Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
Dlaczego nie?
Pokazujesz jak dobrze mnie znasz! <3


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Matthews nie daje rady, to tym bardziej laska.
Musisz częściej ze mną tam łazić skoro masz mnie za mięczaka :/
Chrzanić go! Ważniejsze rzeczy na głowie masz! Nie będziesz młodszy. Teraz to z górki.
Dałem.
Vanessa też tu jest.
I ogrom lasek, przy których zapomniałbyś o robocie.


Zeta Corrente
Fałszerz/Youtuber — Shadow/internet
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Ma najlepszą pracę ever bo może grać w gry cały dzień i jeszcze na tym zarabia od dobrych paru lat - popularna na yt. Za to nieoficjalnie podrabia innym dokumenty i prześladuje swoje obiekty westchnień.
Nessa
Awww i się martwisz <33
Ale jak nie jak tak!


Zeta Corrente
Właścicielka antykwariatu — Basara
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ex-baletnica, która musiała zrezygnować ze swojej kariery ze względu na kontuzję. Uprawia yogę, czyta książki w parku i nie bardzo wie co zrobić z tym całym wolnym czasem, który ma odkąd zaprzestała profesjonalnego tańca.
Hazel
Z tego co pamiętam, to byłeś tam tylko w zastępstwie.
Plus prowadzę antykwariat sama, nie mam nikogo do pomocy, więc nie zawsze mam jak na zajęcia przyjść.
A lekcji indywidualnych nie widziałam w cenniku.


zeta corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Jak zawsze.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Siódma rano? Przywieź kawę.
Rozumiem, że muszę załatwić dłuższe wolne.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Szefową, więc łatwo by Ci nie poszło.
Luz.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Bo się nie da zastraszyć.
I nie na każdą działa Twój urok :lol:


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Jak będziesz jej tak dalej unikał to się znudzi :lol:


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Jakie podrywanie? Nie miałem jej podrywać, a spławić ją by odpłynęła od Ciebie.
Mam tysiące takich zdjęć z setek imprez, więc nie masz co zazdrosny być i dawać się wyciągać następnym razem.


Zeta Corrente
Mechanik — Lorne Bay Mechanic
23 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
W dzień mechanik, nocą bawi się super na nie tak legalnych bitkach - nawet nie dla kasy, a dla samej adrenaliny. Imprezowicz pełną gębą.
Bro
Jasne, jasne.
Spoko. Opowiem Ci jutro o szafie.


Zeta Corrente
Właścicielka antykwariatu — Basara
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ex-baletnica, która musiała zrezygnować ze swojej kariery ze względu na kontuzję. Uprawia yogę, czyta książki w parku i nie bardzo wie co zrobić z tym całym wolnym czasem, który ma odkąd zaprzestała profesjonalnego tańca.
Hazel
Zapisałam się do konkretnej grupy i w niej zostanę.
Zajęć indywidualnych nie chcę, ale... w sumie chyba miałabym do Ciebie interes.
Potrzebuję pomocy w postawieniu strony internetowej dla mojego antykwariatu, a sprawiasz wrażenie... ogarniętego w tych tematach. Zapłacę. I nawet fakturę mogę wystawić jeśli potrzeba.


zeta corrente
ODPOWIEDZ