prawnik — atwood llp
32 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Najgorszym człowiekiem świata została, bo lubi najwyższe progi, wielkie pieniądze i władzę. Ale paragrafy i przepisy ją nudzą, prawo jest jak matematyka, a w życiu chodzi o poszukiwanie ulotnego, o emocje i otchłań.
michelle macmillan
cholernie skuteczna w swojej robocie pani prawnik. na stałe urzęduje w nowym jorku, do lorne bay wraca - podobno - jedynie na chwilę. ma bardzo dużo pieniędzy i jeszcze więcej znajomości, hobbystycznie lubi niszczyć innym życie.
dick remington
przyrodni brat

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
m
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Jak przyrodni brat Dicka, to myślę, że kiedyś z Divinką mogą na siebie wpaść! No i jak z prawem ma związek, to ze strony prokuratury mam jeszcze Laurissę, a ze strony niewykwalifikowanej asystentki w kancelarii, mam Marysię D: Także polecam :lol: No chyba, że wolisz kogoś innego, to śmiało <3
michelle macmillan
ODPOWIEDZ