paser, instruktor karate dla dzieci — shadow, dom kultury
25 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Jak pod prąd płynąłem wiele mnie spotkało ale jeszcze nic nie zabiło
Chadwick Jansen
Dobry kolega, kiedyś podobno strzelił w łeb swojej macosze ale oczyścili go z zarzutów po trzech latach w pace. Od trzech lat próbuje wkupić się znów w łaski starych plotkar, by nie robiły z niego mordercy, pracuje w domu kultury i jest trenerem karate najmłodszych mieszkańców Lorne Bay. Jest też paserem, bo trudno całkowicie zerwać ze starymi nawykami.
Zapraszam coś wymyślimy :hell:
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Cukiernik — HUNGRY HEARTS
23 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Ja wierzę w Twoją niewinność - albo dopiero w nią uwierzę <3

Chadwick jansen
powitalny kokos
Pola
brak multikont
manager — klub Shadow
38 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Czarna owca rodziny Wyatt. Sprzedała swoją duszę właścicielowi Shadow, pilnuje jego interesów i twardą ręką zarządza jego klubem. Chłodna, sztywna, niezbyt miła. Jej ludzką twarz widuje jedynie mały Joey, syn zmarłej niedawno siostry, a nieokrzesany Jeremy wprowadza chaos w jej uporządkowane życie.
Dzień dobry, przychodzę po znajomość z Shadow :welcome: Makayla nie jest zbyt przyjemna, ale sama też siedziała, więc na pewno traktuje Chadwicka trochę... ulgowo to może zbyt duże słowo, odrobinę łagodniej, niż innych? :sneaky: Chadwick jansen
ODPOWIEDZ