Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
Eve
odpowiedź na wiadomość
CYTOWANA WIADOMOŚĆ
treść treść treść
treść treść treść
wysłano do @oznacz

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/sxM54rC.jpeg][/telimg1]
[tel5]Eve
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/sxM54rC.jpeg][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Falcone
Daj spokój, skromność jest przereklamowana. Przewiń sobie jeszcze raz na swoje zdjęcie powyżej
Poza tym, hej, dwudziestolatki na pewno patrzą na coś więcej niż tylko twarz i cycki
Mhm, trochę więcej
Oszczędzę ci zdjęć ;)


Eve Paxton
przyjazna koala
Falcone
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
11:22
Hej, Jeb mówił mi, że byłaś w szpitalu i się martwiłaś :c
Wszystko jest w porządku, kula nie uszkodziła żadnych narządów. Wypisali mnie już do domu, a za tydzień powinni zdjąć mi szwy.
Przez najbliższe kilkanaście dni będę mieszkać u Jeba, nie mam ochoty widzieć się z ojcem... I nie wiem, co z nim zrobić, sprawa powędrowała na policję.


Eve Paxton
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
11:22
Jasne, zapamiętam! Na razie daję radę, Jeb pilnuje, żebym przestrzegała zaleceń lekarza.
Nie wiem. Jestem w tej kwestii zupełnie rozbita i nie mam najmniejszego pojęcia, co z tym zrobić. Z jednej strony to mój ojciec, ale z drugiej... Kurcze, Eve nic nie usprawiedliwia wyskakiwania z nabitą bronią palną do ludzi.
Aż mi nie dobrze na myśl, jak to mogłoby się skończyć.


Eve Paxton
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
11:22
Gdyby nie zaczął wymachiwać tym żelastwem wiedziałby, że nie ma przed czym.
Nie wiem, czy to dobry pomysł. Chyba jest na to trochę za wcześnie... I Jeb z pewnością mnie do niego nie puści, nawet jakbym szła z Tobą.
Bardzo się o mnie martwi i pilnuje, żebym się ani nie przemęczała ani denerwowała.


Eve Paxton
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
11:22
Eve, to mój partner z którym obecnie mieszkam i jego zdanie jest dla mnie ważne. Dba o mnie, wiesz?
Przepraszam za nią, pisałam jej gdzie jestem i że odezwę się za jakiś czas.
Przed wypadkiem dość często, a teraz... Eve, mój własny ojciec najpierw prawie mnie pobił, później prawie zabił. Gdyby nie Jeb... To sporo wiesz? Nie mogę tego przetrawić, nie wiem co robić i ostatnie na co w tym momencie mam ochotę to ataki paniki matki i jej miliony pytań.


Eve Paxton
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
11:22
Nie pochwalił się?
A przyszłabyś, jakbym Cię do nas zaprosiła? Byłam pewna, że nie będziesz chciała, a ja na razie nie nadaję się na wycieczki.


Eve Paxton
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
11:22
To przyjdź, wiesz gdzie? Porozmawiamy na spokojnie.


Eve Paxton
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
11:22
Wiem tylko, że byłaś w szpitalu...
Jeb nie jest tyranem, zrozumie, że możemy chcieć porozmawiać w cztery oczy :)


Eve Paxton
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
właścicielka sadu i tancerka — sad
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
cesarzowa w jabłkowym imperium, ucząca dzieci baletu czekająca na to co jej życie przyniesie
Gin
21:37
OMG! Nie chcesz mi jeszcze posprzątać na chacie w ramach jakiegoś pakiety pomocy? :lol:
dziękuję Ci bardzo za pomoc i za telefon. Ile mam Ci oddać za tą lampę?


Eve Paxton
towarzyska meduza
catlady#7921
właścicielka sadu i tancerka — sad
27 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
cesarzowa w jabłkowym imperium, ucząca dzieci baletu czekająca na to co jej życie przyniesie
Gin
21:37
no i właśnie tak można na Ciebie liczyć... jak już sprzatać, to nie xD
daj spokój, nie będziesz mi sponsorować takich rzeczy. To chociaż weź trochę jabłek... będziesz mogła zrobić sobie mus, cydr, czy co tam się robi z jabłek.
albo będziesz rzucać w ludzim którzy się kręcą bez pytania po farmie


Eve Paxton
towarzyska meduza
catlady#7921
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Raine
Hej Eve, tu Raine
Chociaż chyba masz zapisany mój numer
Miałabyś czas w tym tygodniu, żeby pogadać?


Raine
Wiesz co? Przepraszam za tamto, w sumie bez sensu, już Ci nie zawracam głowy


Eve Paxton
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
Raine
To może piwo w Moonlight?


Eve Paxton
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
ODPOWIEDZ