dyrektor generalny firmy technologicznej — Cairns, LAN Technologies
41 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
A bug is never just a mistake. It represents something bigger. An error of thinking. That makes you who you are.
Moon Joon-tae
potentat technologiczny, "kochający" ojciec i mąż, "perfekcyjny" syn, dyrektor konglomeratu
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

pearl lagune
miło
brak multikont
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
:welcome:Jon Moon zastanawiałam się, kogo z moich podrzucić. Najbardziej pasuje chyba Gwen Fitzgerald. Mieszka w tej samej dzielnicy, niedawno wróciła do zajmowania się prawem, rozkręciła ze wspólnikiem własną kancelarię, może usługi Fitzgerald & Hargrove przydadzą się kiedyś Moonowi? :hm:
dyrektor generalny firmy technologicznej — Cairns, LAN Technologies
41 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
A bug is never just a mistake. It represents something bigger. An error of thinking. That makes you who you are.
Diane Mason a jak długo Gwen ma już otwartą swoją kancelarię? I czy ta kancelaria ma jakieś dłuższe korzenie i zbudowaną już renomę na rynku?
pearl lagune
miło
brak multikont
olimpijka w jeździectwie — właścicielka ośrodka jeździeckiego — hodowca koni
33 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
dotychczasowa królowa świata, której niczym jakieś upiorne domino sypie się wszystko - od niej samej zaczynając, przez zdrowie i spektakularną karierę, po najważniejsze małżeństwo. mimo wszystko kocha dicka (za) bardzo i oddałaby wszystko, by znowu go nie stracić.
Dzień dobry!

Jako, że bogaci ludzie muszą się znać, czy tego chcą czy nie, przybywam z najbardziej dzianymi z mojej ekipy :lol:

Jest Ainsley, trenuje jeździectwo, ma masę sukcesów, jest olimpijką, blah blah blah. Do brzegu - samą blondynkę mógłby znać z tego, że jego dzieci miały kaprys sobie trenować coś elitarnego i padło właśnie na jakąś pracę z końmi, więc docelowo działo się to u Atwood w jej stadninie. Bo takową ma. Ale raczej, jeśli by Ci to pasowało, powiązałabym ich przez rodziców Ainsley - ojciec jest prawnikiem, nadal wziętym na rynku międzynarodowym, turboszycha z angielskim tytułem szlacheckim, matka obraca się w inwestycjach i filantropii. Może tutaj coś?

Drugi, niegorszy - Flann Rohrbach, dziedzic jednej z amerykańskich fortun naftowych, uznany na świecie artysta sztuki nowoczesnej, bogaci tego świata zabijają się o jego obrazy. Chłop jest na fali wznoszącej i umie to wykorzystać, inwestuje w różne rzeczy, kasa się musi zgadzać.

Jeśli by coś więcej było potrzeba, polecam się!
dyrektor generalny firmy technologicznej — Cairns, LAN Technologies
41 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
A bug is never just a mistake. It represents something bigger. An error of thinking. That makes you who you are.
Dzieci Jona mieszkają w Korei, więc byłoby ciężko, ale można faktycznie zaczepić o koligacje rodzinne. Powiedz mi, czy ojciec Ainsley Atwood prowadzi jakąś kancelarię, jest na emeryturze, jak to obecnie wygląda? A matka skoro obraca się w inwestycjach to bardzo dobrze, wszystkie te konglomeraty koreańskie są trochę powiązane z finansami, inwestycjami, bankowością, ekonomią na pewno xD. Więc jakąś bazę na pewno mamy, tylko teraz musimy ją skonkretyzować. Podpowiedz mi jak z tym ojcem i dotrzemy do wszystkich szczegółów. ;)

Co do Flann Rohrbach (piękne nazwisko <3) to myślę, że Jon może posiadać jego obrazy, poczytam kp i zobaczę w jakiej stylistyce je tworzy, ale myślę, że znajdzie się na nie miejsce w prywatnej kolekcji Moona.
pearl lagune
miło
brak multikont
ochroniarz w sektorze prywatnym — LAN Technologies
38 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Here, hold my morals. I've got some sketchy shit to take care of.
Dzień dobry, ja w sprawie pracy...
ambitny krab
brzydko
brak multikont
dyrektor generalny firmy technologicznej — Cairns, LAN Technologies
41 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
A bug is never just a mistake. It represents something bigger. An error of thinking. That makes you who you are.
pearl lagune
miło
brak multikont
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Kancelaria Gwen funkcjonuje od niedawna, ale przez długi czas pracowała w konkurencyjnej kancelarii. Potem miała wypadek, wypadła z obiegu, ale wraca, podbiera klientów swojemu dawnemu pracodawcy, więc gdyby Jon korzystał z jej usług tak 3-4 lata temu, to podziałamy. A jeśli nie, to i też coś podziałamy :sneaky: Może ktoś ją polecił? Może sama się poleciła? Jon Moon
dyrektor generalny firmy technologicznej — Cairns, LAN Technologies
41 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
A bug is never just a mistake. It represents something bigger. An error of thinking. That makes you who you are.
Ok, to myślę, że może pójdźmy w stronę sąsiadów z jednej okolicy bardziej. Jon jednak obraca się wśród prawników wśród bardzo dużych kancelarii, które obracają milionami dolarów.

Jon w pierwszym kontakcie może się wydać trochę chłodnawy, bo to Koreańczyk, w dodatku wiecznie zapracowany, więc pewnie jeśli mijali się czasem gdziekolwiek, to nie budził dobrego wrażenia. Zastanawiam się, czy Gwen gdzieś bywa regularnie w ich dzielnicy? W jakichś konkretnych lokalizacjach? Można się o nie zahaczyć i może wyjść od tego złego wrażenia, które Jon może budzić i spróbować je ocieplić jakimś pierwszym kontaktem? Gwen Fitzgerald
pearl lagune
miło
brak multikont
ODPOWIEDZ