neurochirurg — -
34 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
why you bother me when you know you don't want me?
nevaeh halsford-fitzgerald
urodziła się i wychowała w lorne bay, ale nie wróciła tutaj po wyjeździe na studia; pojawiała się zaledwie od czasu, do czasu, na wydarzenia rodzinne i tym podobne; ostatnie lata spędziła wraz z mężem w brisbane, a teraz, dopiero co, postanowiła przenieść się z powrotem do lorne
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
No to hej neive halsford-fitzgerald D:
To ja Ci zacznę Mari dla Neive, jest trochę starsza, ale damy radę i będzie spoko i fajnie (więc powiedz kim mam zacząć Bro) i... hmm, Mari pracuje w tej samej kancy co Tripp, przyjaźni się też mocno z Kay (siostrą męża Neive), no więc mogą się kojarzyć z widzenia, ja to ogarnę :oops:
Ale jak chcesz jeszcze kogoś ode mnie tutaj, to śmiało <3
aktorka — Cairns Performance Art Centre
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Elo neive halsford-fitzgerald, Blanche jest głośna i irytująca i rzuca suche żarty, które nie są śmieszne. I generalnie strasznie męcząca jest, tak. I nie zawsze wie, co to znaczy przestrzeń osobista :haha:
Prawnik w rodzinnej firmie — Fitzgerald & Hargrove
38 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Gdy zdobył się na odwagę by wystąpić o rozwód i zawalczyć o Gage, do miasteczka przybywa jego małżonka i pragnie zacząć ich wspólne życie od nowa.
neive halsford-fitzgerald to jak to jest, co? kochasz jeszcze męża czy już nie? :hihihi:
weterynarz oraz opiekun lwów — cairns zoo
33 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Weterynarz i opiekunka lwów w Cairns zoo. Przeszło trzy lata temu wróciła z długoletniego pobytu w Kenii, gdzie pracowała ze zwierzętami w Parku Narodowym Nairobi. Aktualnie myśli o założeniu własnej fundacji, a poza tym próbuje zbudować swoją przyszłość z Clayem.
kogo chcesz ode mnie neive halsford-fitzgerald? :llama:
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Witam bratową :welcome: Gwen trochę opieprza Trippa za to, że jest głupi i wciąż się nie rozwiódł :niedowiarek: Neive czeka pewnie to samo, ale nie da się ukryć, że Gwen ją lubi. Albo się zejdziecie, albo rozwiedziecie :sneaky:
Podrzucę też Charlotte Hargreeves, bo będziemy znać się ze szpitala ^^
neive halsford-fitzgerald
ODPOWIEDZ