autor książeczek dla dzieci — znanych w Niemczech
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Znany w Niemczech autor serii książeczek dla dzieci "Henrik i Axel zwiedzają świat". Artysta, literat, po godzinach dopisujący filozofię do absolutnie wszystkiego. Planuje wkroczyć na tutejszy rynek dlatego aby stać się obywatelem Australii wziął fikcyjny ślub z Sarah, ale mimo zmiany stanu cywilnego wciąż nie stroni od innych kobiet.
Björn Zimmerman
x Prowadzi życie między Niemcami a Australią (w Australii spędził lata szkolne)
x Autor serii książek dla dzieci "Henrik i Axel zwiedzają świat" znanych głównie na niemieckim rynku (ale podbicie australijskiego ma w planach!)
x Typ artysty-filozofa-marzyciela
x Wziął ślub głównie dla ubezpieczenia, ale jest open to date he he
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

kierownik supermarketu w Cairns — Coles
25 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Wastin' our youth on each other that beautiful summer we lost one another, but we'll always have the soundtrack
of us fallin' into love. And I know that we can't go back but we'll always have the soundtrack.
Ich liebe dich, mein Schmetterling <33 Na tym się kończą moje umiejętności języka niemieckiego xDDD Ale poza Brunem i Cece, to jeszcze pewnie Bjorn kojarzy Lunę, która jest najlepsza przyjaciółka Gai i była razem z nimi na świętach Bożego Narodzenia :fox:

Björn Zimmerman
przyjazna koala
catlady#7921
Luna- Joshua - Zoey - Ellasandra - Eric - Cece - Cat - Judith - Benedict - Owen
animatorka — Dom spokojnej starości
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
I could tell you about my life
And keep you amused I'm sure
About all the times I've cried
And how I don't want to be sad anymore
And how I wish I was in love
Typa wyżej kłamie. Obudzona w środku nocy wyrecytuje całe Mein Kampf.
U mnie myślę, że możesz kojarzyć Gaię z takich wydarzeń jak: Święta u Zimmermanów; Wspólne, rodzinny urlopy Zimmermanów; Koncerty Monici Zimmerman; Zawracanie dupy starszym braciom.
Mogę też ofiarować Ci jakiegoś pana na przyjaciela. Może Ronan? Albo Robin?
Björn Zimmerman
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Björn Zimmerman Olive po niemiecku nie gada, ale może chodzili kiedyś razem do szkoły? Wiek zbliżony, więc mogli razem chodzić na wagary i mijać się na korytarzu
wystrzałowy jednorożec
Miło
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Björn Zimmerman Więc tak: Bianca i Gaia to były psiapsi i nawet psiapsi z benefitami w czasach liceum, żeby nie powiedzieć że były parą. Nie było to powszechnie wiadome, bo pani mama Cho do dziś nie wie, że jej córka ma takie preferencje. No, ale Gaia sobie wyjechała, zostawiła Biancę, złamała jej serce i teraz próbuje się wkupić, bo odnawiają relacje.

Bianca i Bruno nie bardzo się lubią, poza tym, Bruno nie dotknie Bianci, bo Gaia już ją polizała :/ może Bjoern nie będzie taki wybredny? ^^
autor książeczek dla dzieci — znanych w Niemczech
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Znany w Niemczech autor serii książeczek dla dzieci "Henrik i Axel zwiedzają świat". Artysta, literat, po godzinach dopisujący filozofię do absolutnie wszystkiego. Planuje wkroczyć na tutejszy rynek dlatego aby stać się obywatelem Australii wziął fikcyjny ślub z Sarah, ale mimo zmiany stanu cywilnego wciąż nie stroni od innych kobiet.
Bruno Zimmerman Jr pisze: 16 lut 2024, 14:30
Ich liebe dich, mein Schmetterling <33 Na tym się kończą moje umiejętności języka niemieckiego xDDD Ale poza Brunem i Cece, to jeszcze pewnie Bjorn kojarzy Lunę, która jest najlepsza przyjaciółka Gai i była razem z nimi na świętach Bożego Narodzenia :fox:

Björn Zimmerman
To i tak o jakies pięć słów więcej, niż ja pamiętam ze szkoły :lol: Nie no, dobra, to zrozumiałam! O to Lunę musi znać w takim razie, pewnie ciepło ją przyjął, choć na początku nie wiedział kto to xD
gaia zimmerman pisze: 16 lut 2024, 15:13
Typa wyżej kłamie. Obudzona w środku nocy wyrecytuje całe Mein Kampf.
U mnie myślę, że możesz kojarzyć Gaię z takich wydarzeń jak: Święta u Zimmermanów; Wspólne, rodzinny urlopy Zimmermanów; Koncerty Monici Zimmerman; Zawracanie dupy starszym braciom.
Mogę też ofiarować Ci jakiegoś pana na przyjaciela. Może Ronan? Albo Robin?
Björn Zimmerman
XDD no coś kojarzę koleżankę! Dobrze, że to koncerty Monici, a nie jakiegoś radiowego łubudubu :omg:
A z przyjaciół może Ronan? Jeszcze nic z nim nie miałam :hm: Choć to też zależy od poziomu tolerancji Ronana na różne odklejki Bjorna xd
Olive Halsworth pisze: 16 lut 2024, 16:24
Björn Zimmerman Olive po niemiecku nie gada, ale może chodzili kiedyś razem do szkoły? Wiek zbliżony, więc mogli razem chodzić na wagary i mijać się na korytarzu
Spoko, po angielsku też się dogadają! :hihi: No i widzę, że Olive od zawsze miała w sobie artystyczny dryg, więc nawet mogli razem chodzić na wagary nie za sklep i pić tanie wino, a próbując wejść na różne wystawy :lol: No, zdecydowanie widziałabym pozytyw <3
Bianca Rochester-Cho pisze: 16 lut 2024, 22:33
Björn Zimmerman Więc tak: Bianca i Gaia to były psiapsi i nawet psiapsi z benefitami w czasach liceum, żeby nie powiedzieć że były parą. Nie było to powszechnie wiadome, bo pani mama Cho do dziś nie wie, że jej córka ma takie preferencje. No, ale Gaia sobie wyjechała, zostawiła Biancę, złamała jej serce i teraz próbuje się wkupić, bo odnawiają relacje.

Bianca i Bruno nie bardzo się lubią, poza tym, Bruno nie dotknie Bianci, bo Gaia już ją polizała :/ może Bjoern nie będzie taki wybredny? ^^
O kurde, dałaś mi dobrą zagwozdkę :lol: Myślę że Bjorn nie będzie tykał pań i panów polizanych już przez rodzeństwo :( Chyba, że.... nie wiedziałby że zostali polizani :haha: Kiedy dziewczyny były w szkole to Bjorn studiował wtedy Niemczech jeśli się nie mylę, więc jeśli Gaia nie zwierzyła mu się z sytuacji z Biancą, to może do dzisiaj żyć bez świadomości, że dziewczyny nie były tylko przyjaciółkami :hihi:
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Björn Zimmerman To jak najbardziej obstawiam, że Bjoern nie wie, że Bianca jest polizana. No ale jeszcze w to wszystko wchodzi Cece, psiapsi Bianci, której Bjoern złamał serce. Więc jak coś, to by musieli swój romansik trzymać w tajemnicy przed wszystkimi (bo przyjaciółki sobie nie powinny robić takich rzeczy :/) - ale ja mogę na to pójść w razie co :hihi:
autor książeczek dla dzieci — znanych w Niemczech
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Znany w Niemczech autor serii książeczek dla dzieci "Henrik i Axel zwiedzają świat". Artysta, literat, po godzinach dopisujący filozofię do absolutnie wszystkiego. Planuje wkroczyć na tutejszy rynek dlatego aby stać się obywatelem Australii wziął fikcyjny ślub z Sarah, ale mimo zmiany stanu cywilnego wciąż nie stroni od innych kobiet.
Bianca Rochester-Cho ojacie, same komplikacje, no nie ma łatwo :lol: Wiesz co Bjorn właśnie pojechał do Cece z kwiatkami w zębach, żeby do niej wrócić :lol: Więc co ty na to, żeby relacja Bjorn-Bianca dopiero się jakoś zaczynała? :hm: (bo obstawiam, że od Cece dostanie kosza, ale no nie wiem, może się zaskoczę :lol: :lol: )
Fotograf — lorne bay
24 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Björn Zimmerman o to zdecydowanie będzie musiało być coś nowego. Jeden Zimmerman ze złamanym serduszkiem, druga ze złamanym serduszkiem przez Zimmermana? To musi się nieudać. Jak dostaniesz kosza od Cece to dawaj znać, będą się wzajemnie poklepywać po ramieniu!
autor książeczek dla dzieci — znanych w Niemczech
32 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Znany w Niemczech autor serii książeczek dla dzieci "Henrik i Axel zwiedzają świat". Artysta, literat, po godzinach dopisujący filozofię do absolutnie wszystkiego. Planuje wkroczyć na tutejszy rynek dlatego aby stać się obywatelem Australii wziął fikcyjny ślub z Sarah, ale mimo zmiany stanu cywilnego wciąż nie stroni od innych kobiet.
Bianca Rochester-Cho jasne, zapisuję sobie i na pewno się odezwę po grę <3
OPIEKUNKA KUOK — LORNE BAY WILDLIFE SANCTUARY
32 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Za dnia - przykładna opiekunka kuok w sanktuarium dla dzikich zwierząt. Po godzinach - ekoaktywistka ratująca morskie zwierzęta, która ukrywa przed światem fakt, że wzięła pieniądze za fikcyjny ślub z Bjornem, żeby ten zdobył australijskie obywatelstwo.
Siema mężu! :haha: Björn Zimmerman
Nauczycielka plastyki — LORNE BAY STATE SCHOOL
30 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Girl, come show me your true colors
Paint me a picture with your true colors
Björn Zimmerman totalnie jestem na tak! Mogli chodzić razem do antykwariatu w poszukiwaniu jakiś książek, płyt winylowych czy artystycznych fotogfafii. To mogła być ich forma wagarowania <3
wystrzałowy jednorożec
Miło
ODPOWIEDZ