MANAGER — THE PRAWN STAR
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Zamieszkuje dzielnicę Tingaree i jest w 1/3 Aborygenem. Pracuje jako manager w the prawn star , bo to tak ładnie wygląda w CV, a gdy nie udaje przemiłego chłopca to pomaga ojcu w szemranych interesach. Obecnie chodzi wściekły na cały świat, bo jego siostra wyjechała i zostawiła go w tej zapadłej dziurze.
dobra to ja po tego obiecanego ziomka przyszłam <3
Archer Brooks
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Przychodzę się znać ^^ Makayla jest siostrą Grace, żony Adama, więc pewnie była okazja, żeby nasza dwójka poznała się przy okazji jakichś rodzinnych świąt albo chociaż wesela naszego rodzeństwa :twerk:
Archer Brooks
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Makayla Wyatt pisze: 13 lis 2022, 00:36
Przychodzę się znać ^^ Makayla jest siostrą Grace, żony Adama, więc pewnie była okazja, żeby nasza dwójka poznała się przy okazji jakichś rodzinnych świąt albo chociaż wesela naszego rodzeństwa :twerk:
Makayla Wyatt, to w takim razie na pewno mieli okazję się poznać i może nawet mieli okazję nieźle się razem nawalić, mimo że Archer ledwo co dobił do pełnoletności? :lol: swoją drogą rozegrałabym taką akcję w retro :jupi:
mistyczny poszukiwacz
-
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
O kurcze, ja totalnie widzę grę, w której Makayla rozpija młodziutkiego Archera! Daj mi zakończyć kilka gier, będę się odzywać, bo totalnie chcę to zagrać :lol: Archer Brooks :sneaky:
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Makayla Wyatt pisze: 16 lis 2022, 21:49
O kurcze, ja totalnie widzę grę, w której Makayla rozpija młodziutkiego Archera! Daj mi zakończyć kilka gier, będę się odzywać, bo totalnie chcę to zagrać :lol: Archer Brooks :sneaky:
Makayla, w takim razie czekam na cynk! :sneaky:
mistyczny poszukiwacz
-
ODPOWIEDZ