
29 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
oj, chłopaku, nie wiesz co tracisz - magnes z Łeby jako pamiątkę z wakacji, hipoteczny kredyt, hot doga ze stacji na kolację, zawsze na szafie trójwarstwowy rumiankowy papier
Archibald Burns pisze: 07 lis 2022, 17:39
Chętnie przygarnę!
Nie wiem dlaczego, ale z łatwością widzę Tate przekonującą Archiego do zjawisk paranormalnych. Włączając w to nocne wyprawy na jakieś dalekie pola, gdzie podobno kiedyś lądowali :hihi:
A Otis pewnie nie raz ratował mu tyłek, gdy czekał na ważne przesyłki w pracy i musiał dostać się do sortowni przed czasem, w środku nocy :hihi:
Archibald Burns, tak, Tate ma wspaniały dar przekonywania, więc na pewno opowiada Archiemu różne historie, a przy Otis super sprawdzi się w roli kompana od ratowania tyłka i pakowania się we wspólne tarapaty :hihihi:
Także jeśli będziesz mieć ochotę na jakąś rozgrywkę - daj znać! :jupi:
sumienny żółwik
-
Sekretarz — Cairns, LAN Technologies
30 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Tate Callaway
Chętnie zagram nocną wyprawę w nieznane, w poszukiwaniu kosmitów :hihi: Kiedykolwiek masz czas!
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
dyrektor generalny firmy technologicznej — Cairns, LAN Technologies
41 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
A bug is never just a mistake. It represents something bigger. An error of thinking. That makes you who you are.
Ummm, nie masz ochoty czegoś popsuć, zapomnieć, zgubić, oblać kawą? Nadchodzą złe czasy dla Twojego szefa, które wymagają poświęceń i okazji do wyładowania frustracji życiowych.

Cześć, Archibald Burns
pearl lagune
miło
brak multikont
Sekretarz — Cairns, LAN Technologies
30 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Jon Moon
Wydaje mi się, że zapomniałem o najnowszym wydaniu porannej gazety, a w dodatku listy nie są posegregowane alfabetycznie! :crying:
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
ochroniarz w sektorze prywatnym — LAN Technologies
38 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Here, hold my morals. I've got some sketchy shit to take care of.
Przychodzę, bo ciężko byłoby udawać, że się nie znamy, kiedy przez większą część dnia dzielimy miejsce pracy. No chyba, że Ty też wolisz postrzegać mnie jako element wyposażenia... :lol: A tak na poważnie - wolisz żebyśmy uprzykrzali czy raczej ułatwiali sobie życie, skoro czeka nas perspektywa ciągłej współpracy?
ambitny krab
brzydko
brak multikont
Sekretarz — Cairns, LAN Technologies
30 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Jeha Sung
Oczywiście, że ułatwiali. Jak mógłbyś utrudniać życie komuś tak niewinnemu i uroczemu jak Archie :hihi:
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
ochroniarz w sektorze prywatnym — LAN Technologies
38 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Here, hold my morals. I've got some sketchy shit to take care of.
Archibald Burns

Na uroczego jeszcze wygląda, ale na "niewinnego" nie dam się nabrać! Powiedz mi, na czym Jeha mógłby Archiego przyłapać w trakcie pracy i udać, że to nie miało miejsca? ;>
ambitny krab
brzydko
brak multikont
Sekretarz — Cairns, LAN Technologies
30 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Jeha Sung

Myślę, że na niczym strasznym :hihi:
Długie godziny, może przysypiać na sofie w gabinecie szefa. Ewentualnie podprowadził raz kluczyki do jakiegoś samochodu :hihi:
powitalny kokos
nick autora
brak multikont
ODPOWIEDZ
cron