felietonista — freelancer
34 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I was in your wet dream
Driving in my car
Saw you at the side of the road
There's no one else around
You're touching yourself, touching yourself
Touching your, touching yourself
Touching yourself
duncan gallagher
Felietonista freelancer, który od wielu lat zmaga się z kryzysem związanym ze swoją orientacją. Od dziecka mieszkał w Lorne Bay, z którego wyjechał dopiero na studia. Powrócił do miasta ze względu na dziadków, którzy lekko oszaleli i po pięćdziesięciu latach małżeństwa stwierdzili, że chcą rozwodu.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
buffalo '66
brak multikont
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Hejka duncan gallagher, mogę ci kogoś podrzucić na dawnego kumpla, może z jakimiś komplikacjami, jak chcesz, iii w sumie pasowałby tutaj chyba najbardziej vincent chenneviere? :oops: Ale jakbyś wolała kogoś innego jeszcze to się częstuj śmiało :hihi: <3
historyk sztuki, kurator — northsite contemporary arts
35 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
say you'll see me again, even if it's just in your wildest dreams
ambitny krab
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka duncan gallagher <3
Mogę Ci podrzucić swoją pearl campbell, bo ona jest dziennikarką śledczą, więc jakąś tam analogię można pod to podpiąć <3 Mam też inne panie, młodsze i starsze, ale do tych najstarszych należą Laurissa Hemingway i Mari Chambers, więc jak wiek miałby być jakimś punktem zaczepienia, to je także polecam serdecznie :hihihi:
ODPOWIEDZ