stażystka położnictwa / studentka — Cairns Hospital
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jakiś czasu temu zerwała z toksycznym chłopakiem, ale nadal ciężko jej się z tego wydarzenia wyzbierać. Pragnie w przyszłości być położną, więc póki co odbywa staż w szpitalu w Cairns.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/b19796019c394a5a80c6388dff08b2b0/tumblr_pkq35iNNKf1ulq1nyo6_400.png][/telimg1]
[tel5]Ginny
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/b19796019c394a5a80c6388dff08b2b0/tumblr_pkq35iNNKf1ulq1nyo6_400.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Czy wiesz, że stworzenia potocznie zwane "Nessiątkami" pytają o opinię i rozsyłają foty najważniejszej osobie, póki ta nie znajdzie w końcu chwili aby nagrać z nimi filmik?
Z tej prostej przyczyny następuje ważne pytanie...


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
A chciałam zrobić wielkie zaskoczenie, że ta postać to ma być dziewczyną i mym rycerzem w białej zbroi :/
I nie musisz crashować! Wystarczy mi opinia o piękności lub nie, a nie od razu miłość.
Nie przyniosę całego PC, a wolę z pc nagrywać!
Tak! Niezrozumiałe, piękne Nessiątka, co chcą kochać, ale ich nie chcą kochać ;(
I są na wyginięciu.


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
braciak
Jesteś w ciąży?


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
braciak
Kieran... Kieran... Znam kogoś takiego?
Aaaa, ten uciekający. Kojarzę gościa.
Czyli nie wyjedzie po tym jak zionęłaś na niego ogniem?


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
braciak
Bo mój brak pamięci o takim bracie świadczy o tym, że zły nie jestem.
Czyli jak mam dobrą siostrą to powinienem udawać, że Cię nie znam?
Kajał się już?


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
braciak
Nie chcę mi się cały dzień po szpitalu łazić z Tobą na rękach. Mam swoją pracę.
To po co w ogóle przyszedł :/


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
braciak
To on powinien Cię na rękach nosić i dziękować losowi za spotkanie, którego jak widać nie potrafił w pełni wykorzystać skoro się nie kajał.
Najwyraźniej wcale nie żałuje.


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
braciak
Przestałem czytać po "w piątek będzie impreza".
Wpadnę, świętując, ale nie będę wychwalał.


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Nie powinnaś chodzić teraz do pracy!
Dopiero wróciłaś! Wiesz ile mamy do nadrobienia?
Tyle, że samo Lorne Bay tego nie pomieści!


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
braciak
Wychwalał Twojego powrotu jak wyznawca kultu.
Ale fajnie, że wróciłaś.
Widziałem. Wpadł do mnie w okolicach Twojego wyjazdu.


Ginny Montgomery
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Love
Po pierwsze nie potrzebujemy planów!
Po drugie jakieś zawsze się znajdą!
Jako, że nie byłaś na charytatywnym streamie to wisisz mi dalej ocenianie postaci z wyglądu z gry, której nie znasz.
Musisz też opowiedzieć co się działo, kogo poznałaś, czy zostałaś żoną i to ukryłaś, itp.
I wcale nie planuję sekretnego wypytywania z moich filmików, które wyszyły pod Twoją nieobecność by sprawdzić ile wiesz :excited:


Ginny Montgomery
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
braciak
Pewnie dam znać kilku osobom.
Tym co Cię znają i lubią się bawić i przyniosą prezenty.
Chłodno. Ale każdy przeżył.


Ginny Montgomery
ODPOWIEDZ