game developer — Santa Monica Studio
36 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Thank you for loving me when I still tasted of heartache and war.
Hej. Z okazji tego, że czasami mi się nudzi mogę porobić avki.

Poniżej przykłady + to co mam u siebie jest zazwyczaj mojego autorstwa.
Spoiler
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Robię w formacie 400x640, żeby przy zoomowaniu na telefonie było ładnie. Dziękuję Pierogowi za edukację <3

Dodatkowo, potrafię usuwać znaki wodne :tear:, różne debilne loga itp., jak mam lepszy dzień to potrafię nawet doprowadzić do lepszej jakości zdjęcia (cudotwórcą jednak nie jestem :< ). Zdarza mi się też manipulować tłem/obszarem zdjęcia, żeby z ch*jowego kadru zrobić coś lepszego. Na dwóch poniższych przykładach zrobiłam dodatkowy obszar tła, żeby lepiej wykadrować postać na zdjęciu.
Spoiler
ObrazekObrazek
Nie podaję ram czasowych w jakich avki będę robić, ani po ile avków będę wstawiać. Wszystko zależy od dostępności zdjęć oraz mojego czasu.

Zapraszam :oops:
baletmistrz, łyżwiarz — emocjonalny parias
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Byłem niegdyś szczęśliwy, choć tylko we śnie. Ale byłem szczęśliwy.
dobry wieczór, naima yarrow :welcome:
jak tak pięknie się ogłaszasz, to grzech nie skorzystać, więc prosiłabym o kilka śliczności z Manu Riosem (raczej z tych profesjonalnych sesji, niżeli fotek strzelonych telefonem, ale będę wdzięczna za c o k o l w i e k :oops: ) <3
ambitny krab
lunatyk
pisarka — -
33 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
and i want to be pinned between him and the mattress, like a flower pressed in a book.
and i want to say his name, over and over, like it's the only word written on the pages.
Hejka, naima yarrow przepiękne avki <3 poprosiłabym o kilka z Teresą Palmer, ale z tych nowszych sesji (mam nadzieje ze uda się wyszukać) jeszcze z blond włosami!
sumienny żółwik
różal
brak multikont
game developer — Santa Monica Studio
36 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Thank you for loving me when I still tasted of heartache and war.
alty baillirgian

Bardzo proszę :oops:
Spoiler
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
baletmistrz, łyżwiarz — emocjonalny parias
22 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Byłem niegdyś szczęśliwy, choć tylko we śnie. Ale byłem szczęśliwy.
naima yarrow pisze: 09 lip 2023, 18:02
alty baillirgian

Bardzo proszę :oops:
Spoiler
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
o, ale ekspresowe tempo! dziękuję, są śliczne :milosc:
ambitny krab
lunatyk
MONTAŻYSTKA — ECLIPSE PICTURES
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
The sky is blue, but I wish it was bluer
naima yarrow skoro taka pro reklama to stwierdziłam, że też wpadnę. :lol:
Dałoby się coś wyczarować dla Lindsay Morgan świeżego? <3 Wcale nie przychodzę dlatego, że wiem, iż ktoś tu ma d niej słabość. *.* Ukocham za dobrą jakość i nieprześwietone avki. <3
ODPOWIEDZ