Właścicielka antykwariatu — Basara
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ex-baletnica, która musiała zrezygnować ze swojej kariery ze względu na kontuzję. Uprawia yogę, czyta książki w parku i nie bardzo wie co zrobić z tym całym wolnym czasem, który ma odkąd zaprzestała profesjonalnego tańca.
Hazel
W jaki niby inny sposób?


zeta corrente
Właścicielka antykwariatu — Basara
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ex-baletnica, która musiała zrezygnować ze swojej kariery ze względu na kontuzję. Uprawia yogę, czyta książki w parku i nie bardzo wie co zrobić z tym całym wolnym czasem, który ma odkąd zaprzestała profesjonalnego tańca.
Hazel
Po Tobie spodziewać się mogę wszystkiego.
Czemu ze wszystkich barów w Lorne akurat Shadow? :roll:
Niech Ci będzie.


zeta corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Pyta Cię bo Cię lubi, więc ludzie często pytają tych co ich lubią.
Pewnie temu.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
To musiałeś pomylić numer bo tutaj tylko inteligencja rozmawia.
Spędziła u mnie noc...
Bo spadła ze skarby, poobijała się to jako miejscowy superbohater musiałem się nią zająć skoro jeszcze szalały wtedy te burze.
Potem by ją gdzieś znaleźli i mnie oskarżyli skoro jako ostatni widziałbym ją żywą.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Od razu jej zaproponowałem, że zawiozę ją do szpitala, ale się upierała, że nie chce.
Do domu też nie chciała by ją podrzucić.
Albo nie chciała bym wiedział, gdzie mieszka albo odczuła zew przygody by pierwszy raz w życiu spać w przyczepie.
Jestem super rzetelny :/
Już dwa razy sam siebie szyłem przy cięższych przypadkach.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Jaki pomysł? Nie zostawienie potrzebującej na deszczu?
Poza tym nie chciała jechać do szpitala. Musiałbym siły użyć.
Jedliśmy. Wzięła prysznic. Ubrała moje ciuchy. Gawędziliśmy.
W łóżku spała.
A co Ty taki ciekawy? Boisz się, że odebrała mi cnotę? To już się dawno spóźniłeś.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
To miała nago chodzić? Czy moczyć mi przyczepę ciuchami po burzy?
Jak nazywasz ją randomową to nie wiem czy o nią chodzi. O przyjaciela się powinieneś martwić, bezduszniku :/
Przyjechała samochodem.
Nie przyjaźnimy się. Po prostu nie jestem potworem.
Przyjechała pytać o Ciebie.
Myślałem, że Cię nie interesuje.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
...
Czy ja mam teraz odkręcać niszczenie Twojej osoby w oczach Claire?


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Nie wiesz czego chcesz, bracie.
Nie podrywam jej.
Taki mam nieodparty urok.
Poza tym nie myl pomocy z podrywaniem bo się kiedyś przejedziesz.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Nie podrywaj mnie bo się w sobie zamknę.
Jesteś zazdrosny?
Nocowała bo nie miała wyjścia.
Nie martw się. U Ciebie nocowałaby chętnie bez powodu.
A jak to Cię nie przekonuje to pragnę Ci przypomnieć, że przyjaźni się z Harper, która przyjaźni się z Giną i Nessą. Nie widzi mi się wjazd tej trójki do mnie z pretensjami, że zostawiłem ranną w błocie.


Zeta Corrente
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Skąd masz mój numer??
Nie, dziękuję. Nie jestem zainteresowana
Harper Callaway
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Kuzynka
Oczywiście, że tak!
Po moim przekonywaniu będzie Cię kochać po wsze czasy :excited:
Ale czemu ma nie przepadać? Nie uczesany byłeś jak Cię widziała ostatnio?


Zeta Corrente
ODPOWIEDZ