utrzymuje się z — pracy swoich rodziców
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Ograbiona z marzeń musi pogodzić się z własnymi wyborami. Zacząć żyć jak dorosła i wyjść naprzeciw konsekwencjom swoich czynów.
Quinn Conroy
Córka jednych z bardziej liczących się ludzi w miasteczku. Zawsze odrobinę zadzierała nosa, lecz potrafiła dogadywać się z rówieśnikami. Wyjechała na studia do Sydney, jednak bardzo często odwiedzała Lorne Bay, zdarzało się, że wracała nawet kilka weekendów z rzędu. Po tym, jak wyrzucono ją z uczelni, zniknęła na trzy miesiące, a teraz wiedzie idylliczne życie na koszt rodziców.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Opiekunka koni i weterynarz — Stadnina w Carnelian Land
32 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Po śmierci brata wyjechała z miasteczka i zaczęła układać swoje życie na nowo w Melbourne. Poznała świetnego faceta, który wsunął jej pierścionek na palec i została współwłaścicielką kliniki weterynaryjnej, jednak przedślubne przygotowania sprawiły, że zaczęła mieć wątpliwości i zdecydowała się na mały urlop w rodzinnym Lorne, w którym pozostało jej odwiedzić już wyłącznie cmentarz.
powiedz bąbelku, kogo chcesz z moich? myślę, że jeśli ma wpływowych rodziców, to rodzina conroy powinna znać się z rodziną donnie :hm: dziewczyny mogłyby znać się od dziecka!
towarzyszy starszym paniom — na imprezach
28 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Duży dzieciak, który pomimo mieszkania w przyczepie chce uchodzić za bogatego. Zarabia pieniądze, towarzysząc starszym panią na imprezach, a jego najnowszym hobby jest bajerowanie pięknej Quinn.
^^
utrzymuje się z — pracy swoich rodziców
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Ograbiona z marzeń musi pogodzić się z własnymi wyborami. Zacząć żyć jak dorosła i wyjść naprzeciw konsekwencjom swoich czynów.
Cześć <3
Bardzo mi pasuje, zbieram sobie i kolekcjonuję powiązania biznesowe rodziców :hihi:
A że mogła wyjść z tego między dziewczynami jakaś ładna relacja to tym bardziej!
donalda beardsley

I cześć Tobie też leif ingham ^^
Tak jakby ukrywa się przed światem — sprzedając w antykwariacie
31 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Quicey i Nina są w podobnym wieku, na pewno ich rodziny się znają, panie mogły też. Nina co prawda nie zadzierała mocno nosa, raczej gdzieś tam była jedną z mniej zauważalnych osób, ale na bank się znały.

Może były jakieś plotki, co się stało z Quincey i dlaczego jej nie ma, pewnie jej rodzice nie chcieli mówić na głos, więc jakby teraz Nina spotkała ją, czy zobaczyła to pewnie by zagadnęła, tak trochę z troski, nie z wścibstwa!

Albo możemy pójść w drugą stronę, bo jest młodziutka niczym India i mogą teraz nawiązać kontakt z jakiegoś powodu, choćby dlatego że mieszkają na tym samym osiedlu, choć India w szeregowcach

Quincey V. Conroy
utrzymuje się z — pracy swoich rodziców
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Ograbiona z marzeń musi pogodzić się z własnymi wyborami. Zacząć żyć jak dorosła i wyjść naprzeciw konsekwencjom swoich czynów.
Cześć, Nina Peterson <3
Bardzo podoba mi się wizja plotkujących wokół jej zniknięcia rodzin, więc chętnie bym w to poszła! Pewnie Quinn nie zareaguje na to najlepiej – jeśli to możliwe, jeszcze bardziej zgorzkniała przez to, jak została potraktowana przez rodziców i ośrodek – więc może takie pytania potraktować jak atak. Ale prędzej czy później dziewczyny mogłyby się dogadać :hug:

A Indię też mogę przygarnąć! Quinn mogła nawet organizować jakąś balangę podczas nieobecności rodziców i zaprosić wszystkich z okolicy. Może jakoś sobie podczas tej imprezy pomogły? Quinn mogła się porządnie wstawić, ktoś mógł się bezczelnie do niej dobierać na ci India zareagowała? :hm:
Tak jakby ukrywa się przed światem — sprzedając w antykwariacie
31 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Quincey V. Conroy pisze: 16 lis 2023, 09:38
Cześć, Nina Peterson <3
Bardzo podoba mi się wizja plotkujących wokół jej zniknięcia rodzin, więc chętnie bym w to poszła! Pewnie Quinn nie zareaguje na to najlepiej – jeśli to możliwe, jeszcze bardziej zgorzkniała przez to, jak została potraktowana przez rodziców i ośrodek – więc może takie pytania potraktować jak atak. Ale prędzej czy później dziewczyny mogłyby się dogadać :hug:

A Indię też mogę przygarnąć! Quinn mogła nawet organizować jakąś balangę podczas nieobecności rodziców i zaprosić wszystkich z okolicy. Może jakoś sobie podczas tej imprezy pomogły? Quinn mogła się porządnie wstawić, ktoś mógł się bezczelnie do niej dobierać na ci India zareagowała? :hm:
Pasuje mi to dwukrotnie, Nina na pewno się zmiesza jak zobaczy jak bardzo nie na miejscu pytanie zadała, bo to dobra duszyczka jest!

Jakbyś miała ochotę któreś rozegrać, to wiesz gdzie mnie szukać :D Quincey V. Conroy
pracownik magazynu wojskowego — i organizator zawodów paintballowych
36 yo — 197 cm
Awatar użytkownika
about
zdegradowany żołnierz. surfer. narkoman. degenerat. twoja życiowa pomyłka.
utrzymuje się z — pracy swoich rodziców
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Ograbiona z marzeń musi pogodzić się z własnymi wyborami. Zacząć żyć jak dorosła i wyjść naprzeciw konsekwencjom swoich czynów.
reef donoghue, Ty lepiej zostań w tym pudełku :hihihi:
lekarz internista — Lorne Bay Medical Centre
36 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Internistka, która prawie dwa lata temu zamieniła szpital na miejscową przychodnie. Na co dzień dba o zdrowie mieszkańców Lorne Bay. Jej życie skomplikowało się przez chorobę mamy i problemy z niepłodnością, którą udało jej się zażegnać. Od dziesięciu lat żona Sawyer'a, szczęśliwa i spełniona mężatka.
Wiekowo najbliższej mam Rosie i Jake'a. Myślę, że w obu przypadkach można by iść w znajomość ze szkolnych lat. <3

Quincey V. Conroy
neonatolog, v-ce dyrektor szpitala — CAIRNS HOSPITAL
39 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Neonatolog, który kocha swoją pracę, ale jeszcze bardziej kocha swoją żonę, która jest dla niego całym światem, a teraz będzie musiał podzielić te miłość na dzieci i najlepszego psa na świecie.
Witam serdecznie pani Quincey V. Conroy w końcu przyszłam! Trochę czasu mi to zajęło, przepraszam!
Z racji, że mam trochę tych dzieci to coś sobie pomyslimy!
Z Ferą np. mogą się nie lubić od czasów szkolnych, nic się między nimi nie musiało wydarzy, po prostu taka niechęć no to nie I tyle, co ty na to?
Może na Alexa miała crusha za dzieciaka? ^^
utrzymuje się z — pracy swoich rodziców
24 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Ograbiona z marzeń musi pogodzić się z własnymi wyborami. Zacząć żyć jak dorosła i wyjść naprzeciw konsekwencjom swoich czynów.
Cześć <3
Jeśli idziemy w znajomość ze szkolnych lat, to zakładam, że Quinn i Rosie Donoghue niespecjalnie się dogadywały. Quinn nigdy nie należała do miłych osóbek, więc z pewnością był taki okres, kiedy wytykała Rosie palcami z powodu jej pochodzenia :hm: (No wiesz, nie możemy mieć samych ciepłych relacji!)
Do tej pory Rosie może mieć jej za złe jakieś wydarzenia, może obgadywanie za plecami, może wrogie nastawianie wobec niej innych?
Tutaj wtedy widzę powiązanie z Colin Donoghue, który jako starszy brat mógł stanąć w obronie godności siostry! :hihi:

Jeśli chodzi o Jacob Fitzgerald i szkolną znajomość, to może, może Quinn podrywała jakiegoś chłopaka z drużyny piłkarskiej, który nie był nią zainteresowany, a ona mimo wszystko uparcie się nie poddawała i przez to wbijała się na wszystkie imprezy sportowców. Mogli złapać ze sobą kontakt, Jake mógł jej nawet podpowiedzieć, jak zwrócić uwagę tamtego chłopaka i powiedzmy, że nawet zaczęli się kumplować?

I tak, niechęć z feraye beardsley biorę! Wprawdzie ustaliłyśmy, że ze względu na rodzinne biznesy rodziny Conroy i Beardsley będą się znały, ale to nie stoi na przeszkodzie, by dziewczyny od małego miały do siebie jakiś niezrozumiały problem! :sneaky: Dziewczynie może się też nie podobać to, że Quinn utrzymuje pozytywne relacje z Jacob Fitzgerald? :hm:

Zaś do Alexa słabość może mieć wciąż! Jak jest znudzona życiem, to bierze psy mamy (pewnie jakieś dziwne pudle) i idzie z nimi do jego kliniki, choć są w pełni zdrowe :lol:
ODPOWIEDZ