wieczne dziecko — karuzela zwana życiem
48 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Bogaty, gburowaty czterdziestolatek o mentalności nastoletniego chłopca, przed którym świat mógłby stać otworem, gdyby nie żona i ten jej... znaczy ich cholerny dzieciak.
Leonard W. Rasmussen
Jest chodzącym przykładem: tego, że kobieta potrafi zrobić z mężczyzny multimilionera pod warunkiem, że wcześniej był miliarderem (szczególnie kiedy rzeczona żona jest terminalnie chora na raka); tego, że wzięcie ślubu dla dobra dziecka, głównie z przyczyn finansowych i prawnych, niż moralnych, jest dokładnie tak kiepskim pomysłem, na jaki brzmi (szczególnie kiedy rzeczone dziecko jest już w zasadzie dorosłe); oraz tego, że chłopcy nigdy tak naprawdę nie dorastają, mają tylko większe i droższe zabawki.
powitalny kokos
smort_1141
brak multikont
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejeczka Charles W. Rasmusen!
Z panien mam same gówniaki, ale jakby któraś Ci do czegoś miała się przydać, natomiast mam jednego rodzynka Francis Winfield, który ma 38 lat i jest burmistrzem Lorne Bay, więc myślę, że panowie mogli się poznać na jakiejś stopie zawodowej :3
wieczne dziecko — karuzela zwana życiem
48 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Bogaty, gburowaty czterdziestolatek o mentalności nastoletniego chłopca, przed którym świat mógłby stać otworem, gdyby nie żona i ten jej... znaczy ich cholerny dzieciak.
Heloł! :welcome:
Myślę, że z panem burmistrzem to się dogada fenomenalnie! Co więcej - z młodymi pannami też mu z reguły po drodze, więc na jakieś cudowne imprezy i niezobowiązujące noce zawsze chętnie zaprosi :lol:
powitalny kokos
smort_1141
brak multikont
ODPOWIEDZ