kardiochirurg dziecięcy — cairns hospital
38 yo — 999 cm
Awatar użytkownika
about
Send somebody to me tonight
send somebody bolder
send someone not likely to break
send someone who’s older
send a soldier.
Leander
10:10
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
wysłano do @oznacz

Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=carnelian][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/fabbffb8833fd9c054f087c78cd6c1b8/tumblr_pee7szeWfj1ws24iso1_400.png][/telimg1]
[tel5]Leander
[/tel5][/tel02][tel8]10:10
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/fabbffb8833fd9c054f087c78cd6c1b8/tumblr_pee7szeWfj1ws24iso1_400.png][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
you had me at ho ho ho
sekunda
tove, carson
właścicielka, trenerka — lorne bay gym
36 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
aktywna poszukiwaczka szczęścia, które chyba zupełnie przypadkiem mieszka już w jej domu
Salma
17:22
Ach przestań, cycki jak cycki, znajdziesz sobie w internecie. Poza tym, pewnie masz nadal jakieś moje ładne zdjęcia zapisane w ukrytym folderze
Ten grubasek to Twój urodzinowy prezent, załatwiłam Wam randkę! Wiem, jestem za dobra...
wysłano do leander burkhart
właścicielka, trenerka — lorne bay gym
36 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
aktywna poszukiwaczka szczęścia, które chyba zupełnie przypadkiem mieszka już w jej domu
Salma
22:49
odpowiedź w sumie pasuje i do jednego, i do drugiego, więc wcale nie musiałeś precyzować, jak coś
jesteś taki zardzewiały, że nie wiesz, co robi się na rankach?
mam Cię na jakąś zabrać, żeby Ci przypomnieć, żebyś nie zrobił z siebie durnia?
btw. jakbyś chciał zakładać tindera to pamiętaj, że jak prosisz o zdjęcie cycków, to musisz też wysłać swoje zdjęcie, jakbyś miał cycki to mogą być cycki, ale u Ciebie raczej musiałby to być penis
wysłano do leander burkhart
kardiochirurg dziecięcy — cairns hospital
38 yo — 999 cm
Awatar użytkownika
about
Send somebody to me tonight
send somebody bolder
send someone not likely to break
send someone who’s older
send a soldier.
Leander
22:53
odpowiedź na wiadomość
odpowiedź w sumie pasuje i do jednego, i do drugiego, więc wcale nie musiałeś precyzować, jak coś
założyłem, że sama wiesz, że lubię i cenię Twoje cycki, wiec tego nie muszę Ci pisać
ale jeśli jednak muszę, to proszę bardzo: masz bardzo ładne cycki, Salma, jestem fanem
odpowiedź na wiadomość
mam Cię na jakąś zabrać, żeby Ci przypomnieć, żebyś nie zrobił z siebie durnia?ś
jeśli po prostu chciałabyś zaprosić mnie na randkę, wystarczyło spytać. tylko musisz mi kupić kwiatki, jak będzesz mnie zapraszać (i może gumki)
żartuję, znajdź sobie jakiegoś miłego typa do chodzenia z nim na randki
22:55
mam tindera i jestem prawie pewien, że to tak nie działa: że cycki za penisa. ale raczej nie proszę obcych kobiet o zdjęcia. może powinienem zacząć?
prawie zapomniałem już, jak wyglądałaś z długimi włosami, wiesz? (taką Cię mam na zdjęciu)
co teraz robisz? możesz skłamać
wysłano do salma l. hemmings
you had me at ho ho ho
sekunda
tove, carson
właścicielka, trenerka — lorne bay gym
36 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
aktywna poszukiwaczka szczęścia, które chyba zupełnie przypadkiem mieszka już w jej domu
Salma
22:12
Chciałam bardzo to przeczytać, że JESTEŚ FANEM
odpowiedź na wiadomość
jeśli po prostu chciałabyś zaprosić mnie na randkę, wystarczyło spytać. tylko musisz mi kupić kwiatki, jak będzesz mnie zapraszać (i może gumki)
Nadal chodzę do łóżka po pierwszej randce, jeśli mam ochotę, więc gumki obowiązkowo. Jestem bardzo odpowiedzialna i nie chcę, żebyś musiał mnie odbierać po zabiegu (wolałabym Ciebie niż Freda, więc jesteś wysoko na liście)
odpowiedź na wiadomość
mam tindera i jestem prawie pewien, że to tak nie działa: że cycki za penisa. ale raczej nie proszę obcych kobiet o zdjęcia. może powinienem zacząć?
Jak to tak nie działa? oczekujesz cycków to musisz też dać coś od siebie, nie bądź takim egoistą, Leander. To chyba nie wpisuje się w Twoją życiową misję bycia lekarze, czy coś tam
odpowiedź na wiadomość
prawie zapomniałem już, jak wyglądałaś z długimi włosami, wiesz? (taką Cię mam na zdjęciu)
Hmmm ja już prawie też i trochę za nimi tęsknię. Ale chyba na razie wprowadzę inną zmianę
odpowiedź na wiadomość
co teraz robisz? możesz skłamać
Haha, na randki nie będziemy chodzić, ale sprośne smski już możemy sobie wysyłać? No nieźle...
Aktualnie leżę, zmęczona i spocona (wiem, jestem w to dobra), a Ty?
wysłano do leander burkhart
ghostwriterka książek — internetowych celebrytów
27 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
I'm twenty-seven, but I feel like I live in chapter one
oakley
odpowiedź na wiadomość
co ci kupić na święta?
wiesz, że ukocham za cokolwiek! ale z rzeczy potrzebnych to brakuje mi trochę narzędzi do remontu domu :oops:
ale klocki też chętnie przyjmę! <3
odpowiedź na wiadomość
(jak się masz?)
w porządku, ale ten upał mi zdecydowanie nie służy :(
a u Ciebie? kiedy wpadniecie do mnie z Młodym?
wysłano do leander burkhart
właścicielka, trenerka — lorne bay gym
36 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
aktywna poszukiwaczka szczęścia, które chyba zupełnie przypadkiem mieszka już w jej domu
Salma
22:12
odpowiedź na wiadomość
niee, nie o to mi chodzi - po prostu nie wydaje mi się, żeby cycki były RÓWNE penisowi? nie mam nic przeciwko, ale tak na logikę: dick pic = clit pic
niby ma to sens, ale to nie jest trochę tak, że w sumie zależy, co wolisz? u nas jest większy wybór jednak. typ może niby wysłać zdjęcie klaty, ale szanujmy się, jakieś 95% tych, którzy mają się czym pochwalić robi to na pierwszym zdjęciu w profilu.
odpowiedź na wiadomość
z drugiej strony, nie wiem, czy kobiety naprawdę chcą, żeby ktoś im pakował zdjęcie fiuta w twarz? jak mi ktoś randomowo wysyła penisa, raczej nie jestem pod wrażeniem
tak ranodmowo to nie, bądźmy cywilizowani. jak zamiast cześć dostanę penisa to nie chcę rozmawiać z penisem, logiczne
...ale jeśli to wynika z jakiejś rozmowy to jednak miło się wymienić. Albo jak to jakiś penis, którego znam i lubię, to już przestaje być randomowe. Czy faceci mają problem z seksi foteczkami?
odpowiedź na wiadomość
co zrobisz z włosami?
pofarbuję na blond może?
odpowiedź na wiadomość
nie wiem jak Ci to powiedzieć, Salma, ale ja nawet nie zacząłem jeszcze być SPROŚNY (śmieszne słowo)
to prawda, śmieszne. ale mam nadzieję, że jak Ci kobieta w łóżku mówi, że masz być sprośny i mówić do niej brzydko, to nie zaczynasz się śmiać.
odpowiedź na wiadomość
ale nie jestem spocony, jeszcze
to chyba za mało intensywnie o mnie myślisz, skoro tak
odpowiedź na wiadomość
i na marginesie: oczywiście, że bym Cię odebrał po zabiegu. i potraktuj to jako deklarację, nawet jeśli zwykle wystarczą tabletki
doceniam to bardzo, to kochane. i pamiętaj, że działa to w dwie strony. co prawda nie będziesz nigdy usuwał ciąży mimo wszystko, ale nie wiem, jakiś wyrostek ci wytną, będziesz chciał iść na wazektomię, to mogę Cię nawet trzymać za rękę!
wysłano do leander burkhart
stolarz, właściciel — plane wood carpenter
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
nigdy nie byłem szalony, nie tak naprawdę; może z wyjątkiem chwil, kiedy wzruszało mnie serce
Terence
odpowiedź na wiadomość
właśnie zmiażdżyłem jedenastolatka z atrezją zastawki trójdzielnej w uno
excuse me?
odpowiedź na wiadomość
co dzisiaj robisz?
Obrazek
chciałem zrobić ciasto
odpowiedź na wiadomość
wesołych świąt
WESOŁYCH TOBIE TEŻ!!! i chyba bez miażdżenia kogokolwiek i czegokolwiek? chyba że to dobrze, to wtedy z miażdżeniem
wysłano do leander burkhart
ghostwriterka książek — internetowych celebrytów
27 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
I'm twenty-seven, but I feel like I live in chapter one
oakley
odpowiedź na wiadomość
a nie potrzebujesz przypadkiem pomocy przy samym remoncie?
a to myślałam, że wchodzi już w pakiet bycia starszym bratem, hehe :oops:
odpowiedź na wiadomość
wiesz co, chyba w styczniu?
dobrze, to rezerwuję któreś popołudnie! <3
odpowiedź na wiadomość
jak myślisz - lepiej zwyczajnie poprosić czy zrobić jej awanturę, że wywozi mi dziecko i utrudnia mi kontakt z synem, żeby po godzinnej kłótni zgodziła się, żebym zabrał małego na weekend?
zdecydowanie to pierwsze!
wiem, że to frustrujące - prosić się o weekend z własnym synem - ale kłótnie najgorzej odbiją się potem na Młodym (bo nawet jak myślisz, że nie słyszy lub nie wie, to on na pewno słyszy i wie!)
i właśnie przy okazji Świąt życzę Ci właśnie jak najmniej takiej szarpaniny, częstych spotkań z synem, dużo spokoju, zdrowia i szczęścia <3
wysłano do leander burkhart
właścicielka, trenerka — lorne bay gym
36 yo — 157 cm
Awatar użytkownika
about
aktywna poszukiwaczka szczęścia, które chyba zupełnie przypadkiem mieszka już w jej domu
Salma
22:48
a pytasz, bo chcesz mi wysłać? czy pytasz mnie, czy wolę dostać zdjęcie cipki czy cyków, jak romansuję akurat z kobietą?
też miałam urodziny, niedługo przed tobą
odpowiedź na wiadomość
nie wiem, skąd mam wiedzieć, z czym faceci mają problem. ale to jest też chyba tak, że często kiedy tobie się wydaje, że jesteś seksowny, to tak naprawdę jesteś raczej trochę śmieszny/żenujący?
no nie wiem, to chyba trochę zależy? od nie wiem, doświadczenia, predyspozycji czy coś tam?
dobrze, że mówisz, bo przecież totalnie ZAWSZE łapię Cię za słówka. zazwyczaj wolałam za coś innego, ale nie zbaczając z tematu: jak coś, to nie przypominam sobie takiej sytuacji z tobą również, nadal uważam, że jesteś bardzo seksowny i to nawet, jak się nie starasz.
odpowiedź na wiadomość
no pewnie, dobry pomysł. wyślesz mi zdjęcie, jeśli to zrobisz?
Obrazek
i tak wiem, że widziałeś ładniejsze na instagramie...
odpowiedź na wiadomość
(doceń, proszę, że chcę zdjęcie fryzury, a nie spoconej Ciebie w tym momencie)
to tę prośbę cofnąłeś wyżej? nie musisz się wstydzić
odpowiedź na wiadomość
czemu właściwie jesteś spocona? dopiero wróciłaś z pracy? czy po prostu się masturbowałaś i Ci przeszkadzam?
jakbym się właśnie masturbowała, to albo bym ci napisała, że przeszkadzasz, albo jednak poprosiła o te sprośności dla lepszego klimatu
zrobiłam trening taki dla siebie, nie do pracy
odpowiedź na wiadomość
nie mogę Ci powiedzieć, musiałabyś być ze mną w łóżku i poprosić, żebym mówił do Ciebie brzydko
to całkiem kuszące, mówiłeś do mnie kiedyś brzydko w łóżku?
wysłano do leander burkhart
ODPOWIEDZ