recepcjonista — Animal Wellness Center
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Hold on, let me overthink this.
Emery McHaren
I wonder, if You ever dream of me
and never tell me like I never tell You.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

ambitny krab
Ricotta
Nico
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hejeczka Emery McHaren <3
Mogę Ci dać Divinę, miejscowi mają ją za nawiedzoną wiedźmę, ale jakby się ją bliżej poznało, to zdecydowanie więcej ma z dobrej wróżki, chociaż ona powie, że nie można jej tak nazywać, bo to niezgodne z wiarą, a że w dużej mierze wychował ją kościół, są to dla niej istotne wartości. Mieszkała całe życie w rozpadającej się ruderze pośrodku lasu, ostatnio się to trochę zmieniło, chociaż nadal uważa, że jej dom to tamten spleśniały szałas D:
Mam jeszcze Lisbeth (jak widać), która też ma trochę autystyczne zachowania... dla niej jej sport, nie ma przyjaciół i niekoniecznie potrafi rozmawiać z ludźmi, więc często robi wrażenie chłodnej i wyrachowanej, a tak naprawdę strasznie się boi kontaktów z innymi...

Ze starszych mam Laurissę, która też nie jest z Australii, ale za to również maluje i mieszka w tej samej dzielnicy, a poza tym jeszcze Pearl, Mari i Celes, gdyby tamte ci jednak nie odpowiadały, także częstuj się :hihihi:
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
hej! wpadam w takim razie perrym po coś ładnego; on trochę stroni od ludzi i raczej nie robi dobrego pierwszego wrażenia, ale jak już komuś zaufa, to jest bardzo dobrym kumplem :hihihi:

Emery McHaren
pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
Hej, hej! Podrzucę Ci Elijah, który dokładnie pięć lat temu zniknął z Lorne na dwa lata, podróżując stopem. Być może kiedyś złapali stopa razem albo spotkali się gdzieś po drodze? Być może jeden drugiemu pomógł (i tu mi się nasuwa myśl, że może Eli odgonił jakiegoś podejrzanego typa od Emery’ego na jakiejś stacji benzynowej lub coś w ten deseń) i spotkali się w Lorne po jakimś czasie? Albo może razem wracali do Lorne tym samym stopem.

Druga opcja, jaka mi przychodzi na myśl to jakieś zupełnie przypadkowe spotkanie, gdzieś na mieście, patrząc na to, że Emery jest artystą - mógł szkicować siedzącego gdzies Elijah, a ten go przyuważył i z ciekawości zaczął rozmowę.
death by overthinking
mvximov.
Jethro
recepcjonista — Animal Wellness Center
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Hold on, let me overthink this.
Lisbeth Westbrook może Laurissa? Widzę to w klimatach - gorący wieczór, świece, butelka wina i... dwóch takich, co totalnie bez romantycznego zacięcia dyskutują o tym, czy Klimt to kicz czy jednak nie. Ems potrzebuje przyjaciółki, takiej bff i myślę, że jak mi podrzucisz gdzieś na pw kartę albo coś, to ogarniemy temat raz dwa.


benjamin hargrove a to pewnie, obiecałem, tak? Ja tu chcę coś ślicznego, ale będę miał parę pytań co do postaci, więc jeśli mogę prosić to odezwij się do mnie na pw, albo ewentualnie z jakimś namiarem na inną formę kontaktu <3

Elijah Cooper i wiesz co, przekonałeś mnie. Na pierwsze? Na drugie? Well, BOTH! Podoba mi się motyw z poznaniem się podczas podróży autostopem te dwa lata temu (Ems przyleciał tu właśnie w tym czasie), a po raz drugi mogą na siebie wpaść tak, jak sugerujesz - podczas rysowania.
ambitny krab
Ricotta
Nico
pomoc na farmie / striptizer — farma Hawkinsów / klub Shadow
33 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
You know I might have been born just plain white trash
But Fancy was my name
Emery Mcharen no i super! Jak masz ochotę rozegrać jedno albo drugie (albo i oba, czemu nie) to zapraszam! <3
death by overthinking
mvximov.
Jethro
ODPOWIEDZ