uczennica — szkoła
17 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Malarka, która wciąż jest w szkole średniej. Marnotrawna córka Jeremy'ego Paxtona.
Mona Monet
Licealistka. Córka Jeremy'ego Paxtona. Malarka. Znajomości szkolne i wszelkie inne, wszelakie, przyjmę i wymyślę nawet. Poza tym szukajki mam. A jeszcze bardziej poza tym, panowie mogli być partnerami/randkami jej matki, o ile się wiekowo wpasują jakoś. :lol:
Jeremy Paxton
Ojciec widmo, którego Mona zna tylko z obrazka.

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Dobry wieczór, młoda damo :sneaky:
My się dopiero poznamy, bo twojego tatę i mnie trochę bardzo do siebie ciągnie :hihihi: Makayla nie jest zbyt wylewna (o jak ładnie to ujęłam :lol:), ale tak sobie myślę... Przerabiałyśmy już trudne relacje matka-córka, może tym razem spróbujemy czegoś innego? Wiadomo, szczegóły wyszłyby w fabule, ale chętnie zrobiłabym tak, że Makayla nie będzie tak wylewna i urocza, jak moja Annie :lol: i nie będzie aranżowała rodzinnych obiadków, bo to nie w jej stylu, ale nie będzie się wtrącała, będzie traktowała ją jak młodego dorosłego, a nie jak dziecko. Kiedy będzie trzeba, udzieli mądrej rady, poprze Monę w jej niezależności, będzie ją kryła przed Paxtonem, a czasem powie jej, że robi coś źle bez wyciągania konsekwencji, bo nie jest jej matką. Nie oglądałam Ginny & Georgia, ale opisałabym to jako "sztywna i chłodna Georgia". Z naciskiem na Georgię, nie na odchyły :lol:

Chętnie podrzuciłabym ci też bjol zimmerman, który mógłby namawiać ją do różnych złych rzeczy, ale nie aż tak złe, by pójść do więzienia, ok. "No co ty, nie słuchaj ojca, ja ci pozwalam skoczyć ze spadochronem", takie klimaty :lol: Może Bjol ma paru młodszych znajomych, którzy akurat są starszymi znajomymi Mony i gdzieś kiedyś mieli okazję się poznać? Bo reszta moich to już starzy ludzie. O, Karen Emerson jeszcze mogę ci dać! Mieszka na campingu, Mona może ją kojarzyć :lol:
Mona Monet
Instruktorka tenisa — FRESHWATER TENNIS CLUB
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Nowoczesna hipiska, ucząca dzieci bogaczy gry w tenisa, lubiąca podróże swoim campervanem i sączenie szampana, gdy nikt nie widzi.
Mona Monet Hejka! Gilbert to licealny kumpel Jeremy'ego -ale jak ona nie zna ojca, to pewnie wiele o jego funflach nie wie :lol:

Z moich gówniaczków, to najchętniej bym podesłała Kyle'a - choć on dawno liceum skończył, a jego cór... dżizus, siostra chodzi do podstawówki.... No, ale mieszkają na farmach!
uczennica — szkoła
17 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Malarka, która wciąż jest w szkole średniej. Marnotrawna córka Jeremy'ego Paxtona.
Makayla Wyatt Jolka, no Ty wiesz najlepiej, że ja maks tęsknię za naszą relką matki-córki, prawda. :lol: Na pewno musimy się zapoznać w jakiś mega głupich okolicznościach, gdy już Mona zamieszka pod dachem ojca, a nie tylko w jego samochodzie. Na pewno początkowo Mona będzie nastawiona trochę jak pies do jeża, ale mimo wszystko ona rozumie sytuację i raczej ciężko wymagać, by ojciec po 17 latach nie miał k o g o ś. Także będzie ostrożna, bo dość ma już partnerów swoich rodziców, którzy się wtrącają i tylko ją krzywdzą. Ale z czasem na pewno mocno doceni to jaka jest Makayla, bo jednak charakterologicznie myślę, że jej będzie bardzo odpowiadać. <3
bjol zimmerman może faktycznie zahaczmy o tych wspólnych znajomych wiekowo pomiędzy Bjolem a Moną, bo tak to wyjdzie trochę creepy bez tego. :lol: W każdym razie - totalnie biorę! Mona na pewno bardzo łatwo przystaje na "a co tam będziesz ojca słuchać, weź... młodym jest się tylko raz!".
Karen Emerson co do Karen! Opisałaś ją jako najgorszą matkę na świecie, ale pewnie sama Mona tego nie wie. Jasne, pewnie nasłuchała się wystarczająco na kempingu o tej dziwnej Karen, która tylko stoi po zasiłek. Ale podejrzewam, że jeśli miała potrzebę to pewnie Mona się u niej chowała w przyczepie. Może nawet bez wiedzy samej Karen :lol: . Trochę to sobie wyobrażam w stylu wychodzącej nagle z łazienki Mony, która oznajmia, że znowu jakaś rura pękła Karen i żeby wezwała kogoś koniecznie. Ofc, jeśli Ci to odpowiada. :lol: Teraz już nie będzie takich akcji, ale zawsze w jakieś retro możemy polecieć z grą. Albo z odwiedzinami.

Stasia Hayworth no to biorę tego Kyle'a :lol: Nawet chyba mam pomysł! Faktycznie oboje mieszkają na farmach. Mona obecnie nie ma żadnego środka transportu, bo jej rower został w starym domu, ojciec podejrzewam, że jej nie wozi, więc pewnie Mona w tym gorącu chodzi albo na przystanek albo pieszo i generalnie umiera z przegrzania. Może by ją Kyle podwiózł raz czy dwa? :lol: I w zasadzie Mona by nie wsiadła do tego samochodu, gdyby nie to, że właśnie na tylnym siedzeniu siedziała jego młodsza siostra? I w sumie Mona by zaobserwowała, że ten faktycznie i ją wozi, i odbiera, albo, że młoda na niego czeka, więc mogłaby uczynnie zaproponować, że czasem może mu pomóc i jego siostrę przyprowadzić do domu ze szkoły. Skoro i tak nie ma co robić popołudniami. :lol: Pewnie też mówi czasem młodej, że ona rozumie, że kocha brata, i że brat ma zawsze rację, dopóki... no jej nie ma. :lol:
Nie wiem czy chciałabyś w coś takiego pójść? Możemy nawet sobie coś zagrać z tego wątku, bo widzę, że szukasz kogoś do gry <33
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Idealnie :sneaky:
Takie retro z Karen byłoby super, pewnie próbowałaby jeszcze wyciągnąć kasę na hydraulika właśnie od Mona Monet :lol:
gość od brudnej roboty — u handlarza z bronią
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach poszukiwań mordercy młodszej siostry wraca do Lorne Bay. Oficjalnie łowi ryby na kutrze, woląc nie mówić głośno o tym, czym się naprawdę zajmuje. Po godzinach włazi ubłoconymi buciorami w życie Makayli (dosłownie).
Mona Monet no dzień dobry córuś! :lol: Tutaj chyba mamy już poustalane co trzeba i czekam na pierwszą grę :sneaky:
I nie wiem czy kogoś byś jeszcze chciała z mojej gromadki :hm: Harper i Cosmo są najbliżej wiekiem, za to w Leah Mona może wzbudzać instynkty macierzyńskie XD
Instruktorka tenisa — FRESHWATER TENNIS CLUB
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Nowoczesna hipiska, ucząca dzieci bogaczy gry w tenisa, lubiąca podróże swoim campervanem i sączenie szampana, gdy nikt nie widzi.
Mona Monet Bierę w 100% i tak, chętnie coś takiego zagram!!
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Oho! Oho!
Brat! Jeremy Paxton to twoje? Skąd to-to? I jak? Albo lepiej nie mów jak. Nie chce wiedzieć. :monkey:
Witam siostrzenicę, o której nic nie wiem! Bardzo mi miło powitać Cię w rodzinie i na farmie, którą dzielę z Jerrym (bo to spora ziemia, więc jest co odziedziczyć a że jesteś jedynym dzieckiem..).
Mam nadzieję, że uda nam się zahaczyć relację, bo choć Eve ma swoje odchyły to ciocią byłaby super. Ale taką, że trupa zakopie, co chyba (na pewno) zrobiłaby cała rodzina. Taki mamy u Paxtonów klimat :lol: Mamy swoje trupy w szafie, chronimy się i nie zawsze dogadujemy, ale lojalności tu nie brakuje.
Od siebie mogę dodać, że jakbyś chciała zakręcić się wokół tatuśka, to zawsze polecam staż w ośrodku szkoleniowym u Eve. Praca z psami zawsze spoko! A jeśli macie na to inny plan to się nie wtrącam, ale nadal polecam do gry i do relacji ciocia - bratanica <3

Mona Monet
uczennica — szkoła
17 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Malarka, która wciąż jest w szkole średniej. Marnotrawna córka Jeremy'ego Paxtona.
Makayla Wyatt idealnie <33

Jeremy Paxton z Leah coś może wymyślę na dniach. :hm:

Stasia Hayworth <33

Eve Paxton nie przejmuj się, Jeremy też nic jeszcze nie wie :lol: . To znaczy, można powiedzieć w sumie, że mu się mogło delikatnie zapomnieć, że ma dziecko. Albo może potencjalnie mieć. W każdym razie rolą przypadku Mona trafiła wprost do samochodu Jeremy'ego, więc już niedługo będziemy mogły sobie rozgrywać relkę ciocia-bratanica <3 Iiii Mona na pewno chętnie by się załapała na staż, bo pieski. *.*
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Mona Monet skoro pasją Mony jest malowanie to chętnie podrzucę ci Julkę :lol:
uczennica — szkoła
17 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Malarka, która wciąż jest w szkole średniej. Marnotrawna córka Jeremy'ego Paxtona.
Julia Crane myślę, że Mona mogłaby już od jakiegoś czasu przyglądać się poczynaniom artystycznym Julii i obrać sobie ją tak po cichu jako mentorkę. Jeszcze co prawda nie miała jej okazji tego zaproponować, ale może na jakiejś kolejnej wystawie :lol: Bo z pewnością Mona chodzi na każde jej wystawy, na które może! Poza tym na pewno będę chciała coś z Mią, ale tutaj jeszcze wymyślę i uderzę na pw! <3
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
Mona Monet pisze: 05 maja 2024, 19:27
Julia Crane myślę, że Mona mogłaby już od jakiegoś czasu przyglądać się poczynaniom artystycznym Julii i obrać sobie ją tak po cichu jako mentorkę. Jeszcze co prawda nie miała jej okazji tego zaproponować, ale może na jakiejś kolejnej wystawie :lol: Bo z pewnością Mona chodzi na każde jej wystawy, na które może! Poza tym na pewno będę chciała coś z Mią, ale tutaj jeszcze wymyślę i uderzę na pw! <3
a widzisz, niedługo będzie pierwsza jej wystawa w Cairns to będzie okazja! i tak, chodźmy w coś z Mią, uderzaj na dc jak coś <33
ODPOWIEDZ