komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
Ephraim
1 min temu
Chyba zapomniałaś, że kto jak kto, ale nie dam się terroryzować Twojemu ojcu. Plus alkohol? Jaki alkohol? ;)
Nie bądź dla siebie zbyt wymagająca. Dawno nie miałaś okazji zupełnie poświęcić się twórczości, nie mówiąc o rozmachu, więc to normalne, że pojawiają się nerwy. Masz basen w hotelu? Zawsze pływanie pomagało Ci się wyciszyć.
I tak. Pamiętam. Chociaż wciąż się zastanawiam, czy też nie lecieć. Nie tylko dla dzieci, ale to, że jesteśmy po rozwodzie, nie oznacza, że przestało mi zależeć, Pam.
Po prostu głośno myślę. Zostało do tego dużo czasu. No i jeśli mnie tam nie chcesz, po prostu powiedz.
Mamy same dzikie plany jutro: maraton Braci Koala i robienie pizzy na obiad. Myślę więc, że spokojnie do 9 wieczorem damy radę. U Ciebie będzie która? 6?

Pamela Brumby
easter bunny
chubby dumpling
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
Ephraim
1 min temu
Tak, bo w sumie, dlaczego nie? I jeśli to aluzja, żeby zabrać Ambrose'a, to zdecydowanie odmawiam.
Eh... No, cóż. Nie jestem idealny. Dobrze. Umówmy się wtedy w ten sposób. Uważaj na siebie i do zobaczenia. Muszę łapać dzieci, zanim pochłonie je dzicz. Jace ma fazę na bycie Aborygenem w krzakach.
Muszę kończyć. Ucałuję je od Ciebie. Pa.

Pamela Brumby
easter bunny
chubby dumpling
ODPOWIEDZ