właścicielka sklepu, rzemieślniczka, projektantka — midival charm
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
miała zostać lekarzem, ale porwały ją targi renesansowe, więc teraz szyje średniowieczne kiecki dla księżniczek i przyozdabia tiary!
1 minute ago
nieznany numer
S####x sl!aave wanted? TEXT 6969, and go for the pleasure of your life! S#x, dirty all nigh%t! Klick this lin*k, NOOOOWWW http://nakedsex.com

Jezu przepraszam coś kliknęłam i mnie zhakowało, BARODZO PRZEPRASZAM!
tingaree
-
-
ARCHITEKTKA / PODCASTERKA TRUE CRIME — QUEENSLAND'S ARCH-DEVELOPMENT
28 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
Siostra Milo. Całe dzieciństwo i lata nastoletnie mieszkała w Tingaree. Później wyjechała na rok do Hongkongu. Później wróciła studiować na University of Queensland. Następnie mieszkała przez parę lat w Port Douglas, aż wreszcie dwa lata temu zamieszkała znowu w Lorne Bay. Jest architektką, a po pracy prowadzi podcast true crime, więc jeśli wspierasz ją na Patronaite to zapewne jest Ci wdzięczna i dziękuje w każdym odcinku.
Mabel
Hej, skończyłam właśnie nagrywać odcinek o mordercach walentynkowych i właśnie się renderuje, więc...
... może wpadniesz? :lick:
Adam Brooks
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Brat 3
No dobrze, nie jesteś stary. :lol:
Powiedziała, że "możemy się spotkać, ale nie na randkę".
Co prawda zaraz dodała, że zabierze mnie gdzieś i potem będę mógł uznać czy chcę z nią iść na prawdziwą randkę, ale nie wiem. Kiepsko to zabrzmiało.
Adam Brooks
FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Brat 3
Jeśli nie masz racji to przez następny rok Joey będzie dostawał po kryjomu słodycze przed obiadem. :lol:
Adam Brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Jesteś gliną to masz stresujące sytuacje, co nie?
I jak sobie z nimi radzisz?


Adam Brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Zawsze, ale strzelnicy jeszcze nie próbowałem.
A że nie rzucasz się z pomocą to rozumiem, że to mega łatwe.


Adam Brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
W tym przypadku paradoksalnie siebie musiałbym sobie wyobrazić, więc... nie bardzo.
...
......
.........
Ona wie.


Adam Brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Nah.
Wiadomości to niezbite dowody.
Zwłaszcza jak się zapomina je kasować.


Adam Brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Ktoś komu dałem prezent i wiedzieć nie powinien o tym.
Prezent świąteczny - pół roku temu.


Adam Brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Jakbym to bym ja to bym nie chciał iść na strzelnicę.
Podobno sama rozkminiła, ale wątpię w tą wersję...
Nie mam pojęcia. Podobno wie od samej gwiazdki! A ja się dowiedziałem, że wie dopiero teraz. Przez pół roku nic nie powiedziała.
A aktualnie hasa sobie na wykopaliskach.


Adam Brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Nie powiedziałbym, że sprzedał. Nie mam też dowodów, a dobra z niej dziewczyna, więc nie będę na razie drążył.
Skorzystam.
Jakoś mnie nie pocieszyłeś...
Mamy, ale nie widzi mi się rozmawianie o tym na odległość.
Jeszcze Cami jej doradzi, że najlepiej uciekać...


Adam Brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
30 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
Nie. Ma swoje powody.
Za dwa tygodnie, ale nie wiem jeszcze ile zostaje.
Wcześniej nie wyczułem.
I co jej powiem? Wiem, że wiesz? A ona "no i co?"


Adam Brooks
ODPOWIEDZ