Szkutnik/sternik — Winfield craft
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There once was a ship that put to sea
The name of the ship was the Billy of Tea
Levi Anderson
Levi to chłopak zafascynowany morzem i wszystkim co jest z nim związane - czytaj surfing, legendy, nurkowanie, pływanie łodzią. Pracuje jako szkutnik oraz sternik. Lubi dobrze się bawić i nie raz nie dwa popełni kilka głupot ale w ogólnym rozrachunku to dobry dzieciak. Szukam dla niego znajomych, miłostek oraz przygód! :jupi:
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Maddie Flemming
przyjaciółka z którą Levi spędzał większość czasu w szkole podstawowej. Razem siedzieli w bibliotece odrabiając lekcje, chodzili do kina, grali w bilard i zapewne rozrabiali. Po wyjeździe Maddie do Sydney, był jej tajnym informatorem, trzymając rękę na pulsie w sprawie Milesa oraz spraw w mieście. Teraz odnowili kontakt a Levi nie mógł być bardziej szczęśliwy z tego powodu! <3

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
Levi
brak multikont
studentka weterynarii — ANIMAL WELLNESS CENTER
22 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
they lived happily ever after.
Cześć levi anderson ! Chętnie podrzucę do czegoś fajnego moją Mads *.*
Szkutnik/sternik — Winfield craft
23 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
There once was a ship that put to sea
The name of the ship was the Billy of Tea
Hejka maddie flemming! <33
Są w podobnym wielku z Levim także myślę, że można tu zahaczyć o przyjaźń ze szkoły. Mógł pomagać Maddie z zadaniami, jako że był w klasie wyżej. Razem mogli odrabiać gdzieś lekcje w bibliotece, umawiać się na jakieś wyjścia do kina czy mniejsze bądź większe podróże. Jestem też skłonna stwierdzić, że troszkę wstydził się pokazać gdzie mieszka bo nie dość, że standardy raczej miał niskie (i dalej ma, bo mieszka z rodzicami) to natknięcie się na krokodyla mogło ją konkretnie odstraszyć. Jednakże mogli trzymać się przez cały okres szkoły, do momentu gdy Levi poszedł do zawodówki. Wtedy kontakt troszkę podupadł, a gdy wyjechała do Sydney to mogli do siebie pisać wiadomosci i raz na jakis czas dzwonić. Zapewne teraz jak wróciła to będzie chciał odzyskać kontakt (no i mogła mu napisać że wyznała listem miłość do Milesa! Dobry z niego powiernik sekretów! :hug: ). Jeśli chcesz grę, to mam już pomysł także mogę Ci napisać na pw :hahaha:
powitalny kokos
Levi
brak multikont
studentka weterynarii — ANIMAL WELLNESS CENTER
22 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
they lived happily ever after.
Jestem totalnie na tak, wszystko mi odpowiada! Po wyjeździe do Sydney levi anderson mógł być jej szpiegiem :evil: A skoro znają się tyle czasu, to pewnie są ze sobą blisko i śmiało można nazwać ich przyjaciółmi! Chętnie coś zagram, więc śmiało pisz pw <3
ODPOWIEDZ