stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/b19796019c394a5a80c6388dff08b2b0/tumblr_pkq35iNNKf1ulq1nyo6_400.png][/telimg1]
[tel5]Ginny
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/b19796019c394a5a80c6388dff08b2b0/tumblr_pkq35iNNKf1ulq1nyo6_400.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
To dlatego, że musiałem zjeść coś tłustego i zamówiłem maka :| Ale nie wiem, czy się przyjmie...
Dobrze, że padło na Percy'ego, ktoś inny przewrażliwiony mógłby mi odwinąć D:
Oesu... Ale chyba się tam nie rozebrałem??
A Ty jak się czujesz? O której skończyłaś imprezę?
Pewnie nikt nie skończył wcześniej niż ja heh
Ginny Montgomery
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
Nie wiem, skoro chciałem się rozbierać, to może miałem jakiś wyrzut amorów na imprezie :lol:
Ufff. Wiesz jak długo czekałem, żeby znowu nałożyć kostium Spidermana? To dobrze, że go tak po prostu z siebie nie zrzuciłem :lol:
No widzisz, tak to jest jak się umie pić - nie umierasz dzisiaj :lol:
Mógłbym się od CIebie uczyć :P
Ginny Montgomery
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
Już myślałem, że nie spytasz :lol:
Ponad rok. Ostatni raz wcieliłem się w Spidermana na Comic Conie w Sidney w 2021
Ale hej, na normalne imprezy też chodzę jak już wiesz :lol: I nawet mam znajomych :lol:

Ginny Montgomery
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. Jestem gentlemanem :|
Za to woda ma dziś wspaniały smak...
Tylko Java jest na mnie obrażona za brak porannego długiego spaceru

Ginny Montgomery
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
Nessa ma wpaść, ale to dopiero po południu
Nie chciałbym Ci robić problemu... Ale jakbyś znalazła dzisiaj chwilę, to byłbym mega wdzięczny
Jesli odmówisz to nie ma sprawy, rozumiem :)

Ginny Montgomery
IT ninja — wszędzie
22 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
Jego matka robi mu za kumpelkę, a dziadkowie za rodziców. Wpadkowy syn Rufusa, którego nigdy nie poznał. Studiuje, programuje i ogarnia owczarka Javę. Mieszka z psem na bagnach i uwielbia te dni kiedy nie musi widywać się z ludźmi
JH
Na szczęście to zdjęcie z początku imprezy, kiedy jeszcze byłem trzeźwy heh
Poznaliśmy się przez wspólny gameplaying. Wiem, jesteś w szoku :lol: Ale jak widać można przez neta poznać super kumpelę
Dzięki, jesteś najlepsza :) To się nie godzi żeby pies cierpiał za moją głupotę
Pamiętasz adres?

Ginny Montgomery
rezydent oddziału ratunkowego — Cairns Hospital
28 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Pracoholik z przerośniętymi ambicjami; poważny człowiek na poważnym stanowisku. Unika problemów jak tylko może, ale problemy i tak znajdują go same.
Zacharias
12:20
hej młoda
będziesz wieczorem w domu?


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
~I'm dancing with a stranger~
DLACZEGO MI TO GRA?!
Ostatnio często to słyszałam i mi teraz dzwoni w uszach!
W sumie nawet fajna piosenka skoro wpada w ucho i w ogóle, ale smutna jednocześnie!
A mimo to chce się nucić.
Czy to czas na lekarza? Lekarz wybija z głowy piosenki?
I tak. To ta piosenka co dostałaś wcześniej sześć wiadomości głosowych bo musiałaś usłyszeć!


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
A Tobie tylko jedno w głowie!
Chociaż spoko piosenka bo też wpada w ucho.
Ale mam ochotę potańczyć! :dance:
I nie w klubie ze striptizem
Mnie często uczepia się jakaś nuta, która nie chcę by się uczepiała :hm:


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Nie mówię, że nie, zbereźniku <3
To idziemy! :excited:


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
A już myślałam, że zaraziłam Cię miłością do jakiejś postaci :/
Nadzieję robisz!
Piosenka nie jest zła. Może wpaść w ucho choć nie moje klimaty <3


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Niech nazwą dziecko po Tobie!



Love
A to w sumie nie miałam pojęcia.
Czemu jestem tak bardzo do tyłu, że nie znam takich piosenek? :hm:
Objection?
Taaaak! Dajesz! Możesz stworzyć super hicior! :dance:


Ginny Montgomery
ODPOWIEDZ