fotograf — beast daylight photo studio
21 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
czym jest moja nicość wobec oczekującego was osłupienia?
eugene
ten młodszy buxton, z zawodu i zamiłowania fotograf, pasjonat sztuki, chorowity więc wszelkie znajomości z przychodni czy tam szpitali też wchodzą w grę, trochę skryty, ale zyskuje (naprawdę) przy nieco bliższym poznaniu, plotki głoszą że ma w porządku autorkę, która stara się wymyślać relacje na ile tylko potrafi, choć nie pogardzi wskazówkami, w jakim kierunku zmierzać

(takwiemżepowinnamstworzyćtentematszybciej)
WITAJ, NIEZNAJOMY
pytanie do ciebie mam

powitalny kokos
aqua regia
nie
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Eugene Buxton <3
To tak, wiekowo mam najbliżej Lisę, ona jest mocno specyficzna, ale jej rodzice to lekarze, a jej ojciec chrzestny to wicedyrektor tego w Cairns, więc może na coś jakoś się przyda, chociaż ja ją polecam do negatywów lub neutrali :lol:
A do pozytywów starszą Mari Chambers, ona jest kochanym wiejskim słonkiem i ma nieuleczalną i bardzo poważną wadę serca, więc czeka ją przeszczep, ale jest głupia i zaszła w ciążę, odmawiając usunięcia, więc... to skomplikowane :lol:
Możesz sobie przejrzeć też reszte, jak wolisz kogoś innego <3
ODPOWIEDZ