lorne bay — lorne bay
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Estelle Lafayette
Jeszcze przed czterema laty szczęśliwa nastolatka - wyjątkowo dobrze dogadująca się z rodzicami, otoczona dużą gromadą bliskich znajomych, rozwijająca swoje pasje, brnąca uparcie do swoich celów, patrząca na świat przez różowe okulary i pewna swojej wartości... Dziś trzyma się garstki poznanych w ostatnich latach przyjaciół, na nowo próbując odnaleźć się w świecie, gdzie nawet najlepsi rodzice kłamią, a lekarze popełniają błędy, gdzie w alkoholu topi się przeszłość, muzyką analizuje teraźniejszość, a przyszłość wymyka się przez palce, gdzie z czasem rozumie się coraz mniej i w końcu gdzie płeć zaczyna wykraczać poza binarny podział i to, co zdajesz się widzieć na pierwszy rzut oka...
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

I got bad love
ejmi
producent — shepherd records
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel wytwórni, który nigdy nie miał szczęścia w miłości i nic nie zapowiada się na to, aby mogło się to zmienić w najbliższej przyszłości.
Dobry wieczór! Nie mogło tutaj zabraknąć Neptune'a, który jest producentem muzycznym i ma własne studio nagraniowe w Cairns <3 może kilka razy Estelle chciała sprawdzić swoich sił w jego studio i zobaczyć czy jest w stanie nagrywać muzykę na poważnie? Jeśli tak to mogę też podrzucić Ci na PW pomysł z moich szukajek odnośnie dziewczyny, która nie chce, ale może zostać gwiazdą muzyki! Daj znać <3
lorne bay — lorne bay
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
neptune shepherd właśnie zerknęłam w Twoje szukajki i totalnie to biorę! <33 Jeszcze cztery lata temu Estelle rzuciłaby się na taką okazję bez zastanowienia i to na główkę, ale dziś wątpi we wszystko i łatwo jej przekonać nie będzie... także pasuje mi idealnie :oops: I z chęcią zaczęłabym grę od startu właśnie i zobaczymy, gdzie nas to zaprowadzi <3
I got bad love
ejmi
producent — shepherd records
30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel wytwórni, który nigdy nie miał szczęścia w miłości i nic nie zapowiada się na to, aby mogło się to zmienić w najbliższej przyszłości.
No i superancko, uderzę do Ciebie na pw i dogramy szczegóły, a potem rozpocznę nam coś w weekend <3
and suddenly — all the songs were about you
24 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
je suis
pianist / french / swimmer / hobo / lil psycho / rainbow kitten surprise
dzień dobry, z julkiem to wiadomo, że nikt inny nie robi tak ładnego podkładu muzycznego pod jej piosenki (kłamstwo), ale w sumie rzucę ci jeszcze altym, bo są w podobnym wieku i na nim chyba nie mamy jeszcze żadnych relek (skandal). nie wiem czy idziemy w dalszą przeszłość, czy poznamy ich raczej w teraźniejszości; na to pierwsze nie mam pomysłu teraz, więc musiałabyś mnie poratować, ale jeśli to drugie, to możemy iść w banał i zlepić ich alkoholem, którego estelle chyba nadużywa? mogłaby się raz wcisnąć altyemu do taksówki, na rower, na siedzenie sąsiadujące z tym jego w autobusie, cokolwiek i gdziekolwiek, doświadczyć starego i (nie)dobrego urwania filmu na jego ramieniu i on mógłby ją jakoś chcąc nie chcąc ogarnąć, ale bardzo pokracznie, bo po pierwsze boi się życia jak jack gór lodowych i drzwi (jezu nie wiem, naprawdę nie umiem w porównania), a po drugie to frajer nie ma nawet własnego mieszkania, tylko wynajmuje pokój u starszej pary, więc no, zdecydowanie byłoby ciekawie i tysiąc razy bardziej niezręcznie, ale jak coś bardziej ambitnego ci krąży po głowie z którymkolwiek moim panem (tylko z może z walterem i brucem tak grzecznie...) to się częstuj! :fox:
cute but psycho
give me a break
achilles, bruce, danny, finn, hesille, orphy, terence, tillius, walter
kelner — The Prawn Star
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W przyszłości będzie aktorem teatralnym, na razie zakopany w kwestiach dramatów szekspirowskich. W życie nie umie się zbytnio bawić, dlatego wprosił się na mieszkanie do wujka pisarza. Matka go zostawiła, gdy był małym chłopcem, a ojciec siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Perth życie uważa za teatr, więc nigdy niewiadomo czy jego uczucia są szczere, ale za to bardzo szczere są jego zauroczenia niedostępnymi osobami.
estelle lafayette podrzucam Pertha i Claire! <3
Claire, bo ładne panie (bo nie wiem czy Claire jest świadoma interpłciowości Esti) się powinny trzymać razem i na pewno obydwie są oceniane przez pryzmat urody. Za to Perth... to Perth i jako członek paczki zasługuje na miłość, ok? :P
barman w cherry road — w wolnych chwilach pisze książkę
24 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Morze mnie gniewne rzuciło na skały, na to mi tylko zostawiając duszę, bym lepiej śmierci bliskiej czuł katusze.
lorne bay — lorne bay
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
julien baudelaire pisze: 25 paź 2023, 16:00
dzień dobry, z julkiem to wiadomo, że nikt inny nie robi tak ładnego podkładu muzycznego pod jej piosenki (kłamstwo)
prawda :excited:
Alty'ego totalnie biorę na nieporadne ogarnianie spitej Estelle i chcę to grać! Mogę nawet zacząć :smirk:
I miałabym chyba drobny pomysł do rozwinięcia w grze dla Bruce'a (chyba że Walter by Ci tu jednak bardziej pasował jakoś?)! Jako że on wynajmuje sobie ten dom w Carnelian Land, to pewnie nawet nie orientuje się zupełnie, że na podwórku mu marnieje piękna antyczna komódka czy inny mebel, obok którego Estelle nie potrafiłaby przejść obojętnie :sneaky:
Perth Haynes pisze: 25 paź 2023, 19:50
estelle lafayette podrzucam Pertha i Claire! <3
Claire, bo ładne panie (bo nie wiem czy Claire jest świadoma interpłciowości Esti) się powinny trzymać razem i na pewno obydwie są oceniane przez pryzmat urody. Za to Perth... to Perth i jako członek paczki zasługuje na miłość, ok? :P
Z Claire myślę, że mogły się dość blisko przyjaźnić jeszcze przed czterema laty, zanim Esti dowiedziała się prawdy o sobie i zaczęła się odcinać od dawnego życia. Buxton wtedy była już pewnie od dawna w UK, więc kontakt telefoniczny/emailowy nawet łatwiej było ograniczyć, a w końcu całkiem przerwać. Teraz spotkanie pewnie byłoby dosyć niezręczne, a nawet bolesne dla jednej i drugiej, szczególnie jakby nieświadoma kontuzji dawnej koleżanki Estelle zaczęła nawijać o dawnej pasji Claire, a i nieznająca zmian w życiu Esti Claire chciałaby powspominać ich dawne, dziecięce, dziewczyńskie zabawy :pleading:
A z Perthem tak, dla Estelle Obsidian Circle to prawie jak rodzina <3
pericles campbell pisze: 29 paź 2023, 13:36
:excited: pozwolisz, że czasem się kimnę na Twojej łódce, prawda?
I got bad love
ejmi
kelner — The Prawn Star
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W przyszłości będzie aktorem teatralnym, na razie zakopany w kwestiach dramatów szekspirowskich. W życie nie umie się zbytnio bawić, dlatego wprosił się na mieszkanie do wujka pisarza. Matka go zostawiła, gdy był małym chłopcem, a ojciec siedzi w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Perth życie uważa za teatr, więc nigdy niewiadomo czy jego uczucia są szczere, ale za to bardzo szczere są jego zauroczenia niedostępnymi osobami.
estelle lafayette o kurczę, jak najbardziej! Wszystko biorę! <3
baletmistrz, łyżwiarz — emocjonalny parias
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Byłem niegdyś szczęśliwy, choć tylko we śnie. Ale byłem szczęśliwy.
estelle lafayette pisze: 30 paź 2023, 00:23
julien baudelaire pisze: 25 paź 2023, 16:00
dzień dobry, z julkiem to wiadomo, że nikt inny nie robi tak ładnego podkładu muzycznego pod jej piosenki (kłamstwo)
prawda :excited:
Alty'ego totalnie biorę na nieporadne ogarnianie spitej Estelle i chcę to grać! Mogę nawet zacząć :smirk:
I miałabym chyba drobny pomysł do rozwinięcia w grze dla Bruce'a (chyba że Walter by Ci tu jednak bardziej pasował jakoś?)! Jako że on wynajmuje sobie ten dom w Carnelian Land, to pewnie nawet nie orientuje się zupełnie, że na podwórku mu marnieje piękna antyczna komódka czy inny mebel, obok którego Estelle nie potrafiłaby przejść obojętnie :sneaky:
znaczy wiesz, ja na myśli miałam wymieniając waltera i brutusa tyle, że pójdę w ciemno na cokolwiek, ale z nimi dwoma trzeba uważać, bo to dziadki już i lepiej zbyt nie szaleć :lol: ale chętnie oddam brutusem jakiś kawał starego mebla, nie ma problemu :lol: a jak z altym pasuje, to super, będę czekać :excited:
ambitny krab
lunatyk
ODPOWIEDZ