stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/b19796019c394a5a80c6388dff08b2b0/tumblr_pkq35iNNKf1ulq1nyo6_400.png][/telimg1]
[tel5]Ginny
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/b19796019c394a5a80c6388dff08b2b0/tumblr_pkq35iNNKf1ulq1nyo6_400.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Kinoooooooooooo
Krzyyyyyyyyyyyyyk VI
Jutroooooooooo
Seans jest albo na 17:00 albo na 19:30
Co Ci pasuje?


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Okeeeeeeeeeeeeej :dance:


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Braciak
Nie nazwałbym nas przyjaciółmi po dwóch spotkaniach.
Jak dorośniesz to się dowiesz.
Poza tym ja sobie tańczyłem jak kulturalny człowiek, a ona mnie zaciągnęła tam znienacka.
Nie dziw się, że Twój mega brat ma powodzenie.


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Braciak
Uptown girl~
She's been living in her uptown world / I bet she never had a back street guy / I bet her mama never told her why :dance:
Klasyków powinnaś słuchać.
Dorzuciłbym też, że jest skomplikowana. Wiesz, że chlusnęła mi wodą w twarz tylko dlatego, że przekazałem jej co Zeta powiedział?
Spokojna głowa. Nie startuje do Claire jeśli o to się martwisz. Trafiam na nią tylko dlatego, że Zeta ma za miękkie serce i nie dał jej jeszcze kosza prosto w twarz.
Z ciekawości - Tobie się podoba, że uważasz ją za petardę?


Braciak
Jakiego statusu społecznego?


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Braciak
Jako siostra powinnaś stać po mojej stronie :/
Czy dziewczyny w ogóle nie ogarniają jak działa "listonosz"? W tym tkwi problem?
Wygoogluj sobie co to jest listonosz.
Liczy się wnętrze, płytka istoto! :foch:
Skąd znasz imię gogusia?
W szafie klasy nie widać.


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Braciak
Jako, że przekazywałem nie swoje słowa to nie. Nie zasługiwałem na oblanie.
Nie podobają mi się dziewczyny kumpli.
Goguś to nazwa fizyczna, a nie mentalna. I Ty też chyba dobrze zarabiasz w szpitalu, ne? Masz wysoki status.
Czyli taka z niższych sfer to może mi złamać? :hm:
Doceniam troskę (pamiętaj o tym jak będę robił przesłuchania kiedyś), ale mnie nie tak łatwo się łamie.


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Braciak
Skomplikowane z nas stworzenia.
I jak pisałem - Zeta nie ma serca dać jej kosza.
A co do szafy to jej zapytaj. Ja byłem tylko ofiarą.
Najlepiej po prostu iść i skopać - jak tradycja nakazuje! I mniej zachodu.


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Braciak
A co z moim czasem?
Wolałbym abyś zostawiła rękoczyny dla kogoś kto z Tobą zadrze.
W ogóle czy to nie przyjaciółka Twojej przyjaciółki? Nie jest to konflikt jakiś?


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Braciak
Sama mówiłaś, że pojawiam się zamiast niego, więc mój czas też w tym jest :/
Popieram. Sto procent akceptacji. Zeta się ucieszy, że zostaniemy w końcu niemal prawdziwymi braćmi.


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Braciak
Jakby traktował ją jak powietrze to bym się nie zjawiał.
No. Poza tym fajne mają nazwisko. CoRRRRRRRente. Nie powiesz, że nie.


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Braciak
Zajęty jest.
Nie znasz go tak jak ja.
Poza tym o Claire też najwyraźniej dobrego zdania nie masz :lol:


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Braciak
Jesteście zbyt skomplikowane :/


Ginny Montgomery
ODPOWIEDZ