Wrócił z czynnej służby — zastanawia się co dalej
33 yo — 195 cm
Awatar użytkownika
about
..przy tobie znów chcę wszystkiego i jeszcze to wszystko mógłbym móc..
00:00
Gust
treść treść treść
treść treść treść

Spoiler
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Nazwa użytkownika
treść treść treść
treść treść treść
golabki
AR#7194
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
Elo
Ptaszki mi wyćwierkały, że wprowadziłeś się do mojej siorki :/
Żartuję. To był Tom.
No, ale co to za akcja? Jesteście razem czy to wyższy level friendzone? :lol:

Gust Johansen
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
Ej, to było jedno bardzo konkretne pytanie
O proszę, Ty też masz całkiem dobrych informatorów ;>
Oh, już się tak nie drocz, przecież wiem że uwielbiasz jak Cię napastuję gadką :lol:

Gust Johansen
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
Czy to oznacza, że straciłem już u Ciebie szansę? :/
Pogratulowałbym, ale wiesz. To Billie, łatwo nie będziesz miał :lol:
Teraz wypada, żebyś mnie do siebie zaprosił i starał się mnie do siebie przekonać, just sayin'

Gust Johansen
Barman — Shadow
31 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Rasowa czarna owca rodziny, impulsywny nerwus, który po niespodziewanej wizycie biologicznej matki ponownie wpadł w szpony nałogu. W tej nierównej walce wspiera go Cami, którą Luke bardzo stara się nienawidzić po tym, jak od niego odeszła. Co wychodzi mu kiepsko, bo zbyt mocno ja kocha.
Luke
No weź, chociaż jeden numerek, po trzecim się zeruje :v
Nie, nie piłem jeszcze dzisiaj...
30 lat we friendzone, zajebiste doświadczenie. Za kolejne 30 może się w końcu pocałujecie :hm:
Oke, biorę szczura pod pachę i wbijam. To będę za godzinę max. Przygotuj mi długą kąpiel kociaku :***

Gust Johansen
asystentka krawcowej / współwłaścicielka zakładu — Dream Sewing Supplies
26 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
07:20
K.
cześć! tutaj Kayleigh! nie wiem, czy mnie pamiętasz. spotkaliśmy się ostatnio na plaży, miałam ze sobą kij i tak trochę głupio wyszło...
no, w każdym razie nie pamiętam już, czy przepraszałam cię za tamtą sytuację, ale jesli tego nie zrobiłam, to chciałam nadrobić i... przeprosić za tamtą sytuację... no wiesz... tamtą z kijem...
naprawdę bardzo, bardzo mi głupio...


Gust Johansen
asystentka krawcowej / współwłaścicielka zakładu — Dream Sewing Supplies
26 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
10:50
K.
Z nadgarstkiem wszystko w porządku! Zająłeś się nim bardzo profesjonalnie :) Teraz juz praktycznie wcale nie boli!
To znaczy wtedy też tak praktycznie wcale nie bolał....
ale nie, to nie tak, że symulowałam czy coś!
omg, mam wrażenie, że totalnie się pogrążam...
umm... w każdym razie... wszystko jest w porządku z moim nadgarstkiem, o nic nie musisz się martwić. Tak jakbyś chciał się martwić, czy coś,. Bo nie musisz absolutnie. Nie tylko dlatego, że nie musisz, ale też dlatego, że wszystko jest w porządku!
Kurcze, strasznie cię przepraszam za te głupoty. Po prostu pomyślałam, że chyba powinnam zaproponować ci jakieś ciasto w ramach rekompensaty za tamtą sytuację...



Gust Johansen
ODPOWIEDZ