fizjoterapeutka — cairns hospital
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
przeniosła się cztery miesiące temu, by zamieszkać z przyjaciółką po tym, jak jej dotychczasowe życie się posypało
kailani fairfield
miłośniczka dobrego jedzenia, biegania oraz seriali kryminalnych

w Lorne Bay mieszka dopiero od czterech miesięcy, w domu rodzinnym przyjaciółki ze studiów, pracuje w szpitalu i chętnie poznaje kolejne zakamarki miasteczka, więc przydadzą jej się ludzie, którzy chętnie wypadną z nią na imprezę, spacer, czy randkę!
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

żołnierz — na emeryturze
37 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
uznany za zmarłego były żołnierz, który musi znów stanąć na nogach
no hej, mała ^^

mogę też Ci dać kogoś na psiapsie :hm: mejbi Pri?

kailani fairfield
fizjoterapeutka — cairns hospital
26 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
przeniosła się cztery miesiące temu, by zamieszkać z przyjaciółką po tym, jak jej dotychczasowe życie się posypało
callaghan macreary pisze: 07 sty 2024, 12:55
no hej, mała ^^

mogę też Ci dać kogoś na psiapsie :hm: mejbi Pri?

kailani fairfield
mała może połamać mu kości, jeśli będzie podskakiwał :niedowiarek:

Kaia prawdopodobnie będzie przyjaciółką Romy, czy nie wadzi wam to jakoś przypadkiem? :hm: bo chętnie bym przyjęła, ale nie wiem, czy to nie problem :lol:
ODPOWIEDZ