eks żołnierz, artysta i dyrektor galerii sztuki — AUSTRALIAN AND OCEANIC ART GALLERY
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Ulice odbijają szary smutek nieba, w sercu czuję chłód samotnej nocy. Zapach czarnej kawy, filiżanki ciepło jak przystań, gdy wokół burzy się szaleństwo.
21:37
James
No okej, niech będzie ta 12sta, jakoś przeżyje.
Do towarzystwa, pojedziemy odebrać nowy eksponat do galerii. Nie chce mi się jechać samemu, a Ty lubisz gadać więc myślę, że to idealna opcja.
przyjazna koala
catlady#7921
Luna - Joshua - Zoey - Bruno - Ella- Eric - Cece
stoi za ladą w lost in the vibes — i sprząta u thompsonów
20 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
my childhood hero will always be you
and no one else comes close
i thought you'd lead me
when life's misleading
that's when I miss you most
belinda beckett
Czy wiesz, że...
Ciąża u wombata trwa 20 dni, jednak jeszcze na 6 miesięcy po urodzeniu młode przyczepia się do sutka matki i cały ten czas przebywa w torbie, rosnąc i dojrzewając. Na zewnątrz wychodzi dopiero wtedy, gdy jego ciało pokryje się sierścią.
Do końca września 100% zarobków z dodatkowych zleceń zamierzam przekazać na Wildlife Sanctuary i pomoc wombatom. Jeśli tak jak mi zależy Ci na zwierzętach lub po prostu potrzebujesz dorywczego pracownika, szukaj mnie na Sidekicker lub odpowiedz bezpośrednio na ten numer.
Bardzo liczę na owocną współpracę z Fleuriste. Belinda Beckett
wysłano do Aspen Hall
stoi za ladą w lost in the vibes — i sprząta u thompsonów
20 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
my childhood hero will always be you
and no one else comes close
i thought you'd lead me
when life's misleading
that's when I miss you most
belinda beckett
Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Tak, jak pisałam, chodzi o prace czy zlecenie dorywcze, więc wymiar czasowy myślę, że bez problemu dopasujemy :)
odpowiedź na wiadomość
Miałabyś czas się spotkać, powiedzmy jutro, aby o tym porozmawiać?
Oczywiście! Wpadnę do kwiaciarni w godzinach otwarcia, tak będzie w porządku?
wysłano do Aspen Hall


ps. trochę nie spodziewałam się takiego pozytywnego odzewu na te smsy, zaskoczyliście mnie pozytywnie *.* <33 jeśli rzeczywiście chcesz to rozegrać, pisz na PW <3
ODPOWIEDZ