chwilowo — bezrobotny
20 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Buntownik bez wyboru. Niedawno przyjechał do Lorne Bay za swoją siostrą. Jeszcze nie wie jak długo zagrzeje tu miejsce, ale na razie nie widzi powodu, żeby wyjeżdżać. Szuka swojego miejsca.
Kevin Reynolds
Niedawno przyjechał do Lorne Bay z Canberry, ale chętnie pozna tutejszych mieszkańców. Dużo włóczy się po miasteczku, kusząc los – oddam go w dobre i złe ręce!
Diane Mason
Siostra, z którą utracił kontakt lata temu. Przyjechał do Lorne Bay, chcąc się z nią spotkać, ale sam nie wie co zrobi z tym dalej.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
kangur
brak multikont
udaje profesjonalną nianię — a jest świadkiem koronnym
26 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Dziewczyna z trudną przeszłością oraz kilkoma sekretami. Niedawno przyjechała do Lorne Bay i dopiero urządza się w mieście, próbując unikać przy tym kłopotów.
Kochany młodszy braciszek :excited: Zobaczysz, Lorne Bay jest fajne (i ja też, uciekłam z miłości) :hihihi:
Kevin Reynolds
chwilowo — bezrobotny
20 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Buntownik bez wyboru. Niedawno przyjechał do Lorne Bay za swoją siostrą. Jeszcze nie wie jak długo zagrzeje tu miejsce, ale na razie nie widzi powodu, żeby wyjeżdżać. Szuka swojego miejsca.
Siostrzyczko <33
Jakoś ci nie wierzę, ale może jednak uda ci się mnie przekonać :lol:
Diane Mason
powitalny kokos
kangur
brak multikont
Detektyw w obyczajówce — Lorne Bay Police Station
35 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Najstarszy z Brooksów. Rozwodzi się z żoną, która uprzykrza mu życie na każdym kroku i z którą ma 6-letniego synka. Z Wydziału Zabójstw czasowo karnie trafił do obyczajówki. Po godzinach niańczy Diane i randkuje sobie z Mabel.
Heja Kevin Reynolds, tak czuje ze brat Diane w mieście może się równać kłopoty :lol: Dlatego podrzucam Ci Adama, policjanta na którym spoczywa ten ciężar obowiązek nianczenia Mason w Lorne Bay :hihi: Adam dobrze zna jej akta, zna jej przeszłość i wie że ma brata, ale jego obecność w mieście na pewno zdziwi go nie mniej niż samą Diane 8) Więc jeśli planujesz spraw wiać kłopoty, toooo bardzo dobrze się składa! :lol:
I w zasadzie to każda z moich postaci zna Diane, ale podrzucę Ci jeszcze Harper Callaway ,z którą Dianka mieszka. Dziewczyny się kumplują od niedawna, ale Harps w ogóle nie wie nic o przeszlosci Mason, więc nie ma też pojęcia o istnieniu Kevina. I tak myślę, że może Kevin może próbować chcieć się jakoś zbliżyć do Diane (albo ją wkruzyc!) przez Harpi? :sneaky: Typu nawet zabrać ją na randkę i podjechać po nią do ich domu który wynajmują, żeby się Diane zdziwiła co ten Kevin tam robi :lol:
chwilowo — bezrobotny
20 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Buntownik bez wyboru. Niedawno przyjechał do Lorne Bay za swoją siostrą. Jeszcze nie wie jak długo zagrzeje tu miejsce, ale na razie nie widzi powodu, żeby wyjeżdżać. Szuka swojego miejsca.
No witam, witam Adam Brooks ^^ Chętnie na ciebie kiedyś wpadnę, ale coś czuję, że się nie polubimy. Chyba dla zasady będę wystawiać twoją cierpliwość na próbę. Chciałbym się też dowiedzieć czegoś więcej o przeszłości Diane, a prawdopodobnie ty jesteś jedyną osobą, która może mi w tym pomóc. Tak czy owak, na pewno nie przejdę obok ciebie obojętnie!
Super jest ten pomysł na wątek z Harper Callaway! Kevin ma niestety wykrzywiony kręgosłup moralny, więc nie miałby problemu z takim wykorzystaniem Harper, a faktycznie mógłby przez to przebywać bliżej Diane. Na początku pewnie nawet by się nie przyznał, że cokolwiek z Diane go łączy. Może z tego wyjść sporo śmiesznych wątków, a w zależności jak nam się to rozwinie też trochę dramek! <33
powitalny kokos
kangur
brak multikont
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Kevin Reynolds <3
Twoja siostra pracowała wcześniej w Shadow, więc jakbyś i Ty się tam kręcił, to mogę dać Divinę, ona jest mega specyficzna i nie pasuje do klubu totalnie, ale jest w zażyłej relacji w właścicielem klubu, no i mogę dać też Pearl, bo ona również tam często pije i szuka informacji do swoich chorych śledztw D:

Mam też parę innych postaci, więc jak masz ochotę na nie zerknąć i z którąś chciałbyś coś, to śmiało <3
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Kevin Reynolds pisze: 20 maja 2023, 12:03
No witam, witam Adam Brooks ^^ Chętnie na ciebie kiedyś wpadnę, ale coś czuję, że się nie polubimy. Chyba dla zasady będę wystawiać twoją cierpliwość na próbę. Chciałbym się też dowiedzieć czegoś więcej o przeszłości Diane, a prawdopodobnie ty jesteś jedyną osobą, która może mi w tym pomóc. Tak czy owak, na pewno nie przejdę obok ciebie obojętnie!
Super jest ten pomysł na wątek z Harper Callaway! Kevin ma niestety wykrzywiony kręgosłup moralny, więc nie miałby problemu z takim wykorzystaniem Harper, a faktycznie mógłby przez to przebywać bliżej Diane. Na początku pewnie nawet by się nie przyznał, że cokolwiek z Diane go łączy. Może z tego wyjść sporo śmiesznych wątków, a w zależności jak nam się to rozwinie też trochę dramek! <33
Oj tak, z Adamem zdecydowanie się nie polubią D: Adam bardzo stara się wperswadować Diane, żeby trzymała się z dala od kłopotów (w tym kazał jej zmienić robotę i wskutek tego Diane została nianią :lol: ), a przyjazd brata to właśnie taki zwiastun kłopotów D:
I z Harper super, że ci pasuje <3 Ona nie ma zbyt wielkiego doświadczenia w relacjach z facetami, więc pewnie będzie speszona jego zainteresowaniem :oops: nawet udawanym! :lol:
ODPOWIEDZ