Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.

CODE: Zaznacz cały

 [tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://i.ibb.co/2y3KJZt/8361a45cc162a1e071e16920b266fe41.jpg][/telimg1]
[tel5]Luke
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.ibb.co/2y3KJZt/8361a45cc162a1e071e16920b266fe41.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść [/teltxt]
[teltxt]treść treść treść [/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]  
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Thomas
11:11
No, zamiast pytać mnie, co brałem, lepiej pogadałbyś z nią, bo na zdrową to ona nie wygląda. I co, łazi po porcie? Może jeszcze łowi ryby i wędzi kalmary? Obaj byliśmy na jego pogrzebie i widzieliśmy trumnę. Znaczy, ja widziałem, bo co do ciebie to jednak nie mam pewności :/
Ty, tylko żeby ona nie rzuciła się za nim w morską toń! Może robimy jakieś dyżury i będziemy jej pilnować?
Luke Winfield
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Thomas
11:11
Gdyby w oceanie rzeczywiście pływały takie syrenki, to nigdy więcej nie wlazłbym do wody. Wpłynie na mnie taki Josh z ogonem i potem rób, co chcesz. Panie, nie ma głupich!
No, trochę brak. Sknera, cham i erosoman, ale jednak kumpel :/
Luke Winfield
pediatra — cairns hospital
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Trzydziestoletnia pediatra pracująca w Cairns Hospital, od zawsze w Lorne Bay z małą przerwą na studia, ogólnie udziela się społecznie, wszędzie jej pełno, ciężko się z nią nie dogadać.
Ellie
12:12
Sądzisz że jak poruszę temat to on się nie domyśli? Twój brat jest zjebany ale nie aż tak. Chyba. :lol: Ostatnio próbował mi wkręcić że mam kurwa menopauzę. I go nie zabiłam. Jesteś dumny?
Biedny pies. :/ Ale jak to kurwa widzi zmarłych, wait? Josha-Josha? Josha-swojego-męża-Josha? Była jakaś pijana? Wyćpana? Cokolwiek? Przecież to pojebane, Luke...


Luke Winfield
sumienny żółwik
-
brak multikont
Wrócił z czynnej służby — zastanawia się co dalej
33 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
..przy tobie znów chcę wszystkiego i jeszcze to wszystko mógłbym móc..
Gust
Gadatliwe te twoje ptaszki :o
Książkę piszesz, czy gramy w 10 pytań?
Ja słyszałem, że masz psa. Jedyne stworzenie, którego nie możesz zgadać na śmierć? :lol:
golabki
AR#7194
Wrócił z czynnej służby — zastanawia się co dalej
33 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
..przy tobie znów chcę wszystkiego i jeszcze to wszystko mógłbym móc..
Gust
:***
Dobra, dobra, bo jeszcze twoja siostra będzie zazdrosna :lol:
Ale tak, wyszedłem z friendzone~

Luke Winfield
golabki
AR#7194
Wrócił z czynnej służby — zastanawia się co dalej
33 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
..przy tobie znów chcę wszystkiego i jeszcze to wszystko mógłbym móc..
Gust
Frieeendzooone foreveeeer baaby
Spokojna twoja ulizana, mam doświadczenie z Billie 8) Albo ona ze mną, zależy jak na to spojrzysz :lol:
Mówisz, że wypada? No to jak wypada.. Podłączyłem starą konsolę i mam piwo w lodówce. Możesz wziąć swojego ogoniastego syna, może niczego z Olliem nie rozwalą <3

Luke Winfield
golabki
AR#7194
studentka kryminalistyki — Lorne Bay
24 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka kryminalistyki, przenosząca studia z Paryża do Cairns, odkładająca na bok poszukiwania zaginionej matki, aby ruszyć z życiem do przodu i skupić się na relacji z Eleonore
Max
Jest sam czy ktoś mu towarzyszy? Potrzebowałabym wyciągnąć z niego, od kogo dostał tamte zdjęcia.
Nie musisz się oczywiście do niego zakradać, chyba, że chcesz, za odpowiednią dopłatą.Jeśli nie, wystarczą mi wytyczne, kiedy będę mogła go dorwać, bo raczej nie zdążę dotrzeć do Shadow, zanim gość się zwinie
Luke Winfield
radca prawny — w ratuszu w Lorne Bay
38 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Były wojskowy, który w ostatnim czasie zmienił swoje życie o 180 stopni. Rozstał się z żoną, przeprowadził, znalazł pracę, ale wciąż jest tym samym fajnym facetem, świetnym kumplem i najlepszym bratem na świecie.
Thomas
Jezu, stary, skłamałem Elce, że w tym Perth to będziemy tylko siedzieć w hotelu. Gdyby dzwoniła, to tak jej mów, bo zabije nas obu, a ja nie chcę umierać
A ona zabije też ciebie
studentka kryminalistyki — Lorne Bay
24 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka kryminalistyki, przenosząca studia z Paryża do Cairns, odkładająca na bok poszukiwania zaginionej matki, aby ruszyć z życiem do przodu i skupić się na relacji z Eleonore
Max
Myślisz, że chciałby w ogóle ze mną rozmawiać?
Ten wasz klub to cholernie niebezpieczne miejsce. Poprzednim razem o mały włos nie wylądowałabym na SORze, ale to opowieść na inny raz. Może dasz radę mu przynajmniej zrobić zdjęcie z przyczajki? To wiele ułtawi.
Luke Winfield
studentka kryminalistyki — Lorne Bay
24 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Studentka kryminalistyki, przenosząca studia z Paryża do Cairns, odkładająca na bok poszukiwania zaginionej matki, aby ruszyć z życiem do przodu i skupić się na relacji z Eleonore
Max
Po odpowiedniej dawce procentów opowiem wszystko ze szczegółami
Jasne, lepiej nie ryzykować. Jeszcze gościu dopadłaby cię po godzinach pracy i już nie miałabym takiego wspaniałego znajomego od drinków :lol:
Luke Winfield
sprząta i ogarnia papiery/baristka — Winfield’s Craft/Hungry Hearts
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem sobą, jestem lisem.
Jestem marnym towarzyszem.
(Jedna z przybłęd w rodzinie Winfield).
*Wiadomość w wieczór śmierci Billy'ego pod Shadow - 1:30 w nocy*

Shiva
Potrzebuje podwózki.
Jesteś dziś w robocie?


*Tydzień później*

Shiva
Dzięki, że kurwa odpisujesz (nie)bracie.


Luke Winfield
sprząta i ogarnia papiery/baristka — Winfield’s Craft/Hungry Hearts
21 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Jestem sobą, jestem lisem.
Jestem marnym towarzyszem.
(Jedna z przybłęd w rodzinie Winfield).
Shiva
Poważnie?
Zaczynam żałować, że wtedy nie umarłam.
Bez odbioru - masz swoje magiczne słowa.


Luke Winfield
ODPOWIEDZ