lorne bay — lorne bay
29 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
można pogubić się w życiu jeszcze bardziej?
w takim razie niech się lubią, może trochę bardziej poza murami szpitala niż podczas wspólnych zmian, niech sobie dogryzają i niech Sara głosi to chirurgiczne słowo, którego Alma ma dosyć, próbując przetłumaczyć to Smith na każdy możliwy sposób :lol: Sara Smith
niesamowity odkrywca
n.
yo — cm
about
;>
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Witam, Sara Smith :welcome:
Lorenzo to ten facet, z którym od jakiegoś roku spotyka się Delilah więc zdaje mi się, że ta dwójka powinna się znać... Chociaż nie jestem pewna co Sarę łączy z siostrami Hammond :D A poza tym są w tym samym wieku więc może jeszcze sprzed Delilah, jakoś ze szkolnych lat?
przyjazna koala
Falcone
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
A pewnie, że możemy się znać, Sara to ten typ, który nie szuka kłopotów ani wrogów więc relacja kumpelska by mi bardzo dopowiadała. Podsumowując znają się od czasów szkolnych, oki ?

Lorenzo Thompson
dzielny krokodyl
Sara Smith
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Mi pasuje; relacja kumpelska w latach szkolnych, ale taka nieszczególnie bliska. Na tyle, że nie miałby pojęcia o jej rodzinie, bo Lorenzo poznał Delilah dopiero podczas walk :D
Sara Smith
przyjazna koala
Falcone
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
ok, pewnie, możemy się znać z widzenia i kilku domówek ;)

Lorenzo Thompson
dzielny krokodyl
Sara Smith
ODPOWIEDZ