podróżnik — szwendający się
28 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
siedzę dwie godziny w Planie B sam, miałaś już być moją żoną, ale dalej bez zmian
Nemo Lovegood
Marzyciel i idealista, któremu życie się trochę posypało od czasu gdy zginęła jego siostra. Podróżował po Europie, jego ojciec ma galerie sztuki w Brisbane, aktualnie trochę chwijny emocjonalnie i niestabilny typo. Ma cool nowoczesna i młoda matkę, która organizuje mu randki :lol: i mam fajne szukajki, zajrzyjcie do nich.
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO POSTACI - INNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

powitalny kokos
nick autora
brak multikont
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Hejeczka Nemo Lovegood <3
W końcu mam luźniej trochę, więc przybywam ze swoją trzodą, tylko nie wiem, kto by Ci najbardziej pasował
Wiekowo mam chyba najbliżej Mari i Laurissę, ale dla podróżnika totalnie ta pierwsza jest lepszą opcją, bo jest zabawna i kochana, aktualnie w ciąży, a Laurissa to taka fą fi fą francuska dama :lol:
Mam też trzy inne panie, jeśli Ci te dwie nie pasują, trochę młodsze, ale to na pewno nie jest przeszkoda! Jak sobie kogoś wybierzesz, to możemy pomyśleć <3
ODPOWIEDZ
cron