Starszy oficer mechanik — lorne bay
36 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
I'd rather die tomorrow than live a hundred years without knowing you.
Robin Callaway
Pływa na statkach. Z zamiłowania muzyk i mechanik. Mąż Annie i tata swojej córki, o której imię chamsko nie zapytałam i teraz muszę wypełnić to w ten sposób.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Robin Callaway A dzień dobry! :fox:
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
Robin Callaway cześć szwagrze, słyszałam, że zranisz moją siostrę? :lol:
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Heja big bro Robin Callaway! Co ty na to, żeby między Harps a Robinem bywało różnie? Głównie przez różnicę wieku i to, że jednak trochę przez to w życiu rozminęli i pewnie ominęła go spora częśc procesu dorastania Harperki :hm: Wiadomo, Harper kocha brata, ale czasami może czuć się przy nim trochę awkward, bo on taki dorosły i w ogóle :lol:
No i podrzucam Kieran Montgomery, bo chyba się panowie nie polubią :hihihi: Chętnie przyjmę jakieś honorowe danie po mordzie :lol:
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Witam szwagra Robin Callaway !
Proponuję tutaj lekki hejcik, Olive może być cięta na Robina, że ten częściej jest na morzu, aniżeli spędza czas ze swoją żoną i córką :/
wystrzałowy jednorożec
Miło
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Hej! Chętnie podeślę ci na kumpla jude'a, mogli nawet poznać się kiedyś, przy okazji jakichś przypadkowo splątanych ze sobą wyjazdów i dość prędko zwykłą znajomość udekorować przyjaźnią <3 poza tym mój pericles na pewno uważa go za gwiazdę rocka i zazdrości mu życia, nieśmiało czasem go gdzieś zaczepiając, żeby nie tylko pomógł mu w naprawie swojej łodzi, ale żeby też mu poopowiadał o tym, jak wygląda życie gdzieś tam, na wodach, daleko od Lorne :oops:

Robin Callaway
Starszy oficer mechanik — lorne bay
36 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
I'd rather die tomorrow than live a hundred years without knowing you.
scarlet callaway <3 <3 <3
Dobra, to skoro Scarlet jest starsza od Harper, to cała ekscytacja Robina w związku z posiadaniem rodzeństwa spadła na Scarlet. Nie mógł się doczekać bycia bratem i przez pierwsze lata życia Scarlet pewnie byli super rodzeństwem, ale później jednak Scarlet stała się irytującą młodszą siostrą, która robiła mu przypały przy kolegach. Aczkolwiek stawiałabym tutaj na zdrową relację, kłótnie kłótniami, spiny spinami, ale po tym "nastoletnim buncie" u Robina ich relacja mogła jednak dojrzeć i zaczęli się lepiej dogadywać. I to był może krótki okres jak się dogadywali, bo jednak Robin był na miejscu. Później, jak zaczął wypływać to znowu ten kontakt nie do końca umarł, ale jednak wiadomo, odległość robi swoje. Jeszcze taka, gdzie niekoniecznie są w stanie pracować nad relacjami.

lennart halsworth
Spoiler
Obrazek
Ej, ja byłam pewna, że to ona zrani mnie! :D a przynajmniej, bardziej neutralnie, zranią się nawzajem :D jeszcze nic nie wiem :tear:
Czy do tego czasu mogę liczyć na coś pozytywnego czy raczej czuć nóż na gardle? :oops:

Harper Callaway
Tak, wydaje mi się, że to będzie sensowne ujęcie ich relacji. On też ją kocha, co do tego nie ma wątpliwości, ale myślę, że może być między nimi niewielka przepaść i ta niezręczność. Tak jak pisałam wyżej u Scarlet, nie mógł się doczekać rodzeństwa i całą miłość starszego brata przelał na nią, ale później to nawet ona była irytująca. Zostawił więc obowiązek bycia "starszym" z rodzeństwa dla Scarlet. Ale to też nie tak, że w Harper miał wyjebane. Jak było trzeba to był idealnym starszym bratem, popychał w przedszkolu dzieci, które miały problem z Harper, podstawiał nogi tym, które wydawały się głupie, albo niegodne jego siostry :D Wszystko oczywiście w dobrym guście, więc po prostu nie dawał się nikomu złapać na tym co robił.
Kierana nie będzie lubił w solidarności z Annie, która będzie mu początkowo opowiadała o irytującym typie z pracy. Ostatecznie jednak, Robin, który brzydzi się przemocą, ten jeden raz pozwoli sobie na to, żeby obdarować Kierana honorowym laniem :tear:

Olive Halsworth
Hejka! Na swoją obronę tylko powiem, że Annie wiedziała z kim zaczęła się spotykać, okej? :D :tear:
Ale dobra, przyjmuję coś takiego na klatę i lekki hejcik z tego powodu mi pasuje. Myślę jednak, że Robin i tak nie przestaje przy każdej możliwej okazji, przekonać Olive do tego, że wcale nie jest tak źle z tą jego pracą. Chociaż jednak jest i powoli do niego zacznie docierać, że przegapia najważniejsze momenty z życia swojej córki i żony!

benjamin hargrove
Siemka! Dzięki bogom! Bardzo chętnie przygarnę Jude'a na przyjaciela. W dodatku takiego, który zrozumie, że z takim zawodem wiążą się wyjazdy i nie będzie go oceniał i krytykował! I jak najbardziej pasuje mi to, żeby panowie poznali się przy okazji skrzyżowania się ścieżek na wyjazdach. Oszczędziłaś mi czasu i nie muszę pisać już poszukiwań :D
Wiesz co, właściwie z Periclesem to możemy sobie założyć, że Robin mu pomaga przy tej łódce tak często jak może, kiedy jest w Lorne Bay. Ale nie robi tego tak, że staje i robi wszystko za niego, bo naprawa czegoś takiego dla Robina nie byłaby problemem. Bardziej skupia się na takiej pomocy, żeby była to dla Campbella nauka i zdobycie doświadczenia. Poza tym najważniejszym czynnikiem jest tutaj to, żeby po zakończonej naprawie, Pericles miał satysfakcję z tego, że zrobił to samodzielnie (z drobną pomocą, ale w głównej mierze samodzielnie). A to, że do wspólnie spędzonego czasu przy naprawie łodzi dobierają odpowiednią oprawę muzyczną i często przerywają, żeby Robin mógł mu co nieco poopowiadać o życiu na łodzi i o bezkresnych wodach to już osobna sprawa :D
agentka federalna — Australian Federal Police
29 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Posterunek policji w Lorne Bay zamieniła na oddział policji federalnej w Cairns i teraz próbuje godzić jakoś wszystkie obowiązki świeżo upieczonej agentki z rolą młodej mamy oraz żony marynarza Robina.
Lenny jest głupi, nie słuchaj go :/ :/

Mężu :fox: My wszystko wiemy :fox: i widzę też, że znasz już imię córki :hihi:
Robin Callaway
archeolożka — na świecie
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Autorka kryminałów i komedii kryminalnych, która powróciła do archeologicznych wyjazdów, bo stęskniła się za grzebaniem w ziemi. Leczy złamane serce, po mieszkaniu biega w okularach i w dresie oraz z butelką wina w ręku, próbując zwalczyć blokadę twórczą.
Robin Callaway no I cudnie! Ciekawe czy Robina wkurzało jak koledzy mu mówili, że jakaś taka fajna ta jego siostra i dobra dupa :lol: W każdym razie Scarlet na pewno nie starała się być na siłę irytująca, ale czasem jej się jednak zdarzyło. Obecnie mają pewnie kontakt w stylu "jak się już widzimy to gadamy o bzdurach i updejtach życiowych". :lol:
Felietonista i podróżnik — The Cairns Post
39 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
Po tym jak zostawił narzeczoną dla kobiety, którą poznał podczas jednej z misji w Ghanie, jest święcie przekonany, że afrykańska wiedźma rzuciła na niego klątwę. Nie ma ani narzeczonej ani miłości swego życia, bo ta zginęła w wypadku samochodowym kilka dni po powrocie z Afryki.
Robin Callaway to Annie jest głupia, ok? póki co, lenny jak najbardziej szanuje i lubi szwagra :hihihi:
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
O tak, Jude byłby ostatnią osobą, która mogłaby go oceniać i krytykować! Tym bardziej teraz, kiedy uciekł sprzed ołtarza, od swojej ciężarnej narzeczonej, żeby żyć ze swoim przyjacielem :lol: TAKŻE może niekoniecznie jest odpowiednim człowiekiem, ale przyjacielem będzie jak najbardziej oddanym <3 Jakbyś chciała zagrać, to zapraszam na pw!
I u Periclesa też mi wszystko pasuje <33

Robin Callaway
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Robin Callaway pisze: 29 sie 2023, 13:44
Olive Halsworth
Hejka! Na swoją obronę tylko powiem, że Annie wiedziała z kim zaczęła się spotykać, okej? :D :tear:
Ale dobra, przyjmuję coś takiego na klatę i lekki hejcik z tego powodu mi pasuje. Myślę jednak, że Robin i tak nie przestaje przy każdej możliwej okazji, przekonać Olive do tego, że wcale nie jest tak źle z tą jego pracą. Chociaż jednak jest i powoli do niego zacznie docierać, że przegapia najważniejsze momenty z życia swojej córki i żony!
Jak Robin Callaway zacznie walczyć o rodzinkę, to nawet Olive zacznie patrzeć na niego bardziej przychylnym okiem ^^
wystrzałowy jednorożec
Miło
ODPOWIEDZ